Kacper Krawczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 13:00
9. MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 0:14
6   B CHOLEWA Wacław
WALCZAK Michał
X KUTYŁA Dawid
KRAWCZYK Kacper
0:3 (3:11, 8:11, 3:11) ⇑
12   C WALCZAK Michał W KRAWCZYK Kacper 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
15. UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 13:1
5   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
W MAŚLONG Mirosław
KRAWCZYK Kacper
3:0 (11:4, 11:6, 16:14) ⇓
11   A WCISŁO Konrad Y KRAWCZYK Kacper 3:2 (11:9, 13:15, 11:7, 7:11, 16:14) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00
27. KS GOKiS Wiśniowa - PKS „Porta” Kraków II 0:14
4   D MURZYN Maciej Z KRAWCZYK Kacper 2:3 (6:11, 11:9, 13:11, 4:11, 5:11) ⇑
6   B CHLIPAŁA Grzegorz
KUCHNIA Andrzej
X KUTYŁA Dawid
KRAWCZYK Kacper
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇑
10   C CHLIPAŁA Grzegorz Z KRAWCZYK Kacper 0:3 (4:11, 14:16, 12:14) ⇑
13   B ŻĄDŁO Damian Z KRAWCZYK Kacper 0:3 (2:11, 10:12, 10:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1858 CHLIPAŁA Grzegorz 2005
1218 CHRZAN Hubert 1999
174 DANAJ Natalia 2000
1787 DATA Adrian 1998
2246 DUDA Patryk 1978
2080 DZIURA Wojciech 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1202 HERJAN Marcin 1998
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
1544 KOPACKA Anna 2006
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
540 MRÓZEK Mateusz 1999
157 MRYC Henryk 1937
2857 MURZYN Maciej 1999
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
2377 PUT Maciej 2004
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2588 WĄTOR Oliwia 2006
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
2858 ŻĄDŁO Damian 1999