Natasza Korczak
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-21 18:00 ⇨ 2018-09-26 18:00
4. KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek 4:10
2   B KORCZAK Natasza X WĘGLARZ Patryk 2:3 (11:6, 11:6, 8:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W WĘGLARZ Patryk
ŁOCHAŃSKI Seweryn
1:3 (4:11, 11:13, 11:4, 6:11) ⇓
8   B KORCZAK Natasza W SKRZYPIEC Dawid 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 11:13) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-11-30 18:00 ⇨ 2018-10-01 18:00
31. KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9
2   B KORCZAK Natasza X BODZIONY Grzegorz 3:1 (16:14, 6:11, 11:6, 11:9) ⇑
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:9) ⇑
8   B KORCZAK Natasza W ZIÓŁKO Izaak 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
13   B KORCZAK Natasza Z BANDYK Katarzyna 0:3 (1:11, 9:11, 7:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00
8. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12
1   A MRUGAŁA Jan W KORCZAK Natasza 2:3 (6:11, 9:11, 14:12, 11:8, 9:11) ⇑
6   B MROCZKA Alicja
LECH Maja
X ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
8   B LECH Maja W KORCZAK Natasza 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) ⇑
12   C KLAG Franciszek W KORCZAK Natasza 0:3 (1:11, 6:11, 6:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 18:00 ⇨ 2018-10-25 18:00
13. KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2
2   B KORCZAK Natasza X ZAJDA Bartłomiej 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:4) ⇑
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W WCISŁO Patryk
RAJDA Karol
3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇑
8   B KORCZAK Natasza W RAJDA Karol 3:1 (6:11, 11:5, 11:3, 11:6) ⇑
13   B KORCZAK Natasza Z STUDNICKA Anna 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:00 ⇨ 2018-11-06 18:00
19. KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0
5   A KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
W ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00 ⇨ 2018-11-07 18:00
22. KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 4:10
2   B KORCZAK Natasza X KACHEL Jan 0:3 (8:11, 11:13, 9:11) ⇓
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 6:11) ⇓
8   B KORCZAK Natasza W GRAJNY Piotr 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
13   B KORCZAK Natasza Z KACHEL Piotr 3:1 (11:5, 5:11, 12:10, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
2053 BOBAK Kacper 2004
329 BOBAK Piotr 1978
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1798 BYRSKI Kamil 2000
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1797 FILEK Daniel 2002
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1249 GNIADEK Paweł 1999
125 GRAJNY Piotr 1968
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1474 KOLASA Iwona 2007
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
1446 MITORAJ Jan 2000
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2074 NOSAL Piotr 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
1437 PANEK Kamil 1992
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2123 RAJDA Karol 2005
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
1886 WOLANIN Piotr 2001
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1458 ZIÓŁKO Izaak 2005
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007