Iwona Kolasa
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: UKS „Tornado” Waksmund
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
3. LKS „Victoria” Nidek - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
4   D HOLCMAN Zbigniew Z KOLASA Iwona 3:1 (9:11, 12:10, 11:2, 11:8) ⇓
6   B NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
X KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) ⇓
10   C NOWAK Łukasz Z KOLASA Iwona 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) ⇓
13   B SZEMIK Krzysztof Z KOLASA Iwona 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00 ⇨ 2019-10-11 18:00
10. UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9
2   B KOLASA Iwona X LITWIAK Tadeusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
W BANDYK Katarzyna
PSHENOV Viktor
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
8   B KOLASA Iwona W BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) ⇑
13   B KOLASA Iwona Z PSHENOV Viktor 3:1 (11:6, 14:12, 11:13, 13:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Tornado” Waksmund - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 7:7
2   B KOLASA Iwona X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇓
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
8   B KOLASA Iwona W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇑
13   B KOLASA Iwona Z WOJAS Wojciech 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:3) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00 ⇨ 2019-11-05 18:00
25. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
2   B KOLASA Iwona X GNIADEK Piotr 2:3 (13:11, 11:13, 11:13, 11:9, 8:11) ⇓
5   A KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
1:3 (11:8, 2:11, 6:11, 8:11) ⇓
8   B KOLASA Iwona W MRUGAŁA Jan 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) ⇓
13   B KOLASA Iwona Z LEŚNY Paweł 3:1 (8:11, 11:3, 11:4, 11:5) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00
32. ULKS „Lachowice” II - UKS „Tornado” Waksmund 9:5
2   B GRAJNY Piotr X KOLASA Iwona 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) ⇓
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 7:11) ⇑
7   A KACHEL Jan X KOLASA Iwona 2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 9:11, 8:11) ⇑
14   D BANAŚ Jan X KOLASA Iwona 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 6:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00 ⇨ 2019-12-03 18:00
41. UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 5:9
2   B KOLASA Iwona X GAŁUSZKA Paweł 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 8:11, 5:11) ⇓
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
0:3 (11:13, 9:11, 6:11) ⇓
8   B KOLASA Iwona W WCISŁO Patryk 3:2 (7:11, 7:11, 12:10, 11:5, 11:7) ⇑
13   B KOLASA Iwona Z ZAJDA Bartłomiej 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
48. KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 2:12
2   B KUROS Antoni X KOLASA Iwona 1:3 (3:11, 12:10, 6:11, 5:11) ⇑
6   B KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
7   A CZYSZCZOŃ Robert X KOLASA Iwona 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) ⇑
14   D KOWALCZYK Bartosz X KOLASA Iwona 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00
51. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6
2   B KOLASA Iwona X LECH Maja 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇑
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 7:11) ⇓
8   B KOLASA Iwona W MARDUŁA Mateusz 3:2 (10:12, 11:8, 10:12, 12:10, 14:12) ⇑
13   B KOLASA Iwona Z KLAG Franciszek 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:4) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 18:00 ⇨ 2020-02-05 18:00
58. KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
2   B PITALA Stanisław X KOLASA Iwona 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇓
6   B CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
7   A CAPUTA Henryk X KOLASA Iwona 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇓
14   D KOWALCZYK Grzegorz X KOLASA Iwona 0:3 (10:12, 9:11, 11:13) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
2053 BOBAK Kacper 2004
329 BOBAK Piotr 1978
333 BODNAR Marcin 1973
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
300 CAPUTA Henryk 1959
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2661 GIBAS Piotr 1969
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
2073 HUBER Tomasz 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2115 KLAG Franciszek 2009
1403 KLAG Wiktor 2007
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
986 KRUPA Natalia 2002
2274 KUBERA Dawid 2007
2063 KURNAT Piotr 1999
2722 KUROS Antoni 2010
1819 KUTEK Edyta 2003
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
127 LENART Kazimierz 1952
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
2321 MACHNIK Paweł 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2667 MIREK Radosław 2003
1446 MITORAJ Jan 2000
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2112 MROCZKA Alicja 2008
1468 MROŻEK Damian 2005
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
293 PALARZ Jan 1969
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
354 PITALA Stanisław 1952
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1584 SOŁTYS Piotr 1998
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1414 WODNIAK Kamil 2003
2905 WOJAS Wojciech 1975
1886 WOLANIN Piotr 2001
2055 WOLAREK Artur 1979
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1458 ZIÓŁKO Izaak 2005
2662 ZOŃ Bartosz 1976
1678 ŻYDEK Robert 2007