Janusz Lodowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 15:30 ⇨ 2019-09-22 15:30
5. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9
2   B OSTROMĘCKI Rafał X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
6   B BUŁA Dominik
NOWAK Artur
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:7, 11:2, 11:6) ⇓
7   A NOWAK Artur X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) ⇓
14   D REPTAK Grzegorz X LODOWSKI Janusz 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 16:00
11. KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1
1   A LODOWSKI Janusz W KUREK Kinga 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
5   A LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
W KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:2, 16:14) ⇑
7   A LODOWSKI Janusz X PIETROW Aleksander 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇑
11   A LODOWSKI Janusz Y KORDAS Konrad 3:1 (11:8, 11:13, 11:4, 11:3) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 16:00
16. KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9
6   B WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 5:11) ⇓
14   D LODOWSKI Janusz X BIESAGA Marek 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
1705 CIESIELSKI Adrian 1999
1787 DATA Adrian 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
2111 GARDOŃ Jakub 2006
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2595 KORDAS Konrad 1987
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
2599 KUREK Kinga 2001
2002 LUHA Peter 1989
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2395 MARDOSZ Maciej 2010
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2262 MLAK Michał 1983
540 MRÓZEK Mateusz 1999
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2179 NIEWIARA Adrian 2008
2083 NOWAK Artur 1987
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
2340 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
2377 PUT Maciej 2004
1158 REJDYCH Marek 1959
2867 REPTAK Grzegorz 1974
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
2594 URBAN Witold 1994
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971