Marek Wincek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1981-09-13
Przynależność klubowa: KS „Łęgi” Nowa Biała
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-20 18:00
24. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Łęgi” Nowa Biała 5:9
1   A LEŚNY Paweł W WINCEK Marek 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 7:11) ⇑
5   A MENSFELD Natalia
KORCZAK Natasza
W MAJERCZAK Tomasz
WINCEK Marek
2:3 (11:6, 11:7, 9:11, 8:11, 6:11) ⇑
8   B ŚCIESZKA Karolina W WINCEK Marek 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
12   C MENSFELD Natalia W WINCEK Marek 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-29 18:00 ⇨ 2017-10-27 19:00
22. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Łęgi” Nowa Biała 12:2
4   D BOBAK Jacek Z WINCEK Marek 2:3 (11:7, 4:11, 12:10, 5:11, 4:11) ⇑
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W WINCEK Marek
CIĘŻOBKA Wojciech
3:1 (12:10, 12:10, 4:11, 11:8) ⇓
10   C BOBAK Piotr Z WINCEK Marek 3:0 (11:7, 11:7, 18:16) ⇓
13   B KAJFASZ Bogdan Z WINCEK Marek 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-11-03 18:00
25. KS „Łęgi” Nowa Biała - LKS „Victoria” Nidek 6:8
3   C WINCEK Marek Y WĘGLARZ Patryk 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
6   B WINCEK Marek
CIĘŻOBKA Wojciech
X SZEMIK Krzysztof
ŁOCHAŃSKI Andrzej
2:3 (7:11, 12:10, 7:11, 11:4, 12:14) ⇓
10   C WINCEK Marek Z SKRZYPIEC Dawid 1:3 (11:8, 11:13, 9:11, 9:11) ⇓
12   C WINCEK Marek W SZEMIK Krzysztof 3:1 (7:11, 11:5, 11:8, 11:9) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-13 18:00 ⇨ 2017-11-16 18:00
23. KS „Łęgi” Nowa Biała - MKS „Skawa” Wadowice II 7:7
1   A WINCEK Marek W BIELAŃSKI Dariusz 2:3 (8:11, 11:13, 11:3, 11:7, 5:11) ⇓
6   B WINCEK Marek
WALICZEK Łukasz
X GAŁUSZKA Paweł
WCISŁO Patryk
3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 11:5) ⇑
7   A WINCEK Marek X GAŁUSZKA Paweł 3:2 (11:4, 13:15, 11:9, 5:11, 11:8) ⇑
11   A WINCEK Marek Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-17 18:00 ⇨ 2017-11-23 18:00
26. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Łęgi” Nowa Biała 5:9
2   B KOLASA Dawid X WINCEK Marek 3:1 (11:7, 16:18, 11:8, 11:7) ⇓
5   A KOCZAŁKO Oliwia
KAMIŃSKA Martyna
W WINCEK Marek
CIĘŻOBKA Wojciech
0:3 (8:11, 3:11, 8:11) ⇑
7   A KOLASA Iwona X WINCEK Marek 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) ⇑
14   D KAMIŃSKA Martyna X WINCEK Marek 0:3 (3:11, 6:11, 2:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-24 18:00
27. KS „Łęgi” Nowa Biała - KS „Gorce” Nowy Targ IV 4:10
2   B WINCEK Marek X ZANIEWSKI Franciszek 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
6   B WINCEK Marek
CIĘŻOBKA Wojciech
X KOWALCZYK Michał
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:9, 6:11) ⇓
8   B WINCEK Marek W KOWALCZYK Michał 3:0 (11:2, 11:9, 14:12) ⇑
13   B WINCEK Marek Z KWIATKOWSKI Kacper 3:1 (11:3, 11:2, 8:11, 11:6) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-12-08 18:00
28. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Łęgi” Nowa Biała 5:9
3   C BIALIK Patryk Y WINCEK Marek 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) ⇑
6   B BIALIK Patryk
GNIADEK Paweł
X WINCEK Marek
WALICZEK Łukasz
0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
9   D BAŁAZY Tomasz Y WINCEK Marek 0:3 (3:11, 10:12, 3:11) ⇑
11   A GNIADEK Paweł Y WINCEK Marek 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
1247 BIALIK Patryk 1997
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
333 BODNAR Marcin 1973
332 CHOJNA Dawid 1992
1459 CYRWUS Justyna 2003
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1249 GNIADEK Paweł 1999
102 GRAJNY Marta 1997
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1231 HANDZEL Weronika 2004
1455 HARAŃCZYK Anna 2001
130 KACHEL Jan 1970
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1248 KCIUK Eryk 1999
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
986 KRUPA Natalia 2002
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
127 LENART Kazimierz 1952
2379 LEŚNY Paweł 1967
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1468 MROŻEK Damian 2005
1412 PACZYŃSKI Jakub 2003
1186 PALECZNA Justyna 1997
592 PANCZAK Szymon 1995
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
590 STEFANIAK Paweł 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1414 WODNIAK Kamil 2003
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1392 ŻYDEK Miłosz 2001