Arkadiusz Kołos
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2001-01-05
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 11:00
7. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia II 14:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X BAŁUSZEK Kamil 3:0 (11:5, 11:1, 11:9) ⇑
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X BAŁUSZEK Kamil
GRABANIA Zdzisław
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
8   B KOŁOS Arkadiusz W BAŁUSZEK Marcin 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) ⇑
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:4, 11:4, 14:12) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 09:00 ⇨ 2017-10-05 17:00
9. „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
2   B WALA Tomasz X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 9:11, 8:11) ⇑
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 10:12) ⇑
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
14   D BIESAGA Marek X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 11:00
20. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0
4   D KOŁOS Arkadiusz Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) ⇑
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) ⇑
9   D KOŁOS Arkadiusz Y TALAGA Samuel 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
14   D KOŁOS Arkadiusz X BEŁZA Janusz 3:0 (11:2, 11:0, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 13:00
24. KS „Bronowianka” Kraków V - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
2   B KUSIAK Franciszek X KOŁOS Arkadiusz 2:3 (11:8, 14:12, 3:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B ŁUKASIK Sławomir
WOLAŃCZYK Paweł
X KOŁOS Arkadiusz
TURECKI Kacper
1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 7:11) ⇑
7   A KOPACKI Paweł X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
14   D WOLAŃCZYK Paweł X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (3:11, 2:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 11:00 ⇨ 2017-11-06 18:00
33. PKS „Porta” Kraków I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
1   A KUTYŁA Dawid W KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (6:11, 13:11, 8:11, 6:11) ⇑
8   B MAŚLONG Mirosław W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 7:11) ⇑
12   C PARTYKA Ryszard W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00
39. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13
3   C GARYCKI Adrian Y KOŁOS Arkadiusz 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 3:11) ⇑
5   A KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 7:11) ⇑
9   D WAŚNIOWSKI Oliwier Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (4:11, 1:11, 1:11) ⇑
11   A MALARCZYK Martyna Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 6:11, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 11:00 ⇨ 2017-11-22 19:00
46. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 13:1
1   A KOŁOS Arkadiusz W JEDYNAK Damian 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) ⇑
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W PIASKOWSKI Piotr
DROZD Paweł
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
7   A KOŁOS Arkadiusz X PIASKOWSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) ⇑
11   A KOŁOS Arkadiusz Y DROZD Paweł 3:1 (11:13, 13:11, 11:4, 11:3) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-01 18:30 ⇨ 2017-11-29 19:15
54. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13
3   C GŁOWACKI Arkadiusz Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
6   B STANISZEWSKI Krzysztof
KUC Leszek
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 6:11) ⇑
9   D MAZUR Alfred Y KOŁOS Arkadiusz 1:3 (12:10, 7:11, 6:11, 7:11) ⇑
11   A STANISZEWSKI Krzysztof Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 9:11, 12:14) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 13:30
59. „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków II 10:4
2   B KOŁOS Arkadiusz X SZYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) ⇑
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W SZYMAŃSKI Radosław
KOHUTEK Konrad
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇑
8   B KOŁOS Arkadiusz W KALICIAK Dariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) ⇑
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KOHUTEK Konrad 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 13:00
69. MKS KSOS Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
2   B CHOLEWA Wacław X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) ⇑
5   A BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (9:11, 2:11, 2:11) ⇑
7   A MARCHEWKA Kamil X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 2:11, 7:11) ⇑
14   D PIEPRZYK Szymon X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 13:00
72. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Wisła” Rząska 11:3
2   B KOŁOS Arkadiusz X BUŁA Dominik 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇑
8   B KOŁOS Arkadiusz W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:7) ⇑
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KORCZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 11:00 ⇨ 2018-01-30 18:00
85. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Górnik” Wieliczka II 11:3
3   C KOŁOS Arkadiusz Y BUCH Marcin 3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 3:11, 11:8) ⇑
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
10   C KOŁOS Arkadiusz Z SZOTT Krzysztof 3:0 (13:11, 11:6, 11:5) ⇑
12   C KOŁOS Arkadiusz W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 11:00
97. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 14:0
4   D KOŁOS Arkadiusz Z MAZUR Alfred 3:0 (13:11, 11:2, 11:1) ⇑
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X NAŁÓDKA Dariusz
MAZUR Alfred
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇑
9   D KOŁOS Arkadiusz Y NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) ⇑
14   D KOŁOS Arkadiusz X BOCHENEK Dariusz 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-24 11:00 ⇨ 2018-03-10 11:00
94. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków V 9:5
2   B KOŁOS Arkadiusz X KUSIAK Franciszek 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 10:12, 11:2) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
3:1 (9:11, 11:6, 11:2, 11:6) ⇑
8   B KOŁOS Arkadiusz W KOPACKI Paweł 3:2 (11:13, 6:11, 11:7, 11:8, 11:7) ⇑
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KURCAB Szymon 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 11:00
103. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Q Team” Kraków 11:3
3   C KOŁOS Arkadiusz Y WALA Tomasz 2:3 (5:11, 11:8, 7:11, 11:7, 7:11) ⇓
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
10   C KOŁOS Arkadiusz Z STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇑
12   C KOŁOS Arkadiusz W PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-06 17:00
106. „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków I 12:2
3   C KOŁOS Arkadiusz Y NOWICKI Marek 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:2 (9:11, 11:7, 11:4, 8:11, 11:5) ⇑
10   C KOŁOS Arkadiusz Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:3, 11:2, 11:9) ⇑
12   C KOŁOS Arkadiusz W PARTYKA Ryszard 3:1 (11:4, 10:12, 11:7, 11:6) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-06 17:00 ⇨ 2018-04-27 18:00
112. LKS „Polonia” Wilczkowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
2   B DROZD Paweł X KOŁOS Arkadiusz 1:3 (3:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
6   B DROZD Paweł
SZELEST Jacek
X KOŁOS Arkadiusz
WCISŁO Konrad
3:2 (11:6, 6:11, 11:6, 8:11, 11:8) ⇓
7   A JEDYNAK Damian X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
14   D ZIELIŃSKI Andrzej X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1477 BALIGA Cezary 1998
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1335 BEŁZA Janusz 1964
593 BETLEJ Filip 1996
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
535 BISZCZAD Bartosz 1992
938 BIZOŃ Stefan 1968
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
281 BORKOWSKI Marek 1960
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
2078 BUŁA Dominik 1981
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
242 FIRA Damian 1988
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
727 GALUS Mateusz 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
431 GĄDEK Natalia 2001
885 GEMBACZ Marcin 2000
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1322 GNIADEK Michał 2003
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
63 GROMADA Arkadiusz 1998
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
860 HELENIAK Adam 1995
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
448 KAŹMIERCZAK Łukasz 1996
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
82 KISZKA Łukasz 1989
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
61 KOSIENIAK Maciej 1994
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
449 KOWAL Michał 1996
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
520 KUBÓW Janusz 1983
2504 KURCAB Szymon 1977
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
881 LASAK Robert 1980
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
450 MASIAK Daniel 1995
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
187 NOWAK Stanisław 1962
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
240 PLEWA Krzysztof 1994
139 PNIACZEK Dominik 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
78 PORĄBKA Dariusz 1968
221 PÓŁTORAK Michał 2000
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
950 REPETOWSKI Zbigniew 1957
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
319 SALA Alicja 1998
320 SALA Sebastian 1997
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
84 SŁOMKA Dominik 1997
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
224 WALICZEK Wojciech 1988
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
54 WOLSKI Tomasz 1972
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977