Bartłomiej Gala
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 19:00
3. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
3   C KLUZEK Sławomir Y GALA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇓
6   B SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
2:3 (8:11, 11:9, 11:4, 5:11, 8:11) ⇑
9   D SUBIK Filip Y GALA Bartłomiej 2:3 (11:9, 11:9, 5:11, 9:11, 14:16) ⇑
11   A RAPUTA Tomasz Y GALA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
3   C GALA Bartłomiej Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
10   C GALA Bartłomiej Z RACZEK Marcin 2:3 (6:11, 6:11, 11:4, 11:7, 7:11) ⇓
12   C GALA Bartłomiej W SURMA Krzysztof 3:2 (11:5, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
1   A BUCZYŃSKI Witold W GALA Bartłomiej 2:3 (11:9, 12:10, 9:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 5:11) ⇑
8   B JABŁOŃSKI Paweł W GALA Bartłomiej 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 4:11) ⇑
12   C BOGACZ Wojciech W GALA Bartłomiej 3:1 (11:3, 11:4, 6:11, 14:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 17:00
25. KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
2   B GALA Bartłomiej X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 8:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) ⇓
8   B GALA Bartłomiej W GALUS Mateusz 3:2 (5:11, 11:8, 11:9, 3:11, 13:11) ⇑
13   B GALA Bartłomiej Z MLECZKO Radosław 2:3 (6:11, 13:11, 5:11, 11:8, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 17:00 ⇨ 2019-11-24 17:00
24. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6
2   B GALA Bartłomiej X MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:8) ⇑
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 13:11) ⇑
8   B GALA Bartłomiej W FURTAK Krzysztof 3:2 (12:10, 11:8, 9:11, 10:12, 11:8) ⇑
13   B GALA Bartłomiej Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (6:11, 12:10, 6:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 17:00 ⇨ 2019-12-08 17:00
41. KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
2   B GALA Bartłomiej X TURECKI Kacper 1:3 (7:11, 11:5, 11:13, 9:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (8:11, 3:11, 11:4, 11:8, 4:11) ⇓
8   B GALA Bartłomiej W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 6:11) ⇓
13   B GALA Bartłomiej Z CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 12:14) ⇓
DPPM | KO | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-11-13 18:00 ⇨ 2019-12-11 18:00
3. ULKS „Lachowice” II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 0:4
2   B KACHEL Piotr Y GALA Bartłomiej 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) ⇑
4   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 19:00 ⇨ 2019-12-20 19:00
32. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
2   B DUDZIAK Damian X GALA Bartłomiej 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:5) ⇓
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:2 (11:9, 11:13, 11:9, 11:13, 11:2) ⇓
7   A URBAN Witold X GALA Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:7, 11:9) ⇓
14   D LENART Marek X GALA Bartłomiej 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 12:10, 15:13) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2020-01-12 11:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
3   C ZAJĄC Anna Y GALA Bartłomiej 2:3 (11:7, 4:11, 9:11, 11:7, 6:11) ⇑
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
9   D SZTWIERTNIA Ilona Y GALA Bartłomiej 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇑
11   A KOZIOŁ Sandra Y GALA Bartłomiej 2:3 (11:13, 7:11, 11:3, 11:6, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 17:00 ⇨ 2020-01-18 16:45
51. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8
2   B GALA Bartłomiej X UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
2:3 (11:3, 6:11, 7:11, 11:7, 7:11) ⇓
8   B GALA Bartłomiej W PASIECZNY Jan 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇑
13   B GALA Bartłomiej Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 10:00 ⇨ 2020-01-19 10:30
58. „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
2   B LASAK Robert X GALA Bartłomiej 2:3 (11:7, 14:12, 5:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
7   A GŁĄB Damian X GALA Bartłomiej 3:2 (9:11, 11:9, 11:5, 9:11, 11:8) ⇓
14   D GRATKOWSKI Jacek X GALA Bartłomiej 3:1 (11:2, 5:11, 11:4, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 17:00 ⇨ 2020-01-23 17:30
64. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
2   B GALA Bartłomiej X GOŁDA Gabriel 3:2 (5:11, 9:11, 12:10, 11:4, 11:7) ⇑
5   A BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
8   B GALA Bartłomiej W PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:9, 7:11, 11:2, 8:11, 8:11) ⇓
13   B GALA Bartłomiej Z PALACZ Mirosław 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
2820 BUCZYŃSKI Witold 1993
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
2498 CZUBAK Michał 1987
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
233 FURTAK Krzysztof 1970
727 GALUS Mateusz 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2115 KLAG Franciszek 2009
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
2274 KUBERA Dawid 2007
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
881 LASAK Robert 1980
2116 LECH Maja 2009
128 LENART Marek 1992
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
2127 MALARCZYK Martyna 2004
2667 MIREK Radosław 2003
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
1678 ŻYDEK Robert 2007