Zuzanna Syrda
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
15. KS „Bronowianka” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
3   C SYRDA Zuzanna Y GUMULA Marcin 3:0 (11:7, 14:12, 11:6) ⇑
6   B SYRDA Zuzanna
BRUZDA Julia
X SĘK Rafał
FERDEK Marek
3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:5, 11:9) ⇑
10   C SYRDA Zuzanna Z FERDEK Marek 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
12   C SYRDA Zuzanna W ZĘBALA Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 11:00
36. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II 7:7
4   D SYRDA Zuzanna Z KOWAL Łukasz 0:3 (11:13, 12:14, 5:11) ⇓
6   B SYRDA Zuzanna
BRUZDA Julia
X TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇓
9   D SYRDA Zuzanna Y NATKANIEC Michał 0:3 (16:18, 5:11, 6:11) ⇓
14   D SYRDA Zuzanna X CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
630 BIAŁY Sebastian 1980
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2078 BUŁA Dominik 1981
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1920 CNOTA Jakub 2002
1787 DATA Adrian 1998
2080 DZIURA Wojciech 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
392 JUCHA Patrycja 1998
2031 JURCZYK Marcin 1985
2030 JURCZYK Marek 1970
2130 KLIMA Karolina 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2898 KOWAL Łukasz 1983
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2599 KUREK Kinga 2001
365 LECH Katarzyna 1994
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
2615 NATKANIEC Michał 1980
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
2654 NOWAK Kamil 2001
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
253 RAPUTA Tomasz 1980
659 RAŚ Tomasz 1979
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1848 SIEDLECZKA Szymon 2004
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2597 SLIEPUSHENKO Andrii 1982
1384 STASIOWSKA Julia 2002
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
2036 STOJEK Michał 1974
1987 SZEWCZYK Henryk 1975
2576 SZOSTAK Michał 2005
1329 WCISŁO Konrad 2005
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998