Wacław Cholewa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1960
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 13:00
9. MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 0:14
6   B CHOLEWA Wacław
WALCZAK Michał
X KUTYŁA Dawid
KRAWCZYK Kacper
0:3 (3:11, 8:11, 3:11) ⇓
9   D CHOLEWA Wacław Y KALICIAK Dariusz 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) ⇓
14   D CHOLEWA Wacław X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
2392 BUCH Marcin 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1626 FILIPEK Angelika 2007
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
651 GONET Maciej 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
959 KNAPCZYK Józef 1962
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
986 KRUPA Natalia 2002
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
153 KUTYŁA Dawid 1991
1736 KWATER Zbigniew 1953
881 LASAK Robert 1980
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2507 MIERNIK Jan 2007
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
1832 NOWICKI Marek 1975
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
2550 PILCH Aleksander 2008
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1311 RESZKA Jakub 2002
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
880 SZEROCKI Jan 1999
575 SZOTT Krzysztof 1954
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003