Dawid Gala
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 19:00
3. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
14   D SUBIK Filip X GALA Dawid 3:1 (11:6, 11:5, 1:11, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
2   B GALA Dawid X KACHEL Mateusz 2:3 (11:9, 7:11, 11:3, 9:11, 9:11) ⇓
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
8   B GALA Dawid W SURMA Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
13   B GALA Dawid Z RACZEK Marcin 1:3 (10:12, 5:11, 11:9, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
2   B JABŁOŃSKI Paweł X GALA Dawid 3:2 (11:4, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:0 (12:10, 11:6, 16:14) ⇓
7   A BUCZYŃSKI Witold X GALA Dawid 3:0 (15:13, 11:9, 11:4) ⇓
14   D KOPACKI Paweł X GALA Dawid 2:3 (11:9, 6:11, 10:12, 11:5, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 17:00
25. KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
4   D GALA Dawid Z MLECZKO Radosław 1:3 (10:12, 11:3, 6:11, 7:11) ⇓
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (14:16, 8:11, 9:11) ⇓
9   D GALA Dawid Y DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 3:11, 11:13) ⇓
14   D GALA Dawid X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 17:00 ⇨ 2019-11-24 17:00
24. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6
4   D GALA Dawid Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 10:12) ⇓
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W FURTAK Krzysztof
TATARCZUCH Marek
3:0 (11:5, 12:10, 11:5) ⇑
9   D GALA Dawid Y TATARCZUCH Marek 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇓
14   D GALA Dawid X MOTYKA Tadeusz 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 17:00 ⇨ 2019-12-08 17:00
41. KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
4   D GALA Dawid Z CELARY Mateusz 1:3 (3:11, 11:6, 5:11, 6:11) ⇓
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇑
9   D GALA Dawid Y KUTAJ Maksymilian 1:3 (12:10, 3:11, 10:12, 5:11) ⇓
14   D GALA Dawid X TURECKI Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 19:00 ⇨ 2019-12-20 19:00
32. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
4   D LENART Marek Z GALA Dawid 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
10   C SKRZYPEK Adrian Z GALA Dawid 3:1 (11:3, 9:11, 11:6, 11:6) ⇓
13   B DUDZIAK Damian Z GALA Dawid 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2020-01-12 11:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
1   A KOZIOŁ Sandra W GALA Dawid 3:1 (11:9, 13:11, 10:12, 11:2) ⇓
6   B KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
X OSTANEK Michał
GALA Dawid
2:3 (3:11, 11:6, 8:11, 11:7, 6:11) ⇑
8   B GĄSIOR Natalia W GALA Dawid 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇓
12   C ZAJĄC Anna W GALA Dawid 3:1 (11:9, 11:4, 10:12, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 17:00 ⇨ 2020-01-18 16:45
51. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8
4   D GALA Dawid Z KONSTANTYN Paweł 1:3 (5:11, 10:12, 11:3, 9:11) ⇓
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
2:3 (11:7, 11:2, 12:14, 9:11, 9:11) ⇓
9   D GALA Dawid Y RADEK Arkadiusz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
14   D GALA Dawid X UTYLSKI Filip 1:3 (3:11, 8:11, 11:8, 12:14) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 10:00 ⇨ 2020-01-19 10:30
58. „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
4   D GRATKOWSKI Jacek Z GALA Dawid 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:5) ⇓
6   B LASAK Robert
BOLEK Łukasz
X OSTANEK Michał
GALA Dawid
1:3 (3:11, 11:4, 7:11, 9:11) ⇑
10   C BOLEK Łukasz Z GALA Dawid 2:3 (11:5, 11:9, 3:11, 3:11, 9:11) ⇑
13   B LASAK Robert Z GALA Dawid 1:3 (9:11, 11:9, 4:11, 14:16) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 17:00 ⇨ 2020-01-23 17:30
64. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
4   D GALA Dawid Z PALACZ Mirosław 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) ⇓
6   B OSTANEK Michał
GALA Dawid
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:9, 6:11, 11:6, 7:11, 11:8) ⇑
9   D GALA Dawid Y JURZAK Łukasz 1:3 (3:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇓
14   D GALA Dawid X GOŁDA Gabriel 0:3 (1:11, 2:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
630 BIAŁY Sebastian 1980
938 BIZOŃ Stefan 1968
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
2392 BUCH Marcin 1969
2820 BUCZYŃSKI Witold 1993
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
2498 CZUBAK Michał 1987
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2080 DZIURA Wojciech 1987
2258 GĄSIOR Natalia 2004
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
1509 KORCZAK Natasza 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
881 LASAK Robert 1980
2116 LECH Maja 2009
128 LENART Marek 1992
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2112 MROCZKA Alicja 2008
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2296 OLCZAK Mariusz 1996
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
2634 PALENIK Jerzy 1963
1709 PARTYKA Ryszard 1976
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1898 STROJEK Karol 2004
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
265 TATARCZUCH Marek 1974
53 TERLECKI Mirosław 1965
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994