Włodzimierz Pieszczek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 14:00
3. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków IV 11:3
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z MAJDAK Rafał 3:0 (18:16, 13:11, 11:5) ⇑
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X PIESZCZEK Mikołaj
DĄBEK Michał
3:0 (11:5, 18:16, 11:4) ⇑
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y DĄBEK Michał 3:1 (11:7, 11:8, 5:11, 11:8) ⇑
14   D PIESZCZEK Włodzimierz X STOCHEL Adam 1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 6:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
9. TKS „Opoka” Trzebinia II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
5   A BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
W PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:4) ⇓
10   C WIELGOSZ Mirosław Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇑
13   B KURDZIEL Mikołaj Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 14:00
21. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Jordan” Kraków 11:3
2   B PIESZCZEK Włodzimierz X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) ⇑
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
2:3 (8:11, 11:4, 11:6, 8:11, 5:11) ⇓
8   B PIESZCZEK Włodzimierz W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 15:30 ⇨ 2019-11-11 18:00
27. LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
6   B BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
13   B KURELUS Piotr Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (5:11, 3:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 14:00
33. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:1 (11:0, 11:6, 14:16, 11:4) ⇑
12   C PIESZCZEK Włodzimierz W KUREK Kinga 3:1 (10:12, 11:3, 11:2, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 11:00
39. LKS „Kłos” Olkusz II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11
3   C CHOCHÓŁ Paweł Y PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) ⇑
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (14:16, 7:11, 11:7, 5:11) ⇑
9   D TRZECIAK Jacek Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) ⇓
11   A KOWAL Łukasz Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 14:00
45. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia” Wilczkowice III 13:1
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z KAUFMANN Damian 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X KOŁODZIEJSKI Michał
KAUFMANN Damian
3:0 (11:4, 11:8, 11:4) ⇑
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) ⇑
14   D PIESZCZEK Włodzimierz X SZEROCKI Jan 3:0 (11:7, 11:3, 13:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 14:00
50. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 10:4
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
3:0 (11:9, 11:7, 11:5) ⇑
7   A PIESZCZEK Włodzimierz X PAJORSKI Mateusz 2:3 (6:11, 8:11, 12:10, 11:9, 8:11) ⇓
11   A PIESZCZEK Włodzimierz Y MIERNIK Jan 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
55. PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 5:9
3   C KMIEĆ Paweł Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:1 (9:11, 11:4, 14:12, 11:5) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
2:3 (11:7, 12:10, 5:11, 4:11, 8:11) ⇑
9   D PORĘBSKI Marcin Y PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
211 BUJAK Michał 1997
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1218 CHRZAN Hubert 1999
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1705 CIESIELSKI Adrian 1999
1787 DATA Adrian 1998
2828 DĄBEK Michał 2004
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
2342 GADZINA Krystian 2006
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1322 GNIADEK Michał 2003
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2664 JANIK Grzegorz 1977
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2928 KAUFMANN Damian 2004
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
1544 KOPACKA Anna 2006
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2898 KOWAL Łukasz 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
2813 KURELUS Piotr 2005
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
128 LENART Marek 1992
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1666 MAJDAK Rafał 2006
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2507 MIERNIK Jan 2007
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
2654 NOWAK Kamil 2001
928 NOWORYTA Anna 1981
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
2248 PALACZ Daniel 1987
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
784 PORADZISZ Michał 1994
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
2377 PUT Maciej 2004
1706 RADKO Mateusz 2000
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
158 ZAWADZKA Emilia 1997