Marek Ferdek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1970 BOCHENEK Mirosław 1969
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
518 BUJAK Piotr 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1705 CIESIELSKI Adrian 1999
1787 DATA Adrian 1998
2249 DYMEK Michał 1987
1626 FILIPEK Angelika 2007
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1322 GNIADEK Michał 2003
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1544 KOPACKA Anna 2006
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
928 NOWORYTA Anna 1981
1759 PAŁKA Patryk 2002
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
784 PORADZISZ Michał 1994
2377 PUT Maciej 2004
1706 RADKO Mateusz 2000
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
575 SZOTT Krzysztof 1954
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
2027 ZAJĄC Kacper 2004
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991