Hubert Szewczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: MKS „Centrum” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:30
25. MKS Centrum Kraków IV - PKS „Porta” Kraków I 7:7
3   C SZEWCZYK Hubert Y BOLISĘGA Sebastian 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
X PIWOWARCZYK Bartłomiej
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:7, 12:10, 11:8) ⇑
10   C SZEWCZYK Hubert Z MICHALIK Patrycja 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
12   C SZEWCZYK Hubert W KOHUTEK Konrad 3:2 (11:8, 12:10, 3:11, 9:11, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:30 ⇨ 2019-11-15 19:00
41. MKS Centrum Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4
1   A SZEWCZYK Hubert W SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
5   A SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
W KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
7   A SZEWCZYK Hubert X POROSZEWSKI Jacek 3:2 (11:3, 11:6, 4:11, 14:16, 14:12) ⇑
11   A SZEWCZYK Hubert Y KUREK Kinga 3:1 (11:7, 6:11, 12:10, 11:7) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 15:30
48. LKS „Wisła” Rząska II - MKS Centrum Kraków IV 5:9
1   A BUŁA Dominik W SZEWCZYK Hubert 3:1 (6:11, 11:5, 14:12, 11:2) ⇓
5   A BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
W SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:2 (11:8, 11:13, 11:13, 11:5, 12:10) ⇓
8   B KULIG Oliwier W SZEWCZYK Hubert 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:30 ⇨ 2020-01-10 18:30
51. MKS Centrum Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 8:6
4   D SZEWCZYK Hubert Z BOROŃ Sławomir 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
6   B SZEWCZYK Hubert
DIETRICH Aleksander
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:1 (11:2, 11:5, 9:11, 11:2) ⇑
9   D SZEWCZYK Hubert Y URBAN Piotr 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 14:12) ⇑
14   D SZEWCZYK Hubert X APOSTOŁ Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 18:30 ⇨ 2020-01-24 18:30
64. MKS Centrum Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7
1   A SZEWCZYK Hubert W WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:7, 11:6, 13:11) ⇑
5   A SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
W WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇓
7   A SZEWCZYK Hubert X WÓJCIK Jan 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:8) ⇑
11   A SZEWCZYK Hubert Y KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:9, 12:10, 14:12) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-21 18:30 ⇨ 2020-02-28 18:30
3. MKS Centrum Kraków IV - MKS Centrum Kraków III 8:6
1   A SZEWCZYK Hubert W CHOLEWA Wacław 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇑
7   A SZEWCZYK Hubert X KUSZYŃSKI Marek 3:2 (2:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11:5) ⇑
11   A SZEWCZYK Hubert Y BUJAK Piotr 3:2 (12:14, 11:6, 9:11, 11:8, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1787 DATA Adrian 1998
2037 DŁUGOSZ Łukasz 1975
2249 DYMEK Michał 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
1625 GAJ Milena 2008
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
2664 JANIK Grzegorz 1977
2031 JURCZYK Marcin 1985
2030 JURCZYK Marek 1970
2579 KILISZEK Kamila 2005
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
2765 KOŁODZIEJ Michał 2004
1544 KOPACKA Anna 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2814 KULIG Oliwier 2007
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2124 MARZEC Stefan 1953
1704 MICHALIK Patrycja 2005
2554 MIERNIK Andrzej 1977
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1543 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
659 RAŚ Tomasz 1979
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
2036 STOJEK Michał 1974
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1283 WÓJCIK Jan 1959
2027 ZAJĄC Kacper 2004
875 ZĘBALA Paweł 1998