Numer zawodnika: | 1751 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1968 |
Przynależność klubowa: | UKS „Rokicie” Szczytniki |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 28128 |
Numer licencji okres.: | 3771 |
Data wydania: | 29.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-09 19:00 15. LKS Polonia Wilczkowice II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 1:13 |
|||||||
1 | A | LUHA Peter | W | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) | ||
5 | A |
LUHA Peter ZIELIŃSKI Andrzej |
W |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 9:11, 9:11) | ||
8 | B | GARBACKI Andrzej | W | KOLIŃSKI Witold | 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11) | ||
12 | C | TARKOWSKI Tomasz | W | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (10:12, 9:11, 3:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 18:00 27. Krupiec Rokicie Szczytniki II - TKKF Top Spin Kraków 9:5 |
|||||||
4 | D | KOLIŃSKI Witold | Z | KUC Robert | 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:6) | ||
5 | A |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
W |
BIESAGA Marek KARATNIK Zbigniew |
1:3 (8:11, 11:13, 14:12, 8:11) | ||
9 | D | KOLIŃSKI Witold | Y | KARATNIK Zbigniew | 3:2 (11:8, 11:6, 7:11, 8:11, 14:12) | ||
14 | D | KOLIŃSKI Witold | X | WALA Tomasz | 1:3 (4:11, 8:11, 11:4, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-28 16:00 ⇨ 2023-10-26 19:00 40. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Bronowianka Kraków III 7:7 |
|||||||
2 | B | KOLIŃSKI Witold | X | KONSTANTYN Kaja | 3:0 (11:4, 16:14, 11:9) | ||
5 | A |
KOLIŃSKI Witold JAKUBCZYK Weronika |
W |
KONSTANTYN Kaja PILCH Mikołaj |
3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 12:10, 11:8) | ||
8 | B | KOLIŃSKI Witold | W | PILCH Mikołaj | 0:3 (12:14, 8:11, 7:11) | ||
13 | B | KOLIŃSKI Witold | Z | PROTSENKO Tymofii | 3:2 (4:11, 9:11, 12:10, 12:10, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-07 19:45 45. LKS Kłos Olkusz II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
1 | A | WALOTEK Krzysztof | W | KOLIŃSKI Witold | 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 5:11) | ||
6 | B |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
X |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) | ||
8 | B | NATKANIEC Michał | W | KOLIŃSKI Witold | 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 8:11) | ||
12 | C | KOWAL Łukasz | W | KOLIŃSKI Witold | 2:3 (7:11, 11:5, 7:11, 11:8, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:30 ⇨ 2023-12-06 20:00 60. Podwawelski Kraków V - Krupiec Rokicie Szczytniki II 4:10 |
|||||||
2 | B | ŻABA Andrzej | X | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) | ||
5 | A |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
W |
KOLIŃSKI Witold NAŁÓDKA Dariusz |
1:3 (3:11, 11:8, 7:11, 6:11) | ||
7 | A | SZPROCH Wojciech | X | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) | ||
14 | D | ELARGAWY Omar | X | KOLIŃSKI Witold | 3:1 (11:8, 3:11, 11:9, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-13 18:00 75. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
2 | B | CHOLEWA Kacper | X | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) | ||
6 | B |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
X |
KUTYŁA Dawid KOLIŃSKI Witold |
3:2 (11:7, 4:11, 11:6, 6:11, 12:10) | ||
7 | A | GAWLIK Wojciech | X | KOLIŃSKI Witold | 3:2 (11:4, 9:11, 4:11, 11:9, 11:7) | ||
14 | D | MARCHEWKA Artur | X | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-07 19:00 ⇨ 2023-12-14 19:00 66. Krupiec Rokicie Szczytniki II - LKS Wisła Rząska 8:6 |
|||||||
3 | C | KOLIŃSKI Witold | Y | KORCZEK Łukasz | 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:9) | ||
5 | A |
KUTYŁA Dawid KOLIŃSKI Witold |
W |
TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
0:3 (6:11, 7:11, 11:13) | ||
10 | C | KOLIŃSKI Witold | Z | ROMANOWSKI Cezary | 3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:9) | ||
12 | C | KOLIŃSKI Witold | W | ENGLOT Bartłomiej | 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 13:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-17 17:30 79. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Jordan Kraków 11:3 |
|||||||
2 | B | KOLIŃSKI Witold | X | URBAN Piotr | 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:2) | ||
5 | A |
KUTYŁA Dawid KOLIŃSKI Witold |
W |
WIELOGÓRSKI Bartłomiej URBAN Piotr |
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) | ||
8 | B | KOLIŃSKI Witold | W | WIELOGÓRSKI Bartłomiej | 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:7) | ||
13 | B | KOLIŃSKI Witold | Z | APOSTOŁ Paweł | 3:2 (12:10, 3:11, 11:7, 2:11, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-27 14:00 ⇨ 2024-01-24 17:30 105. MKS Centrum Kraków III - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12 |
|||||||
1 | A | BAHATSKYI Denis | W | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) | ||
6 | B |
BARAN Mateusz BAHATSKYI Denis |
X |
KLIMCZAK Marek KOLIŃSKI Witold |
1:3 (4:11, 13:11, 4:11, 8:11) | ||
8 | B | CHROMIŃSKA Ewelina | W | KOLIŃSKI Witold | 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) | ||
12 | C | BARAN Mateusz | W | KOLIŃSKI Witold | 1:3 (5:11, 11:6, 4:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-25 19:00 92. Krupiec Rokicie Szczytniki II - Dorbud Gryf Gdów II 10:4 |
|||||||
4 | D | KOLIŃSKI Witold | Z | GŁUCH Grzegorz | 3:0 (11:4, 12:10, 11:4) | ||
9 | D | KOLIŃSKI Witold | Y | PAWELEC Tomasz | 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) | ||
14 | D | KOLIŃSKI Witold | X | WCISŁO Konrad | 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:6) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-02 16:00 106. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Rockets Wiśniowa 9:5 |
|||||||
3 | C | KOLIŃSKI Witold | Y | TABOR Krzysztof | 1:3 (12:10, 10:12, 4:11, 8:11) | ||
5 | A |
KOLIŃSKI Witold PRZEPOLSKI Andrzej |
W |
TABOR Janusz TABOR Paweł |
3:0 (11:5, 11:5, 11:4) | ||
10 | C | KOLIŃSKI Witold | Z | KUCHNIA Andrzej | 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) | ||
12 | C | KOLIŃSKI Witold | W | STALMACH Zbigniew | 3:1 (12:10, 12:10, 3:11, 11:6) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-13 18:00 109. PKS Porta Kraków - Krupiec Rokicie Szczytniki II 12:2 |
|||||||
3 | C | NOWICKI Marek | Y | KOLIŃSKI Witold | 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) | ||
9 | D | KALICIAK Dariusz | Y | KOLIŃSKI Witold | 3:0 (13:11, 11:8, 11:4) |