Paweł Ślazyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-04 18:00
12. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - KS „Jordan” Kraków 13:1
8   B ŚLAZYK Paweł W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) ⇑
13   B ŚLAZYK Paweł Z WIROŃSKI Piotr 3:2 (11:7, 11:5, 9:11, 12:14, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-20 18:00 ⇨ 2018-10-11 18:00
1. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5
3   C ŚLAZYK Paweł Y GUMULA Marcin 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) ⇑
6   B ŚLAZYK Paweł
SKRZYPEK Grzegorz
X FERDEK Marek
GUMULA Marcin
3:0 (11:3, 11:7, 16:14) ⇑
10   C ŚLAZYK Paweł Z ZĘBALA Mateusz 2:3 (4:11, 14:12, 12:10, 6:11, 12:14) ⇓
12   C ŚLAZYK Paweł W ZĘBALA Paweł 3:1 (4:11, 11:4, 11:5, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 18:00
14. MKS KSOS Kraków IV - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 1:13
2   B DIETRICH Aleksander X ŚLAZYK Paweł 1:3 (2:11, 6:11, 11:8, 3:11) ⇑
5   A MARCHEWKA Kamil
GARDOŃ Jakub
W ŚLAZYK Paweł
LUHA Peter
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇑
7   A KROKOS Bartłomiej X ŚLAZYK Paweł 1:3 (3:11, 11:8, 7:11, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-25 18:00
23. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
1   A ŚLAZYK Paweł W MRYC Henryk 3:0 (12:10, 11:4, 11:6) ⇑
5   A ŚLAZYK Paweł
LUHA Peter
W MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
7   A ŚLAZYK Paweł X NIEDBAŁA Tomasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇑
11   A ŚLAZYK Paweł Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
516 ANTOSIAK Jacek 1971
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
1335 BEŁZA Janusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
1289 BULEK Aleksandra 1985
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2271 DIETRICH Aleksander 2004
858 DŁUGAJ Rafał 1978
2080 DZIURA Wojciech 1987
242 FIRA Damian 1988
698 FLAK Stefan 1957
234 FLIS Bogusław 1972
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
622 GADAWSKI Adrian 1990
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
513 GOŁDA Gabriel 1997
1902 GÓRECKA Dominika 2000
102 GRAJNY Marta 1997
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
2024 GUMULA Marcin 1975
595 JARASZ Damian 1985
543 JARZĄBEK Szymon 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
1830 KOHUTEK Konrad 1976
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
621 KUCHARSKI Bartosz 1997
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
101 KUFEL Dominik 1979
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
157 MRYC Henryk 1937
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
322 NOWACKA Dorota 1966
580 NOWAK Alojzy 1964
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
193 OSIAK Tomasz 1974
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
1709 PARTYKA Ryszard 1976
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
139 PNIACZEK Dominik 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
181 SITKO Mirosław 1978
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
54 WOLSKI Tomasz 1972
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977