Alicja Łebek
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 1999-03-29
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-22 18:00
4. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
4   D SOBCZAK Krzysztof Z ŁEBEK Alicja 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:9) ⇓
6   B BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:9) ⇓
10   C MATUSIAK Łukasz Z ŁEBEK Alicja 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 12:10) ⇓
13   B URBAŃSKI Adam Z ŁEBEK Alicja 2:3 (11:9, 11:7, 11:13, 8:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 15:30
11. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3
4   D ŁEBEK Alicja Z WĄSIK Marcin 0:3 (1:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:5) ⇑
9   D ŁEBEK Alicja Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (6:11, 19:17, 11:7, 11:6) ⇑
14   D ŁEBEK Alicja X GARB Aleksandra 3:2 (6:11, 12:10, 11:5, 11:13, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 17:00 ⇨ 2017-10-19 18:00
19. GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
4   D MÓL Marcin Z ŁEBEK Alicja 3:2 (12:10, 10:12, 13:11, 7:11, 11:6) ⇓
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9) ⇓
10   C URBAN Mariusz Z ŁEBEK Alicja 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:9) ⇓
13   B NOWAK Marcin Z ŁEBEK Alicja 2:3 (7:11, 11:9, 11:9, 7:11, 12:14) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 16:00
24. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
4   D ŁEBEK Alicja Z MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
1:3 (10:12, 11:2, 10:12, 7:11) ⇓
9   D ŁEBEK Alicja Y TROJANOWSKI Kamil 3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 5:11, 12:10) ⇑
14   D ŁEBEK Alicja X TROJANOWSKI Adrian 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 10:30
34. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków II 2:12
4   D NALEPA Maciej Z ŁEBEK Alicja 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
6   B ZIMNICKI Tomasz
BRUZDA Rafał
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:8, 10:12) ⇑
10   C PIĄSTKA Michał Z ŁEBEK Alicja 1:3 (6:11, 2:11, 11:4, 2:11) ⇑
13   B BRUZDA Rafał Z ŁEBEK Alicja 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 13:00
37. KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 3:11
4   D ŁEBEK Alicja Z KLUZEK Sławomir 2:3 (11:5, 6:11, 11:5, 12:14, 8:11) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
3:1 (13:15, 11:8, 11:8, 11:6) ⇑
9   D ŁEBEK Alicja Y RAPUTA Tomasz 2:3 (11:9, 8:11, 9:11, 11:7, 10:12) ⇓
14   D ŁEBEK Alicja X ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-11-28 17:30
50. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
4   D OLCZAK Mariusz Z ŁEBEK Alicja 2:3 (3:11, 13:11, 11:6, 4:11, 7:11) ⇑
6   B GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
1:3 (16:18, 9:11, 11:7, 11:13) ⇑
10   C GÓRECKI Wojciech Z ŁEBEK Alicja 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) ⇓
13   B BOGACZ Wojciech Z ŁEBEK Alicja 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 16:00
63. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 9:5
4   D ŁEBEK Alicja Z WOLSKI Tomasz 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X WOLSKI Tomasz
SUBIK Filip
1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 6:11) ⇓
9   D ŁEBEK Alicja Y OBROCHTA Piotr 3:1 (3:11, 12:10, 11:3, 11:5) ⇑
14   D ŁEBEK Alicja X WALICZEK Wojciech 0:3 (14:16, 8:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00 ⇨ 2017-12-10 11:00
49. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6
2   B SAWCZAK Miłosz(j) X ŁEBEK Alicja 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6) ⇓
6   B KOSMAL Kinga
SUŁKOWSKI Karol
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
1:3 (10:12, 12:14, 11:6, 9:11) ⇑
7   A MICHALCZYK Jakub X ŁEBEK Alicja 3:0 (11:5, 11:9, 13:11) ⇓
14   D SUŁKOWSKI Karol X ŁEBEK Alicja 0:3 (10:12, 9:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 17:00 ⇨ 2017-12-20 20:00
65. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
3   C BIEL Jakub Y ŁEBEK Alicja 3:2 (6:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇓
6   B PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:1 (11:8, 11:8, 6:11, 11:9) ⇓
9   D PIETRZAK Agnieszka Y ŁEBEK Alicja 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 9:11) ⇑
11   A BOCHENEK Mariusz Y ŁEBEK Alicja 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 16:00 ⇨ 2018-01-11 17:00
76. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
2   B ŁEBEK Alicja X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (5:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:6) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (6:11, 11:3, 11:4, 6:11, 6:11) ⇓
8   B ŁEBEK Alicja W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇓
13   B ŁEBEK Alicja Z BŁOCHO Przemysław 3:1 (12:10, 9:11, 15:13, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 16:00 ⇨ 2018-01-24 17:45
89. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7
3   C ŁEBEK Alicja Y ZAJĄC Jacek 3:2 (6:11, 11:6, 11:3, 8:11, 11:5) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 5:11) ⇓
10   C ŁEBEK Alicja Z RADEK Arkadiusz 2:3 (5:11, 11:5, 9:11, 11:4, 8:11) ⇓
12   C ŁEBEK Alicja W UTYLSKI Filip 2:3 (5:11, 14:12, 11:3, 6:11, 6:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 16:00
98. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10
1   A ŁEBEK Alicja W GOŁDA Gabriel 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 19:17, 10:12) ⇓
5   A KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 5:11) ⇓
7   A ŁEBEK Alicja X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) ⇑
11   A ŁEBEK Alicja Y PALACZ Mirosław 2:3 (8:11, 11:8, 10:12, 11:6, 4:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 16:00 ⇨ 2018-03-22 17:00
101. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
3   C ŁEBEK Alicja Y BOGACZ Wojciech 0:3 (7:11, 11:13, 6:11) ⇓
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 8:11) ⇓
10   C ŁEBEK Alicja Z OLCZAK Mariusz 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) ⇑
12   C ŁEBEK Alicja W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (5:11, 11:8, 7:11, 11:4, 10:12) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 16:00
105. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6
4   D ŁEBEK Alicja Z SOBCZAK Krzysztof 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 12:10, 11:8) ⇑
5   A KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
W SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 11:7) ⇑
9   D ŁEBEK Alicja Y PACH Łukasz 3:1 (8:11, 11:8, 15:13, 11:6) ⇑
14   D ŁEBEK Alicja X BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 11:00 ⇨ 2018-04-17 18:00
109. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W ŁEBEK Alicja 3:1 (12:10, 6:11, 11:7, 11:7) ⇓
6   B FLOREK Sławomir
BŁOCHO Przemysław
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:2 (11:7, 11:6, 2:11, 4:11, 11:7) ⇓
8   B KIEROŃSKI Adam W ŁEBEK Alicja 3:1 (12:10, 11:1, 8:11, 11:8) ⇓
12   C BŁOCHO Przemysław W ŁEBEK Alicja 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
15 BIEL Jakub 1977
732 BIERNACKI Maciej 1991
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
858 DŁUGAJ Rafał 1978
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
713 GARB Aleksandra 2001
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994