Bartłomiej Gala
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 19:00
3. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
3   C KLUZEK Sławomir Y GALA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇓
6   B SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
2:3 (8:11, 11:9, 11:4, 5:11, 8:11) ⇑
9   D SUBIK Filip Y GALA Bartłomiej 2:3 (11:9, 11:9, 5:11, 9:11, 14:16) ⇑
11   A RAPUTA Tomasz Y GALA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
3   C GALA Bartłomiej Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
10   C GALA Bartłomiej Z RACZEK Marcin 2:3 (6:11, 6:11, 11:4, 11:7, 7:11) ⇓
12   C GALA Bartłomiej W SURMA Krzysztof 3:2 (11:5, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
1   A BUCZYŃSKI Witold W GALA Bartłomiej 2:3 (11:9, 12:10, 9:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 5:11) ⇑
8   B JABŁOŃSKI Paweł W GALA Bartłomiej 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 4:11) ⇑
12   C BOGACZ Wojciech W GALA Bartłomiej 3:1 (11:3, 11:4, 6:11, 14:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 17:00
25. KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
2   B GALA Bartłomiej X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 8:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) ⇓
8   B GALA Bartłomiej W GALUS Mateusz 3:2 (5:11, 11:8, 11:9, 3:11, 13:11) ⇑
13   B GALA Bartłomiej Z MLECZKO Radosław 2:3 (6:11, 13:11, 5:11, 11:8, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
2820 BUCZYŃSKI Witold 1993
518 BUJAK Piotr 1960
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
2498 CZUBAK Michał 1987
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
727 GALUS Mateusz 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2113 GNIADEK Piotr 2008
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2115 KLAG Franciszek 2009
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1275 KOPACKI Paweł 2004
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
2274 KUBERA Dawid 2007
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
2127 MALARCZYK Martyna 2004
2667 MIREK Radosław 2003
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
909 PEREK Nikodem 2000
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
1678 ŻYDEK Robert 2007