Grzegorz Kuć
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 13:00
6. KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 2:12
3   C PIETROW Aleksander Y KUĆ Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇑
6   B KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
X KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (2:11, 6:11, 2:11) ⇑
9   D POROSZEWSKI Jacek Y KUĆ Grzegorz 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) ⇑
11   A WĄS Bartłomiej Y KUĆ Grzegorz 0:3 (8:11, 11:13, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
15. KS „Bronowianka” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
4   D KUĆ Grzegorz Z FERDEK Marek 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) ⇑
5   A KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
W ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
2:3 (10:12, 14:12, 9:11, 11:6, 9:11) ⇓
9   D KUĆ Grzegorz Y GUMULA Marcin 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 09:00 ⇨ 2019-11-08 18:00
22. „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10
4   D WALA Tomasz Z KUĆ Grzegorz 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 12:10) ⇓
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇑
10   C BIESAGA Marek Z KUĆ Grzegorz 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:9) ⇓
13   B STOLARCZYK Marcin Z KUĆ Grzegorz 1:3 (5:11, 11:8, 4:11, 2:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 11:00
36. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II 7:7
2   B KUĆ Grzegorz X CHOCHÓŁ Paweł 3:0 (11:3, 13:11, 11:6) ⇑
5   A KUĆ Grzegorz
CIEŚLIK Faustyna
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:7) ⇑
8   B KUĆ Grzegorz W TRZECIAK Jacek 1:3 (11:9, 4:11, 13:15, 9:11) ⇓
13   B KUĆ Grzegorz Z KOWAL Łukasz 3:2 (2:11, 9:11, 11:7, 11:6, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00 ⇨ 2019-11-28 18:00
37. KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 10:4
2   B KUĆ Grzegorz X PORĘBSKI Marcin 3:1 (3:11, 11:7, 11:7, 12:10) ⇑
5   A KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
W PEREK Robert
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
8   B KUĆ Grzegorz W KMIEĆ Paweł 1:3 (10:12, 11:9, 11:13, 5:11) ⇓
13   B KUĆ Grzegorz Z BOLISĘGA Sebastian 3:1 (11:7, 12:10, 11:13, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00
52. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8
3   C WIELGOSZ Mirosław Y KUĆ Grzegorz 0:3 (18:20, 8:11, 9:11) ⇑
5   A ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
2:3 (10:12, 11:13, 11:8, 11:7, 9:11) ⇑
9   D BAŁUSZEK Kamil Y KUĆ Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇓
11   A ZAJĘCKI Rafał Y KUĆ Grzegorz 3:1 (11:7, 11:9, 12:14, 11:4) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00 ⇨ 2020-01-09 17:30
44. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10
1   A PAJORSKI Mateusz W KUĆ Grzegorz 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 11:8) ⇓
5   A MARCHEWKA Rafał
PILCH Aleksander
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
8   B TURECKI Jakub W KUĆ Grzegorz 1:3 (4:11, 2:11, 12:10, 1:11) ⇑
12   C MARCHEWKA Rafał W KUĆ Grzegorz 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-26 19:00 ⇨ 2020-01-15 19:00
30. LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13
4   D ZIELIŃSKI Andrzej Z KUĆ Grzegorz 0:3 (9:11, 10:12, 6:11) ⇑
5   A KOZIOŁEK Fabian
LUHA Peter
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
10   C WIDEŁKA Mirosław Z KUĆ Grzegorz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇑
13   B KOZIOŁEK Fabian Z KUĆ Grzegorz 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 11:00
63. KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 14:0
4   D KUĆ Grzegorz Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇑
6   B KUĆ Grzegorz
HADRYŚ Matylda
X URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
9   D KUĆ Grzegorz Y URBAN Piotr 3:1 (2:11, 11:6, 11:5, 11:5) ⇑
14   D KUĆ Grzegorz X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:1, 11:4, 11:3) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00 ⇨ 2020-01-25 16:00
58. KS „Bronowianka” Kraków V - MKS Centrum Kraków IV 14:0
1   A KUĆ Grzegorz W GARDOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇑
6   B KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
X KROKOS Bartłomiej
PIESZCZEK Bartosz
3:0 (11:7, 11:3, 11:4) ⇑
7   A KUĆ Grzegorz X KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) ⇑
11   A KUĆ Grzegorz Y DONIEC Krzysztof 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-23 13:00
3. KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 10:4
3   C KUĆ Grzegorz Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:5, 11:8, 15:13) ⇑
5   A KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
W KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
3:2 (4:11, 6:11, 11:9, 15:13, 11:4) ⇑
10   C KUĆ Grzegorz Z DZIAŁEK Mateusz 2:3 (11:6, 7:11, 11:4, 7:11, 3:11) ⇓
12   C KUĆ Grzegorz W KALICIAK Dariusz 2:3 (13:11, 2:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2133 BĄCIO Konrad 2006
218 BIESAGA Marek 1964
1272 BOLEK Łukasz 1997
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
2498 CZUBAK Michał 1987
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
2994 DONIEC Krzysztof 2004
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1774 FERDEK Marek 1968
2111 GARDOŃ Jakub 2006
658 GARYCKI Adrian 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
925 GRABANIA Zdzisław 1947
2024 GUMULA Marcin 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
100 KACHEL Mateusz 1996
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1874 KONSTANTYN Kaja 2009
898 KONSTANTYN Paweł 1983
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2898 KOWAL Łukasz 1983
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
769 MOREK Radosław 2000
1832 NOWICKI Marek 1975
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2730 PIETROW Aleksander 2002
148 PIETRZAK Antoni 1998
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1898 STROJEK Karol 2004
98 SURMA Krzysztof 1981
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2878 WĄS Bartłomiej 2004
3022 WIDEŁKA Mirosław 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971