Marcin Wąsik
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1996-03-23
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 15:30
11. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3
4   D ŁEBEK Alicja Z WĄSIK Marcin 0:3 (1:11, 9:11, 8:11) ⇑
5   A ŚLIWA Alicja
ZHAO Ziyi
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇓
10   C ŚLIWA Alicja Z WĄSIK Marcin 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
13   B KOŁODZIEJ Ewa Z WĄSIK Marcin 2:3 (11:3, 11:6, 9:11, 5:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 14:00 ⇨ 2017-10-16 18:00
18. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 7:7
2   B WĄSIK Marcin X SUBIK Filip 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:3) ⇑
6   B WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
3:2 (11:4, 8:11, 11:9, 4:11, 13:11) ⇑
8   B WĄSIK Marcin W WALICZEK Wojciech 3:2 (12:10, 6:11, 10:12, 11:7, 11:9) ⇑
13   B WĄSIK Marcin Z OBROCHTA Piotr 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 17:00 ⇨ 2018-01-31 19:30
26. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
4   D PIETRZAK Agnieszka Z WĄSIK Marcin 3:1 (11:4, 5:11, 11:8, 12:10) ⇓
5   A JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
1:3 (9:11, 12:10, 4:11, 9:11) ⇑
10   C JANIK Angelika Z WĄSIK Marcin 2:3 (9:11, 11:8, 5:11, 11:8, 10:12) ⇑
13   B MOREK Radosław Z WĄSIK Marcin 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 10:12, 8:11) ⇑
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 14:00 ⇨ 2018-03-03 17:00
113. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
3   C WĄSIK Marcin Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:6, 11:5, 8:11, 12:10) ⇑
5   A WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
10   C WĄSIK Marcin Z BORKOWSKI Marek 3:0 (11:9, 14:12, 13:11) ⇑
12   C WĄSIK Marcin W MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇑
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-16 18:30
122. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ II 4:10
3   C WOJDYŁA Dominik Y WĄSIK Marcin 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇑
5   A PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
9   D BRUZDA Rafał Y WĄSIK Marcin 3:2 (6:11, 11:7, 13:11, 7:11, 13:11) ⇓
11   A PIĄSTKA Michał Y WĄSIK Marcin 1:3 (7:11, 9:11, 11:3, 11:13) ⇑
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 12:00
126. UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
4   D WOLSKI Tomasz Z WĄSIK Marcin 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:7, 13:11, 11:9) ⇓
10   C OBROCHTA Piotr Z WĄSIK Marcin 0:3 (11:13, 4:11, 4:11) ⇑
13   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Z WĄSIK Marcin 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) ⇑
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 17:00 ⇨ 2018-04-29 16:00
119. GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
1   A WILK Paweł W WĄSIK Marcin 3:1 (3:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇓
5   A WILK Paweł
TOKARZ Adam
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇓
8   B MÓL Marcin W WĄSIK Marcin 1:3 (14:12, 9:11, 7:11, 8:11) ⇑
12   C TOKARZ Adam W WĄSIK Marcin 2:3 (11:9, 8:11, 9:11, 13:11, 9:11) ⇑
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-06 14:00 ⇨ 2018-04-30 18:00
132. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków II 7:7
3   C WĄSIK Marcin Y PIETRZAK Agnieszka 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 11:6) ⇑
6   B WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
3:2 (11:9, 12:10, 7:11, 12:14, 11:3) ⇑
10   C WĄSIK Marcin Z MOREK Radosław 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
12   C WĄSIK Marcin W JANIK Angelika 0:3 (12:14, 12:14, 10:12) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1946 DZIUBA Patryk 2003
242 FIRA Damian 1988
234 FLIS Bogusław 1972
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
48 GIZA Bartosz 1996
513 GOŁDA Gabriel 1997
102 GRAJNY Marta 1997
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
413 KRZYSIEK Paulina 1996
520 KUBÓW Janusz 1983
101 KUFEL Dominik 1979
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
290 MICHALCZYK Jakub 1998
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
241 ROSIEK Michał 1996
862 SARNA Ryszard 1962
181 SITKO Mirosław 1978
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
53 TERLECKI Mirosław 1965
480 TOKARZ Adam 1964
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
152 WAWRZON Mateusz 1990
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986