Paweł Gałuszka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 14:00 ⇨ 2018-10-05 18:00
5. MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
5   A GAŁUSZKA Paweł
GALA Dawid
W KOLASA Dawid
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇑
14   D GAŁUSZKA Paweł X KOLASA Iwona 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 14:00
14. MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 12:2
1   A GAŁUSZKA Paweł W MROCZKA Alicja 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) ⇑
6   B BIELAŃSKI Dariusz
GAŁUSZKA Paweł
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:0 (12:10, 12:10, 11:5) ⇑
7   A GAŁUSZKA Paweł X LECH Maja 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:4) ⇑
11   A GAŁUSZKA Paweł Y MRUGAŁA Jan 1:3 (9:11, 7:11, 11:4, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 14:00
22. MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2:12
2   B GAŁUSZKA Paweł X BIAŁY Sebastian 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) ⇓
5   A GAŁUSZKA Paweł
JĘDRZEJOWSKI Oskar
W BIAŁY Sebastian
KELEBAJ Oleksij
1:3 (11:4, 5:11, 4:11, 10:12) ⇓
8   B GAŁUSZKA Paweł W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 9:11) ⇓
13   B GAŁUSZKA Paweł Z KELEBAJ Oleksij 0:3 (15:17, 8:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
630 BIAŁY Sebastian 1980
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
1413 BODNAR Michał 2003
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1436 DRABEK Kazimierz 1945
1393 FILEK Maciej 2000
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
2113 GNIADEK Piotr 2008
102 GRAJNY Marta 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1403 KLAG Wiktor 2007
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
2063 KURNAT Piotr 1999
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2321 MACHNIK Paweł 2004
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
965 ORTMAN Agata 2001
1551 PAJERSKI Maciej 1967
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
1886 WOLANIN Piotr 2001
2055 WOLAREK Artur 1979
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1678 ŻYDEK Robert 2007