Numer zawodnika: | 1604 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1977 |
Przynależność klubowa: | SSL „Wielmożanka” Wielmoża |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 42976 |
Numer licencji okres.: | 2968 |
Data wydania: | 28.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 16:00 11. KS Rockets Wiśniowa - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6 |
|||||||
1 | A | TABOR Krzysztof | W | SĘK Rafał | 2:3 (14:12, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
KUCHNIA Andrzej MUTA Michał |
W |
SĘK Rafał TOKARZ Paweł |
3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 7:11, 11:8) | ||
8 | B | STALMACH Zbigniew | W | SĘK Rafał | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
12 | C | KUCHNIA Andrzej | W | SĘK Rafał | 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-08 16:30 17. SSL Wielmożanka Wielmoża II - Dorbud Gryf Gdów II 10:4 |
|||||||
1 | A | SĘK Rafał | W | KUCHARSKI Mateusz | 2:3 (11:8, 7:11, 11:4, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
W |
PAWELEC Tomasz GŁUCH Grzegorz |
3:0 (11:3, 11:8, 11:4) | ||
7 | A | SĘK Rafał | X | WCISŁO Konrad | 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | PAWELEC Tomasz | 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 16:30 ⇨ 2023-10-11 19:00 4. SSL Wielmożanka Wielmoża II - KS Jordan Kraków 14:0 |
|||||||
1 | A | SĘK Rafał | W | WIELOGÓRSKI Bartłomiej | 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) | ||
5 | A |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
W |
WIELOGÓRSKI Bartłomiej WIROŃSKI Piotr |
3:1 (9:11, 11:4, 11:9, 11:3) | ||
7 | A | SĘK Rafał | X | WIROŃSKI Piotr | 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | BOROŃ Sławomir | 3:0 (16:14, 11:5, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 14:00 26. MKS Centrum Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6 |
|||||||
4 | D | DONIEC Krzysztof | Z | SĘK Rafał | 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) | ||
5 | A |
UTYLSKI Filip BARAN Mateusz |
W |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 6:11) | ||
10 | C | MAJDAK Rafał | Z | SĘK Rafał | 0:3 (4:11, 9:11, 15:17) | ||
13 | B | SZEWCZYK Hubert | Z | SĘK Rafał | 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:3, 11:5) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-21 16:30 30. SSL Wielmożanka Wielmoża II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
1 | A | SĘK Rafał | W | KUTYŁA Dawid | 3:1 (11:9, 8:11, 11:3, 15:13) | ||
5 | A |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
W |
KUTYŁA Dawid BOCHENEK Dariusz |
1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 9:11) | ||
7 | A | SĘK Rafał | X | BOCHENEK Dariusz | 3:2 (11:7, 6:11, 7:11, 11:8, 11:7) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | PRZEPOLSKI Andrzej | 2:3 (11:5, 8:11, 10:12, 11:1, 14:16) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-27 18:00 41. PKS Porta Kraków - SSL Wielmożanka Wielmoża II 12:2 |
|||||||
1 | A | DZIAŁEK Mateusz | W | SĘK Rafał | 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) | ||
6 | B |
MAŚLONG Mirosław PORĘBSKI Marcin |
X |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
1:3 (11:5, 11:13, 7:11, 3:11) | ||
8 | B | NOWICKI Marek | W | SĘK Rafał | 3:1 (6:11, 11:4, 11:8, 11:8) | ||
12 | C | MAŚLONG Mirosław | W | SĘK Rafał | 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-05 16:30 43. SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Polonia Wilczkowice II 12:2 |
|||||||
1 | A | SĘK Rafał | W | PERICHT Robert | 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
X |
GARBACKI Andrzej BRAK Andrzej |
3:0 (11:5, 11:2, 11:5) | ||
7 | A | SĘK Rafał | X | GARBACKI Andrzej | 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | BRAK Andrzej | 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-19 09:00 56. TKKF Top Spin Kraków - SSL Wielmożanka Wielmoża II 6:8 |
|||||||
1 | A | PALCZYŃSKI Bogdan | W | SĘK Rafał | 0:3 (14:16, 8:11, 7:11) | ||
5 | A |
BIESAGA Marek KARATNIK Zbigniew |
W |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 12:14) | ||
8 | B | KARATNIK Zbigniew | W | SĘK Rafał | 2:3 (10:12, 12:10, 11:5, 3:11, 5:11) | ||
12 | C | WOŹNY Dariusz | W | SĘK Rafał | 1:3 (2:11, 8:11, 11:6, 8:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-12 19:45 71. LKS Kłos Olkusz II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 5:9 |
|||||||
4 | D | IMIELSKI Marcin | Z | SĘK Rafał | 1:3 (5:11, 11:5, 5:11, 1:11) | ||
5 | A |
NATKANIEC Michał IMIELSKI Marcin |
W |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
0:3 (8:11, 12:14, 6:11) | ||
10 | C | WALOTEK Krzysztof | Z | SĘK Rafał | 1:3 (11:7, 12:14, 7:11, 5:11) | ||
13 | B | NATKANIEC Michał | Z | SĘK Rafał | 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-17 16:30 83. SSL Wielmożanka Wielmoża II - Podwawelski Kraków IV 10:4 |
|||||||
1 | A | SĘK Rafał | W | SMĘTOCH Michał | 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) | ||
6 | B |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
X |
PAŁKA Kamil RÓŻ Tomasz |
3:0 (11:8, 11:4, 11:4) | ||
7 | A | SĘK Rafał | X | SOBUCKI Mateusz | 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | PAŁKA Kamil | 3:0 (11:2, 11:8, 11:3) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 18:30 86. Podwawelski Kraków V - SSL Wielmożanka Wielmoża II 6:8 |
|||||||
1 | A | CZOSNEK Arkadiusz | W | SĘK Rafał | 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:7) | ||
5 | A |
CZOSNEK Arkadiusz SZPROCH Wojciech |
W |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 9:11) | ||
8 | B | SZPROCH Wojciech | W | SĘK Rafał | 3:2 (6:11, 9:11, 11:9, 11:8, 14:12) | ||
12 | C | ELARGAWY Omar | W | SĘK Rafał | 1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 12:14) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-21 16:30 96. SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Wisła Rząska 11:3 |
|||||||
1 | A | SĘK Rafał | W | BUŁA Dominik | 3:1 (16:14, 13:15, 11:5, 11:7) | ||
6 | B |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
X |
TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
3:1 (17:15, 11:13, 11:7, 11:7) | ||
7 | A | SĘK Rafał | X | TWARDY Sebastian | 3:0 (11:9, 13:11, 11:4) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | KORCZEK Łukasz | 3:1 (7:11, 11:5, 11:8, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-03 16:30 ⇨ 2024-01-28 16:30 70. SSL Wielmożanka Wielmoża II - KS Bronowianka Kraków III 6:8 |
|||||||
1 | A | SĘK Rafał | W | BYRTEK Emilia | 3:0 (11:6, 11:9, 15:13) | ||
6 | B |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
X |
BYRTEK Emilia PROTSENKO Tymofii |
2:3 (8:11, 11:3, 11:7, 3:11, 7:11) | ||
7 | A | SĘK Rafał | X | PERZ Izabela | 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | PROTSENKO Tymofii | 1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 5:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-31 18:00 101. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 5:9 |
|||||||
1 | A | MARCHEWKA Artur | W | SĘK Rafał | 3:2 (11:9, 8:11, 13:11, 8:11, 11:6) | ||
6 | B |
NOWAK Mateusz KOCHANOWSKI Tomasz |
X |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
0:3 (7:11, 8:11, 5:11) | ||
8 | B | NOWAK Mateusz | W | SĘK Rafał | 1:3 (4:11, 6:11, 11:9, 6:11) | ||
12 | C | CHOLEWA Kacper | W | SĘK Rafał | 2:3 (12:10, 11:7, 5:11, 5:11, 6:11) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-06 18:30 108. LKS Wisła Rząska - SSL Wielmożanka Wielmoża II 9:5 |
|||||||
1 | A | TWARDY Sebastian | W | SĘK Rafał | 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) | ||
5 | A |
TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
W |
SĘK Rafał WOŹNIAK Daniel |
3:2 (11:4, 8:11, 11:7, 6:11, 11:3) | ||
8 | B | ENGLOT Bartłomiej | W | SĘK Rafał | 3:1 (11:4, 6:11, 11:9, 11:9) | ||
12 | C | KORCZEK Łukasz | W | SĘK Rafał | 2:3 (13:15, 11:8, 7:11, 11:3, 7:11) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-17 16:30 111. SSL Wielmożanka Wielmoża II - MKS Centrum Kraków III 14:0 |
|||||||
1 | A | SĘK Rafał | W | KROKOS Bartłomiej | 3:0 (11:4, 12:10, 11:9) | ||
5 | A |
SĘK Rafał GUMULA Marcin |
W |
KROKOS Bartłomiej BARCHANOWICZ Jan |
3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:8) | ||
7 | A | SĘK Rafał | X | BARAN Mateusz | 3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 11:2) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | BAHATSKYI Denis | 3:0 (11:5, 11:2, 11:5) |