Wojciech Walczak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1960
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:30
7. KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków III 14:0
4   D SOBUCKI Mateusz Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
10   C WOLANIN Piotr Z WALCZAK Wojciech 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:8) ⇓
13   B CHŁĘDOWSKI Jakub Z WALCZAK Wojciech 3:1 (11:4, 11:2, 14:16, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 13:00
18. MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13
4   D WALCZAK Wojciech Z KMIEĆ Paweł 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) ⇓
5   A BUJAK Piotr
WALCZAK Wojciech
W KOHUTEK Konrad
CZUBAK Michał
2:3 (11:5, 4:11, 11:9, 3:11, 10:12) ⇓
9   D WALCZAK Wojciech Y CZUBAK Michał 1:3 (14:12, 5:11, 6:11, 5:11) ⇓
14   D WALCZAK Wojciech X KOHUTEK Konrad 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 13:00 ⇨ 2018-11-17 13:00
29. MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
4   D WALCZAK Wojciech Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 11:8) ⇑
9   D WALCZAK Wojciech Y ŻĄDŁO Piotr 1:3 (4:11, 10:12, 11:9, 7:11) ⇓
14   D WALCZAK Wojciech X KUZIO Maciej 1:3 (6:11, 11:5, 4:11, 2:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 18:00 ⇨ 2018-11-24 13:00
20. „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 3:11
4   D MATYASIK Mikołaj Z WALCZAK Wojciech 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) ⇑
5   A CNOTA Jakub
PIRÓG Paweł
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:1 (11:8, 21:19, 8:11, 11:8) ⇓
10   C MARKIEWICZ Michał Z WALCZAK Wojciech 0:3 (1:11, 4:11, 1:11) ⇑
13   B PIRÓG Paweł Z WALCZAK Wojciech 1:3 (2:11, 12:10, 6:11, 11:13) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 13:00
40. MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 3:11
4   D WALCZAK Wojciech Z BUŁA Dominik 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) ⇓
5   A WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
W ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
0:3 (4:11, 10:12, 7:11) ⇓
9   D WALCZAK Wojciech Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-23 18:30 ⇨ 2018-12-08 13:00
33. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS KSOS Kraków III 13:1
3   C GŁOWACKI Arkadiusz Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
BUCH Marcin
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇓
9   D BUCH Marcin Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) ⇓
11   A BOCHENEK Dariusz Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 13:00
51. MKS KSOS Kraków III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 3:11
3   C WALCZAK Wojciech Y PICHLA Paweł 2:3 (11:9, 13:11, 12:14, 9:11, 8:11) ⇓
10   C WALCZAK Wojciech Z MARZEC Stefan 3:2 (19:17, 11:4, 11:13, 10:12, 11:7) ⇑
12   C WALCZAK Wojciech W SASIŃSKI Tomasz 3:1 (11:7, 5:11, 11:6, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 14:00
59. TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków III 11:3
4   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Z WALCZAK Wojciech 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:7) ⇓
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:6) ⇓
10   C BAJER Emilia Z WALCZAK Wojciech 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 9:11) ⇑
13   B BAJER Grzegorz Z WALCZAK Wojciech 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 9:11, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 13:00 ⇨ 2019-01-30 17:00
62. MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 10:4
4   D WALCZAK Wojciech Z KACZMARCZYK Julita 3:0 (11:1, 11:3, 11:3) ⇑
5   A CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
W GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:6, 11:5) ⇑
9   D WALCZAK Wojciech Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) ⇑
14   D WALCZAK Wojciech X FILIPEK Angelika 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-04 18:00
72. LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - MKS KSOS Kraków III 13:1
4   D LASAK Robert Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇓
5   A LASAK Robert
SZELEST Jacek
W CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
10   C JEDYNAK Damian Z WALCZAK Wojciech 3:1 (6:11, 11:7, 11:4, 11:6) ⇓
13   B DĄBROWSKI Damian Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:7, 14:12, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-09 13:00
73. MKS KSOS Kraków III - UKS „Gryf” Gdów III 6:8
4   D WALCZAK Wojciech Z MALARCZYK Martyna 3:1 (13:11, 11:7, 4:11, 11:7) ⇑
5   A WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
W MARCHEWKA Rafał
PAJORSKI Mateusz
1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 10:12) ⇓
9   D WALCZAK Wojciech Y GARYCKI Adrian 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 10:12) ⇓
14   D WALCZAK Wojciech X PAJORSKI Mateusz 3:2 (11:5, 6:11, 11:9, 10:12, 11:8) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-24 12:00
94. LKS „Wisła” Rząska I - MKS KSOS Kraków III 13:1
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z WALCZAK Wojciech 3:0 (13:11, 11:5, 11:4) ⇓
5   A BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:0 (11:3, 11:6, 11:8) ⇓
10   C PUU Aarne Z WALCZAK Wojciech 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) ⇑
13   B BUŁA Dominik Z WALCZAK Wojciech 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:9) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 11:00
97. UKS „Gryf” Gdów III - MKS KSOS Kraków III 8:6
4   D MARCHEWKA Rafał Z WALCZAK Wojciech 0:3 (9:11, 5:11, 2:11) ⇑
6   B MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
X CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:3, 11:8) ⇓
10   C PAJORSKI Mateusz Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) ⇓
13   B PILCH Aleksander Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-30 13:00 ⇨ 2019-04-03 16:30
100. MKS KSOS Kraków III - „Siemacha” Kraków II 10:4
4   D WALCZAK Wojciech Z RESZKA Adam 3:0 (11:4, 11:2, 11:2) ⇑
5   A CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 7:11) ⇓
9   D WALCZAK Wojciech Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 16:00
106. UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków III 4:10
4   D GAJ Julia Z WALCZAK Wojciech 0:3 (2:11, 2:11, 6:11) ⇑
5   A GAJ Julia
SKOWRONEK Anna
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇑
10   C RUDZKA Oliwia Z WALCZAK Wojciech 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) ⇑
13   B FILIPEK Angelika Z WALCZAK Wojciech 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2392 BUCH Marcin 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
1626 FILIPEK Angelika 2007
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
2416 GAJ Julia 2010
1625 GAJ Milena 2008
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
1736 KWATER Zbigniew 1953
881 LASAK Robert 1980
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2136 MATYASIK Mikołaj 2009
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
890 MYSTEK Rafał 2001
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2696 PICHLA Paweł 1976
877 PIEGZA Adrian 2000
2550 PILCH Aleksander 2008
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
2177 RESZKA Adam 2009
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2584 RUDZKA Oliwia 2005
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003