Ryszard Partyka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
3. PKS „Porta” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 7:11, 11:9) ⇑
11   A PARTYKA Ryszard Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 13:00
9. MKS Centrum Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 0:14
2   B WALCZAK Wojciech X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) ⇑
5   A WALCZAK Wojciech
KUSZYŃSKI Marek
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (4:11, 1:11, 6:11) ⇑
7   A PIEPRZYK Szymon X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) ⇑
14   D CHOLEWA Wacław X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
15. UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 13:1
4   D KUCHARSKI Mateusz Z PARTYKA Ryszard 3:2 (9:11, 11:6, 11:4, 9:11, 11:5) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
MARCHEWKA Artur
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
3:0 (11:3, 11:9, 11:9) ⇓
10   C GUZIK Aleksandra Z PARTYKA Ryszard 0:3 (7:11, 7:11, 16:18) ⇑
13   B ZIMNICKI Tomasz Z PARTYKA Ryszard 3:1 (11:6, 8:11, 11:2, 11:6) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00 ⇨ 2019-10-30 18:30
21. PKS „Porta” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I 13:1
4   D PARTYKA Ryszard Z ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:8) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 12:10) ⇑
9   D PARTYKA Ryszard Y KORCZEK Łukasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
14   D PARTYKA Ryszard X PUU Aarne 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00
27. KS GOKiS Wiśniowa - PKS „Porta” Kraków II 0:14
2   B ŻĄDŁO Damian X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 1:11, 6:11) ⇑
5   A MURZYN Maciej
ŻĄDŁO Damian
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (3:11, 3:11, 10:12) ⇑
7   A KUCHNIA Andrzej X PARTYKA Ryszard 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
14   D MURZYN Maciej X PARTYKA Ryszard 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 11:00 ⇨ 2019-11-17 11:00
33. PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 14:0
2   B PARTYKA Ryszard X OCHALIK Konrad 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:7) ⇑
8   B PARTYKA Ryszard W PIRÓG Paweł 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
13   B PARTYKA Ryszard Z MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:2) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 19:00
39. MKS Centrum Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 9:5
5   A ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
2:3 (6:11, 11:7, 5:11, 11:2, 6:11) ⇑
10   C PROCHOT Krystian Z PARTYKA Ryszard 3:2 (15:17, 11:9, 8:11, 14:12, 11:9) ⇓
13   B BOBER Rafał Z PARTYKA Ryszard 2:3 (9:11, 4:11, 11:8, 12:10, 9:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00
45. PKS „Porta” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
3   C PARTYKA Ryszard Y GALIAK Jan 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X BIELA Oliwier
WADAS Karol
3:0 (11:1, 11:1, 11:4) ⇑
10   C PARTYKA Ryszard Z BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) ⇑
12   C PARTYKA Ryszard W BIELA Oliwier 3:0 (11:3, 11:1, 11:3) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00 ⇨ 2019-12-30 17:30
50. PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5
4   D PARTYKA Ryszard Z CHŁĘDOWSKI Jakub 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) ⇑
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 11:5) ⇑
9   D PARTYKA Ryszard Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:3, 12:10, 11:2) ⇑
14   D PARTYKA Ryszard X RÓŻYCZKA Mirosław 1:3 (10:12, 8:11, 12:10, 10:12) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-10 18:30
55. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 3:11
3   C KUC Leszek Y PARTYKA Ryszard 3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 11:7) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
9   D GŁOWACKI Arkadiusz Y PARTYKA Ryszard 1:3 (8:11, 11:4, 7:11, 7:11) ⇑
11   A NAŁÓDKA Dariusz Y PARTYKA Ryszard 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 4:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00
62. UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 4:10
4   D TALAGA Samuel Z PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) ⇑
5   A ŚWIĘCH Jarosław
KUZIO Aleksandra
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
10   C KUZIO Aleksandra Z PARTYKA Ryszard 1:3 (7:11, 3:11, 11:8, 5:11) ⇑
13   B ŻĄDŁO Piotr Z PARTYKA Ryszard 0:3 (7:11, 12:14, 3:11) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-23 13:00
3. KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 10:4
2   B CIEŚLIK Faustyna X PARTYKA Ryszard 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:8) ⇓
6   B HADRYŚ Matylda
CIEŚLIK Faustyna
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 6:11) ⇑
7   A ANDRZEJAK Kacper X PARTYKA Ryszard 3:2 (7:11, 15:13, 11:4, 5:11, 11:4) ⇓
14   D HADRYŚ Matylda X PARTYKA Ryszard 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8) ⇓
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-07 11:00
6. PKS „Porta” Kraków II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
4   D PARTYKA Ryszard Z FERDEK Marek 3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:3) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:7, 11:7) ⇑
9   D PARTYKA Ryszard Y ZĘBALA Mateusz 2:3 (17:15, 11:8, 6:11, 7:11, 9:11) ⇓
14   D PARTYKA Ryszard X SĘK Rafał 3:2 (7:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1335 BEŁZA Janusz 1964
2856 BIELA Oliwier 2007
218 BIESAGA Marek 1964
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
2818 CIEŚLIK Faustyna 2005
1920 CNOTA Jakub 2002
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
625 DROZD Paweł 1979
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
1692 GALA Dawid 2005
2997 GALIAK Jan 2009
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2817 HADRYŚ Matylda 2008
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2283 KMIEĆ Paweł 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
1736 KWATER Zbigniew 1953
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2598 MAJKOWSKI Andrzej 1963
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
2677 OCHALIK Konrad 2008
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2708 PACIA Bartłomiej 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2178 PIRÓG Paweł 2008
2932 PROCHOT Krystian 1998
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003