Jarosław Piątek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1959-07-09
Przynależność klubowa: GOK Charsznica
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 14:30
3. LKS „Wisła” Rząska II - GOK Charsznica 0:10
3   C MLAK Michał Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (2:11, 1:11, 7:11) ⇑
6   A KOWAL Mieczysław Z PIĄTEK Jarosław 1:3 (9:11, 4:11, 11:7, 9:11) ⇑
8   B OSTROMĘCKI Rafał Z PIĄTEK Jarosław 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 9:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 10:00
10. GOK Charsznica - KS „Podwawelski” Kraków V 6:4
3   C PIĄTEK Jarosław Z DYMEK Michał 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 9:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 11:00
16. UKS „Rokicie” Szczytniki II - GOK Charsznica 1:9
3   C WAŚNIOWSKI Oliwier Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   A LEWICKI Piotr Z PIĄTEK Jarosław 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:7, 12:10) ⇓
8   B PASZEK Hubert Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
54. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - GOK Charsznica 4:6
3   C MARZEC Stefan Z PIĄTEK Jarosław 3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 14:12) ⇓
6   A RADZISZEWSKI Radosław Z PIĄTEK Jarosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
8   B ROJEK Mateusz Z PIĄTEK Jarosław 2:3 (6:11, 6:11, 13:11, 11:7, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
2078 BUŁA Dominik 1981
1218 CHRZAN Hubert 1999
1787 DATA Adrian 1998
2249 DYMEK Michał 1987
2080 DZIURA Wojciech 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1202 HERJAN Marcin 1998
2030 JURCZYK Marek 1970
176 KLIMCZAK Marek 1965
1415 KNAGA Łukasz 2003
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2099 KONIECZNY Bartosz 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
939 LEWICKI Piotr 1969
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2262 MLAK Michał 1983
540 MRÓZEK Mateusz 1999
890 MYSTEK Rafał 2001
1824 NOWAK Jakub 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
659 RAŚ Tomasz 1979
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1848 SIEDLECZKA Szymon 2004
1891 SKUBA Emilia 2005
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1269 TURECKI Kacper 2006
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1006 WOJAS Bartłomiej 2004