Bartosz Glanowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
4. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
3   C GLANOWSKI Bartosz Y MIKRUT Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 13:11) ⇑
6   B FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
X MOREK Radosław
MIKRUT Jakub
3:1 (11:7, 10:12, 11:1, 11:9) ⇑
10   C GLANOWSKI Bartosz Z BIEL Jakub 2:3 (5:11, 11:5, 14:12, 10:12, 9:11) ⇓
12   C GLANOWSKI Bartosz W MOREK Radosław 3:2 (7:11, 11:9, 5:11, 11:4, 11:7) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:00 ⇨ 2019-10-02 18:00
10. MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8
4   D RAJTAR Marek Z GLANOWSKI Bartosz 3:2 (11:5, 15:13, 6:11, 9:11, 11:7) ⇓
6   B WOJAS Bartłomiej
PĘCZEK Mateusz
X GLANOWSKI Bartosz
KOPACZ Paweł
1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 14:16) ⇑
10   C STOCHEL Adam Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇑
13   B PĘCZEK Mateusz Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 18:00
16. KTS „Victoria” Spytkowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
1   A BOBAK Piotr W GLANOWSKI Bartosz 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 12:10) ⇓
6   B MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
X WÓJCIK Jan
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (11:5, 7:11, 6:11, 11:9, 10:12) ⇑
8   B BOBAK Jacek W GLANOWSKI Bartosz 1:3 (2:11, 2:11, 12:10, 8:11) ⇑
12   C KAJFASZ Bogdan W GLANOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6
2   B GLANOWSKI Bartosz X MAMOŃ Wojciech 2:3 (14:12, 11:3, 6:11, 10:12, 9:11) ⇓
6   B KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
X CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 12:10) ⇑
8   B GLANOWSKI Bartosz W GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇑
13   B GLANOWSKI Bartosz Z PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00 ⇨ 2019-11-13 19:00
34. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6
4   D GLANOWSKI Bartosz Z DĄBROWSKI Damian 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 11:9, 3:11) ⇓
6   B KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
X DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 17:15, 11:1) ⇑
9   D GLANOWSKI Bartosz Y NOWICKI Marek 3:1 (1:11, 12:10, 11:8, 11:9) ⇑
14   D GLANOWSKI Bartosz X BODZIONY Mateusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 14:00 ⇨ 2019-11-28 18:00
40. MKS „Skawa” Wadowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
2   B GAŁUSZKA Paweł X GLANOWSKI Bartosz 0:3 (2:11, 4:11, 9:11) ⇑
6   B RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
X KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (11:7, 6:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇑
7   A JOŃCZYK Bartłomiej X GLANOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
14   D RUPA Robert X GLANOWSKI Bartosz 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:2, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
878 ARENDARSKI Michał 1992
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
135 BANAŚ Jan 1967
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
583 FRAŚ Paweł 1998
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2250 MIKRUT Jakub 2003
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
1096 NALEPA Maciej 1973
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
2491 OCHMAN Michał 1987
118 PACYNA Dariusz 1965
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
784 PORADZISZ Michał 1994
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
1604 SĘK Rafał 1977
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1005 WALA Tomasz 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1283 WÓJCIK Jan 1959
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
2383 ZYSEK Piotr 1967
615 ŻEBRO Krzysztof 1986