Dawid Kutyła
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1991-12-06
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 11:00
3. PKS „Porta” Kraków II - PKS „Porta” Kraków I 3:11
1   A KOHUTEK Konrad W KUTYŁA Dawid 2:3 (6:11, 11:9, 11:7, 8:11, 9:11) ⇑
6   B KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
1:3 (11:6, 10:12, 6:11, 8:11) ⇑
8   B KALICIAK Dariusz W KUTYŁA Dawid 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) ⇑
12   C KRAWCZYK Kacper W KUTYŁA Dawid 3:2 (11:9, 8:11, 4:11, 12:10, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-29 18:00
12. PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków III 14:0
1   A KUTYŁA Dawid W BUJAK Piotr 3:2 (8:11, 11:4, 11:2, 9:11, 11:6) ⇑
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:4) ⇑
7   A KUTYŁA Dawid X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
11   A KUTYŁA Dawid Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:2, 11:9, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
18. LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków I 5:9
1   A DZIURA Wojciech W KUTYŁA Dawid 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:5) ⇓
8   B KORCZEK Łukasz W KUTYŁA Dawid 2:3 (11:8, 16:18, 11:9, 4:11, 6:11) ⇑
12   C ROMANOWSKI Cezary W KUTYŁA Dawid 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-20 18:00
25. PKS „Porta” Kraków I - „Siemacha” Kraków II 14:0
1   A KUTYŁA Dawid W KUĆ Grzegorz 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) ⇑
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X CNOTA Jakub
CZERNUKHIN Jewhen
3:0 (11:2, 14:12, 11:5) ⇑
7   A KUTYŁA Dawid X CNOTA Jakub 3:0 (11:1, 11:3, 12:10) ⇑
11   A KUTYŁA Dawid Y GALA Dawid 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 11:00 ⇨ 2017-11-06 18:00
33. PKS „Porta” Kraków I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
1   A KUTYŁA Dawid W KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) ⇓
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (6:11, 13:11, 8:11, 6:11) ⇓
7   A KUTYŁA Dawid X TURECKI Kacper 3:1 (11:5, 4:11, 11:9, 11:7) ⇑
11   A KUTYŁA Dawid Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 15:17, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-17 18:00
38. PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1
4   D KUTYŁA Dawid Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:6, 18:16) ⇑
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
3:2 (7:11, 11:3, 12:10, 2:11, 11:7) ⇑
9   D KUTYŁA Dawid Y ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
14   D KUTYŁA Dawid X WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:9, 11:2, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 09:00
48. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 4:10
1   A STOLARCZYK Marcin W KUTYŁA Dawid 3:1 (11:5, 11:8, 4:11, 11:7) ⇓
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
1:3 (4:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇑
8   B WALA Tomasz W KUTYŁA Dawid 3:1 (11:9, 11:5, 4:11, 11:8) ⇓
12   C BIESAGA Marek W KUTYŁA Dawid 2:3 (4:11, 5:11, 11:6, 11:7, 4:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 10:00
51. PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3
2   B KUTYŁA Dawid X TALAGA Samuel 1:3 (14:12, 9:11, 9:11, 7:11) ⇓
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W ŚWIĘCH Jarosław
BEŁZA Janusz
3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇑
8   B KUTYŁA Dawid W STALMACH Zbigniew 3:1 (2:11, 11:4, 11:5, 11:2) ⇑
13   B KUTYŁA Dawid Z BEŁZA Janusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:2) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 15:30
63. KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 9:5
3   C KUSIAK Franciszek Y KUTYŁA Dawid 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:4, 11:8) ⇓
6   B KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:2 (5:11, 4:11, 12:10, 11:6, 11:6) ⇓
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y KUTYŁA Dawid 2:3 (11:6, 11:9, 8:11, 9:11, 2:11) ⇑
11   A KOPACKI Paweł Y KUTYŁA Dawid 3:1 (14:12, 11:9, 10:12, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 11:00
64. KS „Górnik” Wieliczka II - PKS „Porta” Kraków I 3:11
3   C BUCH Marcin Y KUTYŁA Dawid 3:2 (5:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:6) ⇓
6   B PUCZEK Robert
BUCH Marcin
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
9   D PUCZEK Robert Y KUTYŁA Dawid 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
11   A SZOTT Krzysztof Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 11:00
77. PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki 9:5
2   B KUTYŁA Dawid X TUREK Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) ⇓
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X GARYCKI Adrian
TUREK Tomasz
2:3 (7:11, 11:5, 12:10, 8:11, 5:11) ⇓
8   B KUTYŁA Dawid W JAKUBCZYK Katarzyna 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇑
13   B KUTYŁA Dawid Z GARYCKI Adrian 3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 7:11, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 10:00
79. LKS „Polonia” Wilczkowice - PKS „Porta” Kraków I 7:7
3   C DROZD Paweł Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇓
5   A SZELEST Jacek
LUHA Peter
W KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇓
9   D LUHA Peter Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) ⇓
11   A SZELEST Jacek Y KUTYŁA Dawid 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 10:12) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 11:00
90. PKS „Porta” Kraków I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4
1   A KUTYŁA Dawid W GIBAŁA Marcin 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
3:2 (6:11, 4:11, 12:10, 11:9, 11:9) ⇑
7   A KUTYŁA Dawid X STANISZEWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇑
11   A KUTYŁA Dawid Y BOCHENEK Dariusz 3:1 (11:8, 6:11, 11:2, 11:9) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 11:00 ⇨ 2018-03-03 11:00
99. PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V 10:4
3   C KUTYŁA Dawid Y GÓRECKA Dominika 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) ⇑
6   B KUTYŁA Dawid
TKACZYK Marcin
X KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
3:0 (11:5, 13:11, 11:6) ⇑
10   C KUTYŁA Dawid Z KOPACKI Paweł 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
12   C KUTYŁA Dawid W WOLAŃCZYK Paweł 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 11:00 ⇨ 2018-03-21 18:00
95. PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 7:7
4   D KUTYŁA Dawid Z WOJTOŃ Przemysław 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇑
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (14:12, 10:12, 9:11, 6:11) ⇓
9   D KUTYŁA Dawid Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 8:11) ⇓
14   D KUTYŁA Dawid X STOLARCZYK Marcin 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-16 18:30 ⇨ 2018-03-23 18:00
102. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków I 2:12
3   C STANISZEWSKI Krzysztof Y KUTYŁA Dawid 2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 11:13, 8:11) ⇑
6   B STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇑
9   D BOCHENEK Dariusz Y KUTYŁA Dawid 2:3 (11:9, 1:11, 11:9, 3:11, 8:11) ⇑
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y KUTYŁA Dawid 1:3 (12:14, 11:6, 7:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-06 17:00
106. „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków I 12:2
2   B CELARY Mateusz X KUTYŁA Dawid 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:4) ⇓
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:2 (9:11, 11:7, 11:4, 8:11, 11:5) ⇓
7   A TURECKI Kacper X KUTYŁA Dawid 3:1 (11:5, 6:11, 12:10, 11:9) ⇓
14   D KUTAJ Maksymilian X KUTYŁA Dawid 3:0 (11:7, 13:11, 12:10) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-21 11:00 ⇨ 2018-04-25 18:00
108. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7
3   C KUTYŁA Dawid Y ŚLAZYK Paweł 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 8:11) ⇓
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W ŚLAZYK Paweł
DROZD Paweł
2:3 (9:11, 4:11, 11:7, 11:9, 7:11) ⇓
10   C KUTYŁA Dawid Z SZELEST Jacek 3:2 (11:8, 11:8, 9:11, 4:11, 11:9) ⇑
12   C KUTYŁA Dawid W DROZD Paweł 3:1 (13:11, 11:8, 6:11, 13:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2065 CADER Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1920 CNOTA Jakub 2002
625 DROZD Paweł 1979
134 DUNAT Grzegorz 1992
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
1786 JAŁOCHA Michał 1977
47 KACZOR Jan 1996
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
2002 LUHA Peter 1989
1298 MARCHEWKA Artur 1976
890 MYSTEK Rafał 2001
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
574 PUCZEK Robert 1965
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
1604 SĘK Rafał 1977
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
16 SKALDA Jacek 1966
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997