Karolina Ścieszka
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-21 18:00 ⇨ 2018-09-26 18:00
4. KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek 4:10
1   A ŚCIESZKA Karolina W SKRZYPIEC Dawid 3:1 (7:11, 11:4, 13:11, 11:7) ⇑
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W WĘGLARZ Patryk
ŁOCHAŃSKI Seweryn
1:3 (4:11, 11:13, 11:4, 6:11) ⇓
7   A ŚCIESZKA Karolina X WĘGLARZ Patryk 3:0 (12:10, 15:13, 11:2) ⇑
11   A ŚCIESZKA Karolina Y ŁOCHAŃSKI Seweryn 3:2 (11:7, 12:14, 11:9, 9:11, 11:3) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-11-30 18:00 ⇨ 2018-10-01 18:00
31. KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9
1   A ŚCIESZKA Karolina W WŁODEK Sławomir 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:5) ⇑
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:9) ⇑
7   A ŚCIESZKA Karolina X WINIARSKI Adam 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:3) ⇑
11   A ŚCIESZKA Karolina Y LITWIAK Tadeusz 2:3 (7:11, 9:11, 11:3, 12:10, 8:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00
8. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12
2   B LECH Maja X ŚCIESZKA Karolina 0:3 (2:11, 5:11, 4:11) ⇑
6   B MROCZKA Alicja
LECH Maja
X ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
7   A MRUGAŁA Jan X ŚCIESZKA Karolina 2:3 (18:16, 11:7, 6:11, 7:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
2053 BOBAK Kacper 2004
329 BOBAK Piotr 1978
1413 BODNAR Michał 2003
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1798 BYRSKI Kamil 2000
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1249 GNIADEK Paweł 1999
1231 HANDZEL Weronika 2004
2073 HUBER Tomasz 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
2652 ŁOCHAŃSKI Seweryn 1993
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2075 MUCHA Piotr 1970
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
1437 PANEK Kamil 1992
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
1665 STRAUB Oliver 2006
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2618 WINIARSKI Adam 1966
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2055 WOLAREK Artur 1979
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1678 ŻYDEK Robert 2007