Milena Gaj
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-25 19:00
2. LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7
2   B SZEROCKI Jan X GAJ Milena 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) ⇓
6   B SZEROCKI Jan
KOŁODZIEJSKI Michał
X GAJ Milena
PERZ Izabela
2:3 (9:11, 12:10, 11:6, 3:11, 8:11) ⇑
7   A KOZIOŁEK Fabian X GAJ Milena 3:2 (16:14, 11:5, 7:11, 13:15, 13:11) ⇓
14   D KOŁODZIEJSKI Michał X GAJ Milena 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00 ⇨ 2019-10-10 18:00
8. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9
4   D GAJ Milena Z KOWAL Łukasz 3:2 (11:6, 6:11, 7:11, 12:10, 11:8) ⇑
5   A GAJ Milena
PERZ Izabela
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
2:3 (11:3, 11:7, 5:11, 9:11, 8:11) ⇓
9   D GAJ Milena Y TRZECIAK Jacek 0:3 (6:11, 1:11, 5:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 13:00
14. KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 4:10
2   B POROSZEWSKI Jacek X GAJ Milena 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇓
6   B KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
X GAJ Milena
PERZ Izabela
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
7   A PIETROW Aleksander X GAJ Milena 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
14   D KUREK Kinga X GAJ Milena 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2725 BRODA Klaudia 2003
518 BUJAK Piotr 1960
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1866 CYGANEK Anna 1979
2498 CZUBAK Michał 1987
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
2342 GADZINA Krystian 2006
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2556 GUZIK Iwona 1986
2567 JANUŚ Weronika 1999
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2579 KILISZEK Kamila 2005
2283 KMIEĆ Paweł 1972
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
1544 KOPACKA Anna 2006
2898 KOWAL Łukasz 1983
2084 KOWAL Mieczysław 1963
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2599 KUREK Kinga 2001
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
2124 MARZEC Stefan 1953
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
420 PELCZAR Weronika 2001
2340 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
2696 PICHLA Paweł 1976
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2730 PIETROW Aleksander 2002
1338 PIS Agnieszka 1995
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1891 SKUBA Emilia 2005
2341 STACHURA Magdalena 2005
1569 SYRDA Zuzanna 2006
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
2724 WIELGOS Zuzanna 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
717 WILK Wiktoria 2002
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994