Numer zawodnika: | 15 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1977 |
Przynależność klubowa: | KS „Podwawelski” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 23379 |
Numer licencji okres.: | 9191 |
Data wydania: | 12.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00 11. Podwawelski Kraków III - LKS Victoria Nidek II 9:5 |
|||||||
3 | C | BIEL Jakub | Y | WĄS Bartłomiej | 3:1 (11:7, 5:11, 11:5, 11:8) | ||
6 | B |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
X |
FILEK Maciej MUCHA Daniel |
3:1 (10:12, 11:5, 11:9, 11:3) | ||
10 | C | BIEL Jakub | Z | MUCHA Daniel | 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 7:11, 4:11) | ||
12 | C | BIEL Jakub | W | WOLANIN Piotr | 3:1 (11:7, 5:11, 11:8, 15:13) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-07 16:00 5. UKS Rokicie Szczytniki - Podwawelski Kraków III 8:6 |
|||||||
2 | B | SYKTUS Jan | X | BIEL Jakub | 3:2 (11:6, 10:12, 11:6, 6:11, 11:8) | ||
5 | A |
SYKTUS Jan YAKUBOW Oleksandr |
W |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 9:11) | ||
7 | A | ZALEWSKI Krzysztof | X | BIEL Jakub | 3:1 (13:15, 11:4, 11:8, 11:4) | ||
14 | D | PARTYKA Ryszard | X | BIEL Jakub | 3:0 (11:7, 13:11, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00 18. LKS Kłos Olkusz - Podwawelski Kraków III 6:8 |
|||||||
3 | C | SKOTNICZNY Rafał | Y | BIEL Jakub | 3:1 (11:4, 11:5, 6:11, 12:10) | ||
6 | B |
ŁASKAWIEC Jakub MOTYKA Rafał |
X |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
0:3 (4:11, 8:11, 2:11) | ||
9 | D | TOMSIA Sławomir | Y | BIEL Jakub | 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) | ||
11 | A | MOTYKA Rafał | Y | BIEL Jakub | 1:3 (10:12, 11:4, 7:11, 8:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 24. Podwawelski Kraków III - KTS Victoria Spytkowice 7:7 |
|||||||
3 | C | BIEL Jakub | Y | MAMOŃ Wojciech | 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:4) | ||
5 | A |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
W |
CHOJNA Dawid GRONDALCZYK Adrian |
3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:8) | ||
10 | C | BIEL Jakub | Z | GRONDALCZYK Adrian | 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) | ||
12 | C | BIEL Jakub | W | PIETRAŃCZYK Jakub | 0:3 (10:12, 11:13, 8:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 ⇨ 2023-10-26 21:00 30. Podwawelski Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 13:1 |
|||||||
1 | A | BIEL Jakub | W | BRUZDA Rafał | 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) | ||
5 | A |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
W |
PIĄSTKA Michał WOJDYŁA Dominik |
3:0 (12:10, 11:4, 11:9) | ||
7 | A | BIEL Jakub | X | PIĄSTKA Michał | 3:2 (5:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:5) | ||
11 | A | BIEL Jakub | Y | KUREK Jacek | 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-08 17:30 35. MKS Centrum Kraków II - Podwawelski Kraków III 7:7 |
|||||||
1 | A | RAJTAR Marek | W | BIEL Jakub | 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:9) | ||
5 | A |
RAJTAR Marek SZEWCZYK Hubert |
W |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
3:1 (9:11, 11:7, 14:12, 11:9) | ||
8 | B | PASIECZNY Jan | W | BIEL Jakub | 2:3 (11:4, 11:8, 9:11, 8:11, 9:11) | ||
12 | C | SZEWCZYK Hubert | W | BIEL Jakub | 3:2 (11:7, 6:11, 5:11, 11:9, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 50. Podwawelski Kraków III - MKS Skawa Wadowice II 9:5 |
|||||||
1 | A | BIEL Jakub | W | JOŃCZYK Bartłomiej | 3:0 (11:4, 11:7, 12:10) | ||
6 | B |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
X |
GOŁDA Gabriel KSIĄŻEK Maksymilian |
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) | ||
7 | A | BIEL Jakub | X | GOŁDA Gabriel | 2:3 (14:12, 11:13, 11:9, 8:11, 8:11) | ||
11 | A | BIEL Jakub | Y | RUPA Robert | 3:1 (11:5, 19:21, 13:11, 11:4) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2024-01-06 11:00 43. UKS Zarabie Myślenice II - Podwawelski Kraków III 8:6 |
|||||||
3 | C | SKRZYPEK Grzegorz | Y | BIEL Jakub | 3:0 (11:1, 11:5, 11:7) | ||
6 | B |
CZYŻYCKI Bogdan NALEPA Maciej |
X |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
3:2 (11:3, 10:12, 13:15, 11:7, 11:6) | ||
9 | D | CZYŻYCKI Bogdan | Y | BIEL Jakub | 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) | ||
11 | A | DŹWIG Andrzej | Y | BIEL Jakub | 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 ⇨ 2024-01-07 11:00 41. Podwawelski Kraków III - AZS Politechnika Kraków 6:8 |
|||||||
2 | B | BIEL Jakub | X | ŚLIWIŃSKI Karol | 1:3 (13:11, 15:17, 11:13, 7:11) | ||
5 | A |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
W |
GŁĄB Damian PAJORSKI Mateusz |
3:2 (11:4, 11:13, 13:11, 6:11, 11:9) | ||
8 | B | BIEL Jakub | W | GRATKOWSKI Jacek | 2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 6:11, 7:11) | ||
13 | B | BIEL Jakub | Z | GŁĄB Damian | 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-18 19:00 57. LKS Polonia Wilczkowice - Podwawelski Kraków III 8:6 |
|||||||
3 | C | DĄBROWSKI Damian | Y | BIEL Jakub | 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 5:11) | ||
6 | B |
PIASKOWSKI Piotr DĄBROWSKI Damian |
X |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 1:11) | ||
9 | D | SZELEST Jacek | Y | BIEL Jakub | 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) | ||
11 | A | BODZIONY Mateusz | Y | BIEL Jakub | 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00 ⇨ 2024-01-24 19:00 64. Podwawelski Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża 8:6 |
|||||||
1 | A | BIEL Jakub | W | PĘCZEK Mateusz | 1:3 (9:11, 8:11, 13:11, 7:11) | ||
6 | B |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
X |
ZĘBALA Mateusz ZĘBALA Paweł |
3:2 (6:11, 5:11, 11:4, 11:8, 11:9) | ||
7 | A | BIEL Jakub | X | ZĘBALA Paweł | 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 12:10) | ||
11 | A | BIEL Jakub | Y | ZĘBALA Mateusz | 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 12:14) | ||
4Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 ⇨ 2024-03-09 09:30 68. MKS Skawa Wadowice II - Podwawelski Kraków III 4:10 |
|||||||
1 | A | PIEKARCZYK Zuzanna | W | BIEL Jakub | 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
RUPA Robert KSIĄŻEK Maksymilian |
W |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
0:3 (8:11, 5:11, 5:11) | ||
8 | B | JOŃCZYK Bartłomiej | W | BIEL Jakub | 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 5:11) | ||
12 | C | KSIĄŻEK Maksymilian | W | BIEL Jakub | 0:3 (6:11, 7:11, 13:15) |