Milena Gaj
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 2008-04-26
Przynależność klubowa: UKS „Rokicie” Szczytniki
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
9. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
1   A RADZISZEWSKI Radosław X GAJ Milena 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
5   B ROJEK Mateusz X GAJ Milena 3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:4) ⇓
9   C MARZEC Stefan X GAJ Milena 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:8, 7:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 16:00 ⇨ 2017-10-17 18:00
5. UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Bronowianka” Kraków VI 0:10
1   A GAJ Milena X SYRDA Zuzanna 0:3 (3:11, 2:11, 6:11) ⇓
4   A GAJ Milena
FILIPEK Angelika
X KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇓
6   A GAJ Milena Z ANDRZEJAK Kacper 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 2:11) ⇓
10   A GAJ Milena Y KOPACKA Anna 2:3 (11:8, 5:11, 11:9, 3:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 13:00 ⇨ 2017-10-18 18:00
17. MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7
4   D BUJAK Piotr Z GAJ Milena 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
5   A MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
W GAJ Milena
MALARCZYK Martyna
3:1 (17:15, 11:3, 4:11, 11:3) ⇓
10   C WALCZAK Wojciech Z GAJ Milena 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) ⇓
13   B PIEPRZYK Szymon Z GAJ Milena 3:2 (7:11, 11:4, 11:4, 5:11, 11:1) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 18:30
22. KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2
1   A URBAN Piotr X GAJ Milena 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇓
4   A WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇓
5   B WIELOGÓRSKI Bartłomiej X GAJ Milena 0:3 (7:11, 11:13, 10:12) ⇑
9   C APOSTOŁ Paweł X GAJ Milena 3:0 (11:1, 11:4, 11:5) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 11:00
35. UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
1   A WCISŁO Konrad X GAJ Milena 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) ⇓
4   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇓
5   B KUCHARSKI Mateusz X GAJ Milena 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) ⇓
9   C KOWALSKI Mateusz X GAJ Milena 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 16:00
38. UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1
3   C GAJ Milena Z OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:3) ⇑
4   A GAJ Milena
FILIPEK Angelika
X KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
3:2 (11:13, 11:8, 9:11, 11:7, 11:6) ⇑
7   C GAJ Milena Y KOWAL Mieczysław 1:3 (6:11, 6:11, 13:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-12-05 18:00
52. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Q Team” Kraków 5:9
1   A GAJ Milena W WOJTOŃ Przemysław 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A GAJ Milena
MALARCZYK Martyna
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (2:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇓
7   A GAJ Milena X WALA Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇓
11   A GAJ Milena Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (6:11, 11:3, 7:11, 10:12) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-09 16:00
49. UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków IV 7:3
1   A GAJ Milena X UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:1, 11:5) ⇑
6   A GAJ Milena Z JAWORSKI Jeremi 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 13:11) ⇑
10   A GAJ Milena Y SZEWCZYK Hubert 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 16:00 ⇨ 2017-12-19 17:30
60. UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0
2   B GAJ Milena Y PERZ Izabela 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) ⇑
4   A GAJ Milena
FILIPEK Angelika
X GADZINA Krystian
GADZINA Karol
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) ⇑
5   B GAJ Milena X NOWAK Mateusz 3:0 (11:3, 11:0, 11:3) ⇑
8   B GAJ Milena Z GADZINA Krystian 3:0 (11:5, 13:11, 11:7) ⇑
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2018-02-23 18:00 ⇨ 2018-02-28 18:00
84. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 6:4
2   B STACHURA Magdalena Y GAJ Milena 0:3 (3:11, 7:11, 10:12) ⇑
4   A PERZ Szymon
NOWAK Mateusz
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 7:11) ⇑
7   C PERZ Szymon Y GAJ Milena 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:8) ⇓
10   A PERZ Izabela Y GAJ Milena 3:2 (11:13, 11:8, 5:11, 11:8, 11:3) ⇓
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2018-03-11 14:30
85. LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 4:6
1   A OSTROMĘCKI Rafał X GAJ Milena 2:3 (7:11, 14:12, 13:11, 11:13, 6:11) ⇑
4   A KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
2:3 (7:11, 6:11, 11:9, 11:9, 6:11) ⇑
5   B KOWAL Mieczysław X GAJ Milena 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 11:13) ⇑
6K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-20 18:00
95. MKS KSOS Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
2   B JAWORSKI Jeremi Y GAJ Milena 1:3 (4:11, 13:11, 12:14, 7:11) ⇑
4   A JAWORSKI Jeremi
KROKOS Bartłomiej
X GAJ Milena
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:6, 11:6, 11:2) ⇓
7   C MAJDAK Rafał Y GAJ Milena 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) ⇓
10   A SZEWCZYK Hubert Y GAJ Milena 3:0 (13:11, 11:7, 14:12) ⇓