Marek Klimczak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: UKS „Rokicie” Szczytniki
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00
6. LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Rokicie” Szczytniki I 9:5
1   A ŁASKAWIEC Jakub W KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) ⇑
6   B NIEWIARA Adrian
TOMSIA Sławomir
X KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 4:11) ⇑
8   B CHOCHÓŁ Paweł W KLIMCZAK Marek 1:3 (13:11, 6:11, 8:11, 8:11) ⇑
12   C TOMSIA Sławomir W KLIMCZAK Marek 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 12:10, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 16:00 ⇨ 2018-11-06 18:00
30. UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8
1   A KLIMCZAK Marek W SŁOCIŃSKI Damian 1:3 (6:11, 8:11, 18:16, 2:11) ⇓
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W KURDZIEL Mikołaj
KOŁODZIEJ Justyna
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
7   A KLIMCZAK Marek X KOŁODZIEJ Justyna 3:2 (11:2, 7:11, 11:7, 9:11, 11:4) ⇑
11   A KLIMCZAK Marek Y KURDZIEL Mikołaj 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-25 16:00
32. KS „Bronowianka” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki I 6:8
4   D KOPACKA Anna Z KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
6   B ANDRZEJAK Kacper
GNATYSHEN Yevhenii
X KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
0:3 (8:11, 1:11, 5:11) ⇑
10   C SYRDA Zuzanna Z KLIMCZAK Marek 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
13   B GNATYSHEN Yevhenii Z KLIMCZAK Marek 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 16:00 ⇨ 2018-12-04 18:00
41. UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków 6:8
3   C KLIMCZAK Marek Y STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:6, 14:12, 12:14, 11:2) ⇑
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:4) ⇑
10   C KLIMCZAK Marek Z BIESAGA Marek 3:2 (8:11, 12:14, 11:7, 11:8, 11:8) ⇑
12   C KLIMCZAK Marek W WALA Tomasz 1:3 (11:8, 2:11, 7:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1335 BEŁZA Janusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
1272 BOLEK Łukasz 1997
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
79 DAŃDA Krzysztof 1969
1787 DATA Adrian 1998
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
522 DZIADEK Konrad 1992
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1774 FERDEK Marek 1968
242 FIRA Damian 1988
698 FLAK Stefan 1957
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
556 FURMANIK Mateusz 1991
622 GADAWSKI Adrian 1990
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2738 GNATYSHEN Yevhenii 2009
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
1202 HERJAN Marcin 1998
541 JANIK Angelika 2000
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
1215 KADELA Wojciech 2001
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1131 KEMPA Robert 1976
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
60 KRASNY Michał 1995
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
529 KUĆMIERCZYK Władysław 1938
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
533 KURCZAB Lesław 1958
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
881 LASAK Robert 1980
939 LEWICKI Piotr 1969
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
540 MRÓZEK Mateusz 1999
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
580 NOWAK Alojzy 1964
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
139 PNIACZEK Dominik 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
1569 SYRDA Zuzanna 2006
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
778 WOŹNY Dariusz 1986
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
155 ZAJĄC Damian 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977