Antoni Pietrzak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:00
2. GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6
2   B GAŁUSZKA Mateusz X PIETRZAK Antoni 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇑
5   A URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
W PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
1:3 (9:11, 15:13, 8:11, 8:11) ⇑
7   A NOWAK Marcin X PIETRZAK Antoni 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) ⇓
14   D URBAN Mariusz X PIETRZAK Antoni 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 12:00
8. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6
3   C PIETRZAK Antoni Y GŁĄB Damian 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
2:3 (8:11, 7:11, 13:11, 11:9, 7:11) ⇓
10   C PIETRZAK Antoni Z RESZKA Jakub 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:7) ⇑
12   C PIETRZAK Antoni W KUĆ Grzegorz 3:1 (14:16, 14:12, 11:8, 11:1) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 12:00
14. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6
4   D CHUDZICKI Maksym Z PIETRZAK Antoni 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 9:11) ⇑
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
3:1 (7:11, 11:6, 14:12, 12:10) ⇓
10   C OLCZAK Mariusz Z PIETRZAK Antoni 3:2 (8:11, 7:11, 17:15, 11:2, 11:9) ⇓
13   B JABŁOŃSKI Paweł Z PIETRZAK Antoni 2:3 (13:11, 9:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00
20. ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
3   C PIETRZAK Antoni Y MOREK Radosław 3:2 (8:11, 11:2, 11:7, 6:11, 11:6) ⇑
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
3:1 (7:11, 11:3, 11:7, 11:9) ⇑
10   C PIETRZAK Antoni Z PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:3, 12:10, 12:10) ⇑
12   C PIETRZAK Antoni W PIEGZA Adrian 2:3 (11:3, 9:11, 11:9, 9:11, 2:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 13:00 ⇨ 2018-11-17 16:00
26. MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8
3   C PEREK Nikodem Y PIETRZAK Antoni 1:3 (9:11, 14:12, 6:11, 2:11) ⇑
6   B UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇑
9   D UTYLSKI Filip Y PIETRZAK Antoni 3:0 (11:3, 11:4, 14:12) ⇓
11   A WIERZBIŃSKI Marcin Y PIETRZAK Antoni 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00 ⇨ 2018-12-01 12:00
32. ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
2   B PIETRZAK Antoni X MENSFELD Natalia 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) ⇑
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W GOLONKA Filip
BĄCIO Konrad
3:0 (11:2, 11:6, 11:8) ⇑
8   B PIETRZAK Antoni W DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇑
13   B PIETRZAK Antoni Z BĄCIO Konrad 3:0 (11:6, 11:1, 11:2) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 18:00
38. KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 3:11
3   C ZAJĄC Anna Y PIETRZAK Antoni 1:3 (2:11, 11:8, 7:11, 4:11) ⇑
6   B SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
0:3 (5:11, 12:14, 5:11) ⇑
9   D SZTWIERTNIA Ilona Y PIETRZAK Antoni 1:3 (4:11, 9:11, 11:5, 6:11) ⇑
11   A ZHAO Ziyi Y PIETRZAK Antoni 3:1 (12:14, 11:3, 11:4, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 16:00 ⇨ 2019-01-13 13:00
44. ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 4:10
1   A PIETRZAK Antoni W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:13) ⇓
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:1 (11:8, 6:11, 11:4, 11:6) ⇑
7   A PIETRZAK Antoni X BIAŁY Sebastian 2:3 (11:9, 11:9, 3:11, 6:11, 9:11) ⇓
11   A PIETRZAK Antoni Y KLUZEK Sławomir 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 16:30 ⇨ 2019-01-18 18:30
50. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice” 10:4
3   C MAGULSKI Damian Y PIETRZAK Antoni 3:2 (11:9, 6:11, 11:4, 7:11, 11:6) ⇓
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
3:1 (12:10, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
9   D SOBCZAK Krzysztof Y PIETRZAK Antoni 2:3 (4:11, 11:8, 8:11, 11:8, 1:11) ⇑
11   A OBROCHTA Piotr Y PIETRZAK Antoni 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:30
61. ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 5:9
2   B PIETRZAK Antoni X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 9:11, 11:7) ⇑
6   B PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 11:1, 8:11) ⇓
8   B PIETRZAK Antoni W GDULA Adam 2:3 (9:11, 11:3, 5:11, 11:8, 8:11) ⇓
13   B PIETRZAK Antoni Z DUDZIAK Damian 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 16:00 ⇨ 2019-01-20 10:30
56. ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 9:5
4   D PIETRZAK Antoni Z PALACZ Mirosław 3:2 (10:12, 7:11, 14:12, 11:9, 12:10) ⇑
6   B PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
X JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) ⇓
9   D PIETRZAK Antoni Y JURZAK Łukasz 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 11:13) ⇓
14   D PIETRZAK Antoni X BODNAR Michał 3:1 (11:3, 11:5, 6:11, 11:8) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 16:00
67. UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 10:4
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y PIETRZAK Antoni 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:5) ⇓
9   D DUDZIAK Damian Y PIETRZAK Antoni 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
11   A GDULA Adam Y PIETRZAK Antoni 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 19:00
70. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5
2   B BIAŁY Sebastian X PIETRZAK Antoni 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 4:11) ⇑
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
0:3 (5:11, 3:11, 9:11) ⇑
7   A ZALEWSKI Krzysztof X PIETRZAK Antoni 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇑
14   D KLUZEK Sławomir X PIETRZAK Antoni 3:2 (11:5, 7:11, 3:11, 11:8, 11:9) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 16:00
73. ULKS „Lachowice” - MKS KSOS Kraków 10:4
4   D PIETRZAK Antoni Z WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) ⇑
5   A KUŹNIK Grzegorz
PIETRZAK Antoni
W UTYLSKI Filip
ROBAK Wiktor
2:3 (8:11, 11:4, 8:11, 11:9, 5:11) ⇓
9   D PIETRZAK Antoni Y UTYLSKI Filip 3:2 (11:6, 3:11, 12:10, 5:11, 11:9) ⇑
14   D PIETRZAK Antoni X ROBAK Wiktor 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-27 11:00 ⇨ 2019-04-13 16:00
79. „Siemacha” Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8
3   C RESZKA Jakub Y PIETRZAK Antoni 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) ⇓
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
9   D GŁĄB Damian Y PIETRZAK Antoni 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 11:13, 11:3) ⇓
11   A KUĆ Grzegorz Y PIETRZAK Antoni 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 6:11) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-06 16:00 ⇨ 2019-04-17 18:30
76. ULKS „Lachowice” - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
4   D PIETRZAK Antoni Z SOBCZAK Krzysztof 2:3 (11:9, 14:12, 8:11, 8:11, 13:15) ⇓
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
3:2 (14:16, 9:11, 11:7, 13:11, 11:7) ⇑
9   D PIETRZAK Antoni Y MAGULSKI Damian 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
14   D PIETRZAK Antoni X OBROCHTA Piotr 1:3 (7:11, 12:10, 9:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
619 ANTECKI Krzysztof 1995
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
1477 BALIGA Cezary 1998
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
2133 BĄCIO Konrad 2006
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
297 CESACZ Piotr 1974
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
591 DUDA Marcin 1995
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
242 FIRA Damian 1988
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
622 GADAWSKI Adrian 1990
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
520 KUBÓW Janusz 1983
1671 KUĆ Grzegorz 2004
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1502 MENSFELD Natalia 2004
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
580 NOWAK Alojzy 1964
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
909 PEREK Nikodem 2000
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
877 PIEGZA Adrian 2000
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
139 PNIACZEK Dominik 1999
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
1795 RUPA Robert 1965
589 RYPEL Mikołaj 1999
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
788 SOWIŃSKI Ziemowit 1977
46 STACH Paweł 1978
590 STEFANIAK Paweł 1999
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
146 SUBIK Filip 1996
132 SUSKI Karol 1994
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
376 TABOR Marcin 1981
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
298 WALCZYK Mieczysław 1955
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1283 WÓJCIK Jan 1959
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977