Jacek Neumann
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1965-12-15
Przynależność klubowa: GOK Charsznica
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 14:30
3. LKS „Wisła” Rząska II - GOK Charsznica 0:10
2   B OSTROMĘCKI Rafał Y NEUMANN Jacek 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇑
4   A OSTROMĘCKI Rafał
PIERZCHAŁA Sebastian
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇑
7   C MLAK Michał Y NEUMANN Jacek 0:3 (3:11, 5:11, 1:11) ⇑
10   A KOWAL Mieczysław Y NEUMANN Jacek 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 10:00
10. GOK Charsznica - KS „Podwawelski” Kraków V 6:4
2   B NEUMANN Jacek Y MIKRUT Jakub 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) ⇓
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X PALACZ Daniel
MIKRUT Jakub
3:0 (11:6, 11:1, 11:4) ⇑
5   B NEUMANN Jacek X PALACZ Daniel 1:3 (10:12, 11:3, 4:11, 7:11) ⇓
8   B NEUMANN Jacek Z DYMEK Michał 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 11:00
16. UKS „Rokicie” Szczytniki II - GOK Charsznica 1:9
2   B PASZEK Hubert Y NEUMANN Jacek 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) ⇑
4   A LEWICKI Piotr
WAŚNIOWSKI Oliwier
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
0:3 (4:11, 9:11, 3:11) ⇑
7   C WAŚNIOWSKI Oliwier Y NEUMANN Jacek 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
10   A LEWICKI Piotr Y NEUMANN Jacek 2:3 (11:8, 11:4, 7:11, 7:11, 12:14) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 10:00
21. GOK Charsznica - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0
2   B NEUMANN Jacek Y STACHURA Magdalena 3:0 (11:1, 11:1, 11:5) ⇑
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
3:0 (11:2, 11:2, 11:5) ⇑
5   B NEUMANN Jacek X PERZ Szymon 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇑
8   B NEUMANN Jacek Z NOWAK Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00
33. GOK Charsznica - TKKF Dobczyce 9:1
3   C NEUMANN Jacek Z BAJER Emilia 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) ⇑
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Grzegorz
3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:6, 11:7) ⇑
7   C NEUMANN Jacek Y ZAJĄC Kacper 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
9   C NEUMANN Jacek X BAJER Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 10:00
66. GOK Charsznica - KS „Jordan” Kraków 8:2
3   C NEUMANN Jacek Z WIROŃSKI Piotr 3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:7) ⇑
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:6) ⇑
7   C NEUMANN Jacek Y URBAN Piotr 1:3 (11:8, 5:11, 3:11, 8:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 11:00
68. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - GOK Charsznica 8:2
2   B PIESZCZEK Włodzimierz Y NEUMANN Jacek 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇓
7   C ZĘBALA Paweł Y NEUMANN Jacek 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇓
10   A GUMULA Marcin Y NEUMANN Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 10:00
77. GOK Charsznica - UKS „Gryf” Gdów II 0:10
2   B NEUMANN Jacek Y GUZIK Aleksandra 1:3 (11:2, 3:11, 8:11, 3:11) ⇓
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
1:3 (13:11, 10:12, 2:11, 5:11) ⇓
5   B NEUMANN Jacek X WCISŁO Konrad 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇓
8   B NEUMANN Jacek Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (7:11, 1:11, 1:11) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2018-02-24 10:00
69. KS „Bronowianka” Kraków VI - GOK Charsznica 3:7
2   B ANDRZEJAK Kacper Y NEUMANN Jacek 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) ⇑
4   A KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 8:11) ⇑
7   C KOPACKA Anna Y NEUMANN Jacek 2:3 (17:15, 6:11, 11:8, 6:11, 9:11) ⇑
10   A SYRDA Zuzanna Y NEUMANN Jacek 1:3 (11:13, 8:11, 11:9, 5:11) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2018-03-11 12:30
70. KS „Podwawelski” Kraków V - GOK Charsznica 5:5
2   B SOBUCKI Mateusz Y NEUMANN Jacek 3:2 (11:4, 4:11, 7:11, 11:6, 11:7) ⇓
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 11:7, 5:11) ⇑
7   C DYMEK Michał Y NEUMANN Jacek 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) ⇓
10   A MIKRUT Jakub Y NEUMANN Jacek 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-03-17 10:00
75. GOK Charsznica - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 6:4
1   A NEUMANN Jacek X FERDEK Marek 3:1 (11:9, 11:4, 6:11, 11:6) ⇑
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X ZĘBALA Paweł
FERDEK Marek
3:1 (12:10, 12:10, 8:11, 14:12) ⇑
6   A NEUMANN Jacek Z GUMULA Marcin 3:2 (12:14, 9:11, 11:4, 11:4, 11:8) ⇑
10   A NEUMANN Jacek Y ZĘBALA Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 3:11) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-04-07 11:00
77. UKS „Gryf” Gdów II - GOK Charsznica 8:2
3   C KOWALSKI Mateusz Z NEUMANN Jacek 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) ⇓
4   A KUCHARSKI Mateusz
GUZIK Aleksandra
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
3:1 (11:13, 11:6, 11:5, 11:3) ⇓
6   A KUCHARSKI Mateusz Z NEUMANN Jacek 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇓
8   B WCISŁO Konrad Z NEUMANN Jacek 3:1 (11:5, 16:18, 11:9, 11:5) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-21 10:00
80. GOK Charsznica - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 8:2
1   A NEUMANN Jacek X ROJEK Mateusz 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
6   A NEUMANN Jacek Z MARZEC Stefan 1:3 (8:11, 11:5, 4:11, 7:11) ⇓
10   A NEUMANN Jacek Y SASIŃSKI Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1335 BEŁZA Janusz 1964
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
2249 DYMEK Michał 1987
704 DZIADEK Dominik 1998
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
63 GROMADA Arkadiusz 1998
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1786 JAŁOCHA Michał 1977
2031 JURCZYK Marcin 1985
2030 JURCZYK Marek 1970
1895 KMITA Kamil 2004
1415 KNAGA Łukasz 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1544 KOPACKA Anna 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
939 LEWICKI Piotr 1969
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
890 MYSTEK Rafał 2001
322 NOWACKA Dorota 1966
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2248 PALACZ Daniel 1987
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
2339 PERZ Szymon 2003
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
784 PORADZISZ Michał 1994
659 RAŚ Tomasz 1979
1311 RESZKA Jakub 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1848 SIEDLECZKA Szymon 2004
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
1196 URBAN Piotr 1976
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
875 ZĘBALA Paweł 1998