Adrian Pasek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: KS „Start” Nowy Sącz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
3. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7
4   D PASEK Adrian Z ZBYLUT Patryk 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) ⇑
6   B BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
X ZBYLUT Patryk
GAJDA Rafał
3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇑
9   D PASEK Adrian Y HEŁMECKI Szymon 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
14   D PASEK Adrian X SZCZEPAŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 17:30
9. UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Start” Nowy Sącz 0:14
1   A PROCHAZKA Tomasz W PASEK Adrian 2:3 (16:14, 8:11, 10:12, 11:7, 9:11) ⇑
5   A HOLECZKO Oskar
TOBIASZ Szymon
W BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
0:3 (3:11, 6:11, 9:11) ⇑
8   B HOLECZKO Oskar W PASEK Adrian 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇑
12   C KUDŁA Paweł W PASEK Adrian 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 7:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00 ⇨ 2019-10-17 18:00
15. MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
6   B PIECHOWICZ Marek
MÓL Marcin
X BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
3:1 (9:11, 13:11, 11:8, 11:6) ⇓
11   A ŁABOWSKI Józef Y PASEK Adrian 3:2 (4:11, 5:11, 11:9, 11:8, 11:7) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 11:00
21. KS „Start” Nowy Sącz - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11
1   A PASEK Adrian W GAJEWSKI Dominik 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 7:11) ⇓
5   A BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇓
7   A PASEK Adrian X OSTROWSKI Dawid 0:3 (2:11, 4:11, 8:11) ⇓
11   A PASEK Adrian Y JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 8:11, 5:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 10:00
27. LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Start” Nowy Sącz 4:10
3   C DAMIAN Tomasz Y PASEK Adrian 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇓
5   A KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
W BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
3:2 (14:12, 11:8, 6:11, 11:13, 11:5) ⇓
9   D BAŃBOR Andrzej Y PASEK Adrian 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) ⇑
11   A JASIELSKI Marek Y PASEK Adrian 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 11:00
39. LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
2   B JAWIEŃ Marcin X PASEK Adrian 3:1 (11:6, 11:6, 2:11, 11:6) ⇓
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
2:3 (9:11, 11:5, 11:7, 6:11, 10:12) ⇑
7   A FLĄDRO Piotr X PASEK Adrian 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:7) ⇓
14   D RĘBACZ Wojciech X PASEK Adrian 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00
50. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
6   B TROJANOWSKI Dawid
PASEK Adrian
X TWARÓG Mariusz
GOLONKA Filip
3:2 (8:11, 13:11, 4:11, 12:10, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
2125 BODZIONY Mateusz 1989
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1993 GIERA Paweł 1983
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1179 HOLECZKO Oskar 1998
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
2121 KOZUBEK Krystian 1998
1802 KUDŁA Paweł 1985
1523 LIGĘZA Julia 2006
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
1340 NOWAK Rafał 2000
2192 OBRZUT Jakub 2004
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1788 PORĘBA Adam 1978
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
288 ROZUM Krzysztof 1972
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1221 SOPATA Jan 1999
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
439 SZUBRYT Tomasz 1974
2148 SZYMAŃSKI Jakub 2001
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
408 TRZECIAK Piotr 1993
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
478 WIKAR Tadeusz 1961
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
1268 ZBYLUT Patryk 2005