Maciej Kuzio
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
4. UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 13:1
2   B KUZIO Maciej X WALCZAK Wojciech 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 11:8) ⇑
5   A TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇑
8   B KUZIO Maciej W PIEPRZYK Szymon 1:3 (5:11, 11:5, 3:11, 8:11) ⇓
13   B KUZIO Maciej Z WALCZAK Michał 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
3   C SZOSTAK Michał Y KUZIO Maciej 0:3 (7:11, 7:11, 14:16) ⇑
6   B FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
X KUZIO Maciej
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (8:11, 4:11, 9:11) ⇑
9   D PRZEPOLSKI Andrzej Y KUZIO Maciej 2:3 (11:8, 9:11, 14:12, 8:11, 4:11) ⇑
11   A LEWICKI Piotr Y KUZIO Maciej 2:3 (8:11, 6:11, 11:9, 11:5, 7:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 12:00 ⇨ 2019-10-13 11:00
16. LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
3   C ROMANOWSKI Cezary Y KUZIO Maciej 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) ⇓
5   A PUU Aarne
KOWAL Mieczysław
W TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇑
9   D KORCZEK Łukasz Y KUZIO Maciej 3:1 (11:8, 13:11, 11:13, 11:5) ⇓
11   A KOWAL Mieczysław Y KUZIO Maciej 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
2392 BUCH Marcin 1969
192 CHODACKI Marcin 1976
1920 CNOTA Jakub 2002
2498 CZUBAK Michał 1987
1381 DOMITER Julia 2004
1774 FERDEK Marek 1968
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
572 GARYCKI Andrzej 1961
2258 GĄSIOR Natalia 2004
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
651 GONET Maciej 1975
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2001 KALICIAK Dariusz 1974
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2079 KORCZEK Łukasz 1984
262 KOSMAL Kinga 1999
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
939 LEWICKI Piotr 1969
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1832 NOWICKI Marek 1975
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
2178 PIRÓG Paweł 2008
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
561 SITARZ Krzysztof 1985
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
2576 SZOSTAK Michał 2005
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1414 WODNIAK Kamil 2003
1886 WOLANIN Piotr 2001
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991