Mateusz Celary
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00 ⇨ 2018-09-19 18:00
2. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5
1   A CELARY Mateusz W SUBIK Filip 3:2 (10:12, 5:11, 11:6, 11:6, 11:7) ⇑
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:1 (15:13, 7:11, 11:8, 11:8) ⇑
7   A CELARY Mateusz X KLAG Wiktor 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (12:14, 4:11, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:00
18. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4
1   A CELARY Mateusz W MIKRUT Jakub 3:0 (14:12, 11:4, 11:7) ⇑
6   B CELARY Mateusz
KUCHARSKI Mateusz
X BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
2:3 (7:11, 12:10, 11:5, 8:11, 4:11) ⇓
7   A CELARY Mateusz X WOJCIACZYK Antoni 3:1 (13:11, 4:11, 11:5, 11:7) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y DYMEK Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:00
23. KTS „Victoria” Spytkowice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
1   A OCHMAN Michał W CELARY Mateusz 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) ⇑
5   A BOBAK Piotr
OCHMAN Michał
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
1:3 (10:12, 5:11, 11:8, 6:11) ⇑
8   B KAJFASZ Bogdan W CELARY Mateusz 0:3 (1:11, 6:11, 3:11) ⇑
12   C BOBAK Piotr W CELARY Mateusz 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 11:00 ⇨ 2018-11-14 19:00
30. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4
2   B CELARY Mateusz X CZYŻYCKI Bogdan 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:6) ⇑
8   B CELARY Mateusz W KUZIO Waldemar 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:5) ⇑
13   B CELARY Mateusz Z DŹWIG Andrzej 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 17:00 ⇨ 2018-11-26 19:00
35. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13
1   A WÓJCIK Krzysztof W CELARY Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇑
5   A MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (10:12, 15:17, 3:11) ⇑
8   B KRUPA Cezary W CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
12   C MOSKAŁA Grzegorz W CELARY Mateusz 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 10:30
45. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
2   B BRUZDA Rafał X CELARY Mateusz 2:3 (8:11, 12:10, 11:5, 5:11, 4:11) ⇑
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X CELARY Mateusz
WCISŁO Konrad
3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:8) ⇓
7   A WOJDYŁA Dominik X CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇑
14   D PIĄSTKA Michał X CELARY Mateusz 0:3 (2:11, 6:11, 4:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 16:15
54. „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS KSOS Kraków II 13:1
1   A CELARY Mateusz W STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
7   A CELARY Mateusz X RAJTAR Marek 3:1 (11:2, 14:12, 4:11, 11:7) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y PĘCZEK Mateusz 3:0 (13:11, 11:2, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
123 BARTUZI Wojciech 1990
1335 BEŁZA Janusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
333 BODNAR Marcin 1973
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
2078 BUŁA Dominik 1981
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1701 CHOLEWA Wacław 1960
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
2249 DYMEK Michał 1987
522 DZIADEK Konrad 1992
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
556 FURMANIK Mateusz 1991
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
572 GARYCKI Andrzej 1961
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
48 GIZA Bartosz 1996
197 GLAZER Rafał 1987
637 GNIEWEK Andrzej 1957
558 GODYŃ Piotr 1990
513 GOŁDA Gabriel 1997
969 GÓRKA Michał 1989
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
542 HOMOLA Piotr 1975
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
595 JARASZ Damian 1985
975 JEDYNAK Damian 1989
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
828 KAZALSKI Bartosz 1994
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
1403 KLAG Wiktor 2007
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
61 KOSIENIAK Maciej 1994
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
520 KUBÓW Janusz 1983
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
533 KURCZAB Lesław 1958
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
614 MLICKA Beata 1989
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
674 OLESIAK Grzegorz 1999
194 OLEŚ Paweł 1985
5 OPIOŁA Tomasz 1954
193 OSIAK Tomasz 1974
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
240 PLEWA Krzysztof 1994
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977