Rafał Majdak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: MKS „Centrum” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 14:00
3. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS Centrum Kraków IV 11:3
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z MAJDAK Rafał 3:0 (18:16, 13:11, 11:5) ⇓
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W STOCHEL Adam
MAJDAK Rafał
3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇓
10   C GUMULA Marcin Z MAJDAK Rafał 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇓
13   B TOKARZ Paweł Z MAJDAK Rafał 3:1 (11:8, 7:11, 11:2, 11:9) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-16 19:00
18. LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS Centrum Kraków IV 6:8
1   A STACHECKI Kuba W MAJDAK Rafał 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   A KOZIOŁEK Fabian
NOSEK Robert
W MAJDAK Rafał
UTYLSKI Kornel
3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇓
8   B NOSEK Robert W MAJDAK Rafał 3:2 (11:9, 9:11, 11:4, 4:11, 11:7) ⇓
12   C LUHA Peter W MAJDAK Rafał 3:2 (4:11, 11:6, 11:13, 11:2, 11:8) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:30
24. MKS Centrum Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11
2   B MAJDAK Rafał X MUDYNA Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) ⇑
6   B MAJDAK Rafał
PIESZCZEK Mikołaj
X MUDYNA Tomasz
KOWAL Łukasz
2:3 (9:11, 13:11, 12:14, 11:5, 6:11) ⇓
8   B MAJDAK Rafał W KOWAL Łukasz 3:2 (7:11, 16:14, 12:10, 8:11, 11:7) ⇑
13   B MAJDAK Rafał Z CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 6:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:30
25. MKS Centrum Kraków IV - PKS „Porta” Kraków I 7:7
4   D MAJDAK Rafał Z PIWOWARCZYK Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
6   B SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
X PIWOWARCZYK Bartłomiej
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:7, 12:10, 11:8) ⇑
9   D MAJDAK Rafał Y BOLISĘGA Sebastian 3:2 (11:9, 10:12, 12:14, 11:6, 11:1) ⇑
14   D MAJDAK Rafał X PORĘBSKI Marcin 1:3 (1:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:30 ⇨ 2019-11-15 19:00
41. MKS Centrum Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4
3   C MAJDAK Rafał Y KUREK Kinga 3:1 (13:11, 9:11, 11:4, 11:8) ⇑
5   A SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
W KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
10   C MAJDAK Rafał Z KORDAS Konrad 3:1 (11:3, 11:6, 5:11, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 15:30
48. LKS „Wisła” Rząska II - MKS Centrum Kraków IV 5:9
4   D REPTAK Grzegorz Z MAJDAK Rafał 0:3 (4:11, 1:11, 4:11) ⇑
10   C KONIECZKOWICZ Dariusz Z MAJDAK Rafał 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇑
13   B KULIG Oliwier Z MAJDAK Rafał 0:3 (3:11, 9:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-08 14:00
5. UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS Centrum Kraków IV 9:5
1   A SZOSTAK Michał W MAJDAK Rafał 3:1 (14:12, 11:8, 9:11, 11:8) ⇓
6   B PRZEPOLSKI Andrzej
SZOSTAK Michał
X MAJDAK Rafał
GARDOŃ Jakub
3:2 (9:11, 11:9, 11:8, 5:11, 11:4) ⇓
8   B FILIPEK Angelika W MAJDAK Rafał 3:2 (9:11, 11:13, 11:7, 11:4, 11:7) ⇓
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W MAJDAK Rafał 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1787 DATA Adrian 1998
2037 DŁUGOSZ Łukasz 1975
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
1625 GAJ Milena 2008
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
2024 GUMULA Marcin 1975
2031 JURCZYK Marcin 1985
100 KACHEL Mateusz 1996
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1895 KMITA Kamil 2004
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
2595 KORDAS Konrad 1987
2898 KOWAL Łukasz 1983
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2814 KULIG Oliwier 2007
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
2616 MUDYNA Tomasz 1996
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
1543 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
659 RAŚ Tomasz 1979
2867 REPTAK Grzegorz 1974
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2951 STACHECKI Kuba 2005
2341 STACHURA Magdalena 2005
1384 STASIOWSKA Julia 2002
2576 SZOSTAK Michał 2005
2869 TOKARZ Paweł 1977
1196 URBAN Piotr 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
2027 ZAJĄC Kacper 2004
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998