Aleksandra Guzik
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 14:00
7. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 3:11
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z GUZIK Aleksandra 0:3 (10:12, 3:11, 7:11) ⇑
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) ⇑
10   C ZĘBALA Paweł Z GUZIK Aleksandra 1:3 (2:11, 11:4, 7:11, 6:11) ⇑
13   B GUMULA Marcin Z GUZIK Aleksandra 0:3 (12:14, 2:11, 6:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:00
18. UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0
2   B GUZIK Aleksandra X LEWICKI Piotr 3:1 (11:2, 11:6, 11:13, 11:7) ⇑
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W PASZEK Hubert
SZOSTAK Michał
3:0 (11:5, 11:6, 11:2) ⇑
8   B GUZIK Aleksandra W PASZEK Hubert 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) ⇑
13   B GUZIK Aleksandra Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
20. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 2:12
1   A WIELGOSZ Mirosław W GUZIK Aleksandra 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇑
5   A WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
W ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
3:2 (11:6, 11:7, 11:13, 6:11, 12:10) ⇓
8   B KOŁODZIEJ Justyna W GUZIK Aleksandra 0:3 (1:11, 5:11, 4:11) ⇑
12   C WÓJCIK Jan W GUZIK Aleksandra 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 11:00 ⇨ 2018-11-21 19:00
29. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2
2   B GUZIK Aleksandra X SYRDA Zuzanna 3:0 (11:5, 11:8, 11:1) ⇑
6   B WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇑
8   B GUZIK Aleksandra W KOPACKA Anna 3:0 (11:1, 11:3, 11:4) ⇑
13   B GUZIK Aleksandra Z GĄSIOR Natalia 3:1 (8:11, 11:3, 11:4, 11:9) ⇑
2K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-12-01 11:00
1. KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Gryf” Gdów 5:5
3 1 B GĄSIOR Natalia Y GUZIK Aleksandra 0:3 (10:12, 11:13, 7:11) ⇑
6 2 C BRUZDA Julia
KILISZEK Kamila
W ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
0:3 (5:11, 10:12, 4:11) ⇑
7 1 A SKUBA Emilia Y GUZIK Aleksandra 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 14:00
40. UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 6:8
2   B GUZIK Aleksandra X MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:5, 5:11, 10:12, 11:5, 11:6) ⇑
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (4:11, 11:9, 4:11, 11:8, 7:11) ⇓
8   B GUZIK Aleksandra W PARTYKA Ryszard 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 8:11) ⇓
13   B GUZIK Aleksandra Z KALICIAK Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-06 18:00 ⇨ 2018-12-03 19:00
46. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - UKS „Gryf” Gdów II 9:5
1   A SKRZYPEK Grzegorz W GUZIK Aleksandra 3:1 (11:7, 4:11, 11:7, 11:3) ⇓
6   B LUHA Peter
URBAN Witold
X MARCHEWKA Artur
GUZIK Aleksandra
3:2 (10:12, 11:9, 11:6, 7:11, 11:8) ⇓
8   B DROZD Paweł W GUZIK Aleksandra 3:1 (4:11, 11:4, 11:8, 11:8) ⇓
12   C LUHA Peter W GUZIK Aleksandra 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 11:00
51. UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 14:0
1   A GUZIK Aleksandra W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) ⇑
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
7   A GUZIK Aleksandra X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇑
11   A GUZIK Aleksandra Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:1, 11:4, 11:8) ⇑
2K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-12-16 14:00
11. UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Gryf” Gdów 2:8
1 1 A SKOWRONEK Anna X GUZIK Aleksandra 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) ⇑
6 2 C GAJ Milena
FILIPEK Angelika
W ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
1:3 (11:4, 2:11, 6:11, 1:11) ⇑
9 1 B KOSTUCH Gabriela X GUZIK Aleksandra 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) ⇑
2K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-01-11 18:00
16. UKS „Gryf” Gdów - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:4
1 1 A GUZIK Aleksandra X JANUŚ Karolina 2:3 (2:11, 11:4, 11:13, 11:8, 12:14) ⇓
6 2 C ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
W JANUŚ Weronika
TOPÓR Marzena
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
7 1 A GUZIK Aleksandra Y TOPÓR Marzena 3:1 (12:10, 10:12, 11:5, 11:2) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 11:00
59. KS „Bronowianka” Kraków IV - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8
3   C KOPACKI Paweł Y GUZIK Aleksandra 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:6, 11:6) ⇓
6   B SZCZEBAK Jerzy
KOPACKI Paweł
X TURECKI Kacper
GUZIK Aleksandra
3:2 (11:5, 11:7, 6:11, 7:11, 11:7) ⇓
9   D SZCZEBAK Jerzy Y GUZIK Aleksandra 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 11:8) ⇓
11   A LELEK Paweł Y GUZIK Aleksandra 3:2 (11:6, 9:11, 11:5, 8:11, 12:10) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-09 11:00
73. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
3   C GUZIK Aleksandra Y PACIA Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:5, 5:11, 8:11) ⇓
5   A ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:6, 6:11, 11:13, 11:8, 9:11) ⇓
10   C GUZIK Aleksandra Z SKOTNICZNY Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇓
2K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-01-19 11:00 ⇨ 2019-02-19 17:30
18. UKS „Gryf” Gdów - KU AZS Politechnika R. Rzeszów 3:7
1 1 A GUZIK Aleksandra X MOTYKA Martyna 0:3 (12:14, 5:11, 2:11) ⇓
6 2 C ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
W MOTYKA Martyna
BRODA Klaudia
3:1 (10:12, 11:3, 11:8, 11:7) ⇑
7 1 A GUZIK Aleksandra Y WIELGOS Zuzanna 2:3 (7:11, 7:11, 11:4, 14:12, 8:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-23 11:00
79. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 5:9
5   A MARCHEWKA Artur
GUZIK Aleksandra
W LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (11:13, 11:6, 9:11, 10:12) ⇓
2K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-02-02 11:00 ⇨ 2019-03-04 18:00
21. UKS „Gryf” Gdów - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno II 4:6
2 2 C GUZIK Aleksandra W WILK Wiktoria 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) ⇑
5 1 A ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
X JUCHA Patrycja
KRUKAR Maja
3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
8 2 C GUZIK Aleksandra Z PELCZAR Weronika 2:3 (11:9, 11:2, 8:11, 4:11, 3:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 11:00 ⇨ 2019-03-22 18:00
82. PKS „Porta” Kraków I - UKS „Gryf” Gdów II 5:9
3   C MAŚLONG Mirosław Y GUZIK Aleksandra 3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:8) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
2:3 (7:11, 12:10, 11:9, 6:11, 7:11) ⇑
9   D KALICIAK Dariusz Y GUZIK Aleksandra 0:3 (13:15, 8:11, 7:11) ⇑
11   A PARTYKA Ryszard Y GUZIK Aleksandra 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 7:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-30 18:00
85. UKS „Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5
2   B GUZIK Aleksandra X ZĘBALA Paweł 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 9:11) ⇓
6   B MARCHEWKA Artur
GUZIK Aleksandra
X SĘK Rafał
PIESZCZEK Włodzimierz
3:2 (8:11, 11:5, 18:20, 11:7, 11:2) ⇑
8   B GUZIK Aleksandra W ZĘBALA Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) ⇓
13   B GUZIK Aleksandra Z FERDEK Marek 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇑
2K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-02-09 11:00 ⇨ 2019-04-07 11:00
25. UKS „Gryf” Gdów - MLKS „Nurt” Przemyśl 4:6
2 2 C GUZIK Aleksandra W GOŁĄB Martyna 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇑
6 2 C GUZIK Aleksandra
MALARCZYK Martyna
W KOZAK Amelia
GOŁĄB Martyna
3:0 (11:6, 11:6, 11:2) ⇑
8 2 C GUZIK Aleksandra Z HAJDUK Martyna 2:3 (11:3, 11:9, 8:11, 9:11, 8:11) ⇓
2K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 8. | 2019-04-13 11:00
33. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - UKS „Gryf” Gdów 6:4
2 2 C STASZCZAK Zuzanna W GUZIK Aleksandra 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇑
6 2 C PIEKARCZYK Zuzanna
JANUŚ Karolina
W ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
0:3 (7:11, 4:11, 3:11) ⇑
10 2 D PIEKARCZYK Zuzanna W GUZIK Aleksandra 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) ⇑
2K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 9. | 2019-04-27 11:00
35. UKS „Gryf” Gdów - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:0
1 1 A GUZIK Aleksandra X KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) ⇑
5 1 A GUZIK Aleksandra
MALARCZYK Martyna
X KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:1, 11:1, 11:7) ⇑
7 1 A GUZIK Aleksandra Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) ⇑
2K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 10. | 2019-05-11 11:00 ⇨ 2019-05-27 18:00
36. UKS „Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 4:6
1 1 A GUZIK Aleksandra X KILISZEK Kamila 3:2 (11:7, 5:11, 12:14, 11:9, 11:7) ⇑
5 1 A ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
X SYRDA Zuzanna
SKUBA Emilia
1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 4:11) ⇓
7 1 A GUZIK Aleksandra Y SKUBA Emilia 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
700 BURCHAŁA Urszula 2000
1401 CYRWUS Anna 2005
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2747 GOŁĄB Martyna 2005
925 GRABANIA Zdzisław 1947
2024 GUMULA Marcin 1975
2751 HAJDUK Martyna 2004
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
2568 JANUŚ Karolina 1999
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2579 KILISZEK Kamila 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
769 MOREK Radosław 2000
1644 MOTYKA Martyna 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
2708 PACIA Bartłomiej 1976
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
420 PELCZAR Weronika 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
1604 SĘK Rafał 1977
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
2577 SKOWRONEK Anna 2005
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1871 SOKULSKA Natalia 2000
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1641 STOCHEL Adam 2006
1569 SYRDA Zuzanna 2006
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1865 SZUFNARA Anna 1987
2569 TOPÓR Marzena 1997
2724 WIELGOS Zuzanna 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1939 WILK Roman 1961
717 WILK Wiktoria 2002
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998