Dawid Gala
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 19:00
3. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
14   D SUBIK Filip X GALA Dawid 3:1 (11:6, 11:5, 1:11, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
2   B GALA Dawid X KACHEL Mateusz 2:3 (11:9, 7:11, 11:3, 9:11, 9:11) ⇓
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
8   B GALA Dawid W SURMA Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
13   B GALA Dawid Z RACZEK Marcin 1:3 (10:12, 5:11, 11:9, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
2   B JABŁOŃSKI Paweł X GALA Dawid 3:2 (11:4, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:0 (12:10, 11:6, 16:14) ⇓
7   A BUCZYŃSKI Witold X GALA Dawid 3:0 (15:13, 11:9, 11:4) ⇓
14   D KOPACKI Paweł X GALA Dawid 2:3 (11:9, 6:11, 10:12, 11:5, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
630 BIAŁY Sebastian 1980
938 BIZOŃ Stefan 1968
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1292 BOGACZ Wojciech 2004
2392 BUCH Marcin 1969
2820 BUCZYŃSKI Witold 1993
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
2498 CZUBAK Michał 1987
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2080 DZIURA Wojciech 1987
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
975 JEDYNAK Damian 1989
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1275 KOPACKI Paweł 2004
1509 KORCZAK Natasza 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2112 MROCZKA Alicja 2008
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2296 OLCZAK Mariusz 1996
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
2634 PALENIK Jerzy 1963
1709 PARTYKA Ryszard 1976
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1898 STROJEK Karol 2004
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994