Adam Stochel
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2006-12-21
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00
1. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków IV 10:0
1   A GUMULA Marcin X STOCHEL Adam 3:0 (14:12, 11:7, 11:5) ⇓
5   B PIESZCZEK Włodzimierz X STOCHEL Adam 3:1 (5:11, 11:9, 11:2, 11:7) ⇓
9   C ZĘBALA Paweł X STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 19:00
13. LKS „Olmex” Piotrowice I - MKS KSOS Kraków II 8:6
13   B BODNAR Michał Z STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 11:00
13. UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV 9:1
4   A KUCHARSKI Mateusz
MIĘKINA Hubert
X SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇓
6   A GUZIK Aleksandra Z STOCHEL Adam 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) ⇓
8   B WCISŁO Konrad Z STOCHEL Adam 3:0 (13:11, 11:8, 11:6) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 16:00
29. MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 8:6
12   C STOCHEL Adam W KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-17 18:00
31. MKS KSOS Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków VI 2:8
2   B STOCHEL Adam Y KOPACKA Anna 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
4   A SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
X KOPACKA Anna
ANDRZEJAK Kacper
1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 7:11) ⇓
5   B STOCHEL Adam X GÓRECKA Dominika 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇓
8   B STOCHEL Adam Z ANDRZEJAK Kacper 3:2 (11:6, 6:11, 11:3, 7:11, 15:13) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 12:30
37. KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV 8:2
2   B SOBUCKI Mateusz Y STOCHEL Adam 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇑
4   A DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 11:8) ⇓
7   C MIKRUT Jakub Y STOCHEL Adam 2:3 (11:4, 11:13, 5:11, 11:4, 9:11) ⇑
10   A DYMEK Michał Y STOCHEL Adam 3:2 (9:11, 11:8, 5:11, 11:9, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 11:00
59. UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4
3   C DŹWIG Andrzej Y STOCHEL Adam 3:0 (11:6, 11:2, 11:8) ⇓
5   A KUZIO Waldemar
GDULA Adam
W STOCHEL Adam
ROBAK Wiktor
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
9   D KUZIO Maciej Y STOCHEL Adam 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:6) ⇓
11   A GDULA Adam Y STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-12-13 18:00
55. MKS KSOS Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice II 13:1
12   C STOCHEL Adam W MITORAJ Paweł 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-15 18:00
55. MKS KSOS Kraków IV - GOK Charsznica 0:10
1   A STOCHEL Adam X SĘK Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇓
4   A SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
X PIĄTEK Joanna
SĘK Rafał
1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 6:11) ⇓
6   A STOCHEL Adam Z PIĄTEK Jarosław 2:3 (8:11, 11:6, 3:11, 13:11, 4:11) ⇓
10   A STOCHEL Adam Y PIĄTEK Joanna 2:3 (10:12, 11:4, 11:5, 6:11, 11:13) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-12 18:00
61. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - MKS KSOS Kraków IV 2:8
2   B NOWAK Mateusz Y STOCHEL Adam 0:3 (1:11, 6:11, 5:11) ⇑
4   A PERZ Izabela
GADZINA Krystian
X SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 5:11) ⇑
7   C GADZINA Krystian Y STOCHEL Adam 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) ⇑
10   A PERZ Izabela Y STOCHEL Adam 0:3 (6:11, 5:11, 1:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 16:00
81. MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9
13   B STOCHEL Adam Z WOLANIN Piotr 1:3 (6:11, 4:11, 14:12, 5:11) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-24 16:00 ⇨ 2018-02-28 18:00
94. MKS KSOS Kraków II - „Siemacha” Kraków 5:9
1   A STOCHEL Adam W PIEGZA Adrian 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
X GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
0:3 (16:18, 8:11, 7:11) ⇓
7   A STOCHEL Adam X WOJAS Bartłomiej 1:3 (8:11, 7:11, 13:11, 8:11) ⇓
11   A STOCHEL Adam Y RESZKA Jakub 0:3 (6:11, 3:11, 10:12) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 13:00
96. TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II 11:3
3   C BAŁUSZEK Kamil Y STOCHEL Adam 3:0 (12:10, 11:3, 11:6) ⇓
6   B FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
X RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
3:1 (14:16, 11:6, 11:6, 11:9) ⇓
9   D GLANOWSKI Bartosz Y STOCHEL Adam 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇓
11   A FRĄCZEK Łukasz Y STOCHEL Adam 3:0 (11:2, 11:5, 11:3) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 16:00 ⇨ 2018-03-14 18:00
99. MKS KSOS Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11
3   C STOCHEL Adam Y MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) ⇓
6   B RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
X WODNIAK Kamil
PIEKARCZYK Tomasz
0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇓
10   C STOCHEL Adam Z BARTNICKI Jakub 0:3 (10:12, 6:11, 4:11) ⇓
12   C STOCHEL Adam W PIEKARCZYK Michał 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 14:30
101. MKS KSOS Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8
3   C STOCHEL Adam Y KUZIO Aleksandra 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) ⇑
5   A RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
W KUZIO Waldemar
CZYŻYCKI Bogdan
0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇓
10   C STOCHEL Adam Z KUZIO Waldemar 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇓
12   C STOCHEL Adam W CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-21 13:00
107. KS „Bronowianka” Kraków IV - MKS KSOS Kraków II 11:3
4   D SZCZEBAK Jerzy Z STOCHEL Adam 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
5   A MISZCZYK Łukasz
GĄSIOR Natalia
W ŁACH Bartłomiej
STOCHEL Adam
3:0 (11:4, 11:4, 11:9) ⇓
10   C GĄSIOR Natalia Z STOCHEL Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇓
13   B MISZCZYK Łukasz Z STOCHEL Adam 3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:8) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-06 12:30
110. KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS KSOS Kraków II 8:6
2   B WOJCIACZYK Antoni X STOCHEL Adam 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇓
6   B PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
X STOCHEL Adam
ROBAK Wiktor
3:0 (11:6, 15:13, 11:8) ⇓
7   A WOLANIN Piotr X STOCHEL Adam 1:3 (10:12, 11:6, 5:11, 8:11) ⇑
14   D BIEŃCZYCKI Łukasz X STOCHEL Adam 3:1 (4:11, 11:7, 11:8, 11:3) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1449 BARTNICKI Jakub 2004
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1413 BODNAR Michał 2003
1695 BRUZDA Julia 2005
2078 BUŁA Dominik 1981
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1787 DATA Adrian 1998
2037 DŁUGOSZ Łukasz 1975
2249 DYMEK Michał 1987
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2342 GADZINA Krystian 2006
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2031 JURCZYK Marcin 1985
2030 JURCZYK Marek 1970
1544 KOPACKA Anna 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
1988 PALUCH Michał 1999
1899 PASZEK Hubert 2004
2340 PERZ Izabela 2008
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
659 RAŚ Tomasz 1979
1311 RESZKA Jakub 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1384 STASIOWSKA Julia 2002
2036 STOJEK Michał 1974
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1329 WCISŁO Konrad 2005
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1886 WOLANIN Piotr 2001
2027 ZAJĄC Kacper 2004
875 ZĘBALA Paweł 1998