Natalia Mensfeld
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:30 ⇨ 2018-10-24 18:30
3. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
3   C MAGULSKI Damian Y MENSFELD Natalia 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇓
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇓
9   D SOBCZAK Krzysztof Y MENSFELD Natalia 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇓
11   A KAIM Adrian Y MENSFELD Natalia 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
24. UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 3:11
2   B MENSFELD Natalia X WOJAS Bartłomiej 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) ⇓
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X WOJAS Bartłomiej
KUĆ Grzegorz
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇓
8   B MENSFELD Natalia W RESZKA Jakub 0:3 (2:11, 10:12, 4:11) ⇓
13   B MENSFELD Natalia Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00
25. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10
4   D MENSFELD Natalia Z DUDZIAK Damian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇓
9   D MENSFELD Natalia Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
14   D MENSFELD Natalia X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1413 BODNAR Michał 2003
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
1798 BYRSKI Kamil 2000
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
210 DUDZIAK Damian 1995
1797 FILEK Daniel 2002
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2058 GASIDŁO Marian 1986
1249 GNIADEK Paweł 1999
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1231 HANDZEL Weronika 2004
2073 HUBER Tomasz 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2117 KACHEL Piotr 1965
245 KAIM Adrian 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
1447 MITORAJ Paweł 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2075 MUCHA Piotr 1970
2432 NOWAK Łukasz 1989
965 ORTMAN Agata 2001
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2123 RAJDA Karol 2005
1311 RESZKA Jakub 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
2055 WOLAREK Artur 1979
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007