Bartłomiej Martyka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
6. UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOSiR Tuchów 14:4
1   A MARTYKA Bartłomiej W MARTYKA Igor 3:1 (11:4, 11:8, 6:11, 11:9) ⇑
6   B MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
X STEFAN Igor
MARTYKA Igor
3:0 (11:8, 11:5, 13:11) ⇑
7   A MARTYKA Bartłomiej X STEFAN Igor 3:0 (13:11, 11:9, 11:2) ⇑
11   A MARTYKA Bartłomiej Y KOCOŁ Piotr 3:1 (12:14, 11:5, 11:3, 11:3) ⇑
15   A MARTYKA Bartłomiej Z WŁODEK Krystian 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-08 18:00
1. TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12
1   A PUT Maciej W MARTYKA Bartłomiej 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   A PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
W MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
1:3 (7:11, 11:13, 11:4, 6:11) ⇑
8   B NOWAK Dawid W MARTYKA Bartłomiej 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) ⇑
12   C PIĘKOSZ Jakub W MARTYKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
16   D RACHFAŁ Maciej W MARTYKA Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:7, 9:11, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
1   A OBROCHTA Piotr W MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇓
5   A PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
W MARTYKA Bartłomiej
GAJDA Rafał
3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 7:11, 11:5) ⇓
8   B TABOR Krzysztof W MARTYKA Bartłomiej 3:1 (11:2, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
12   C PALACZ Grzegorz W MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:7, 11:2) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-11-08 18:00
16. UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12
4   D MARTYKA Bartłomiej Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇓
6   B ZBYLUT Patryk
MARTYKA Bartłomiej
X DĄBROŚ Stanisław
MLECZKO Mateusz
3:1 (12:10, 3:11, 12:10, 11:9) ⇑
9   D MARTYKA Bartłomiej Y OPIOŁA Tomasz 1:3 (4:11, 12:10, 7:11, 7:11) ⇓
14   D MARTYKA Bartłomiej X SZCZEPAŃSKI Oliwier 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇑
16   D MARTYKA Bartłomiej W DĄBROŚ Stanisław 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-24 11:00
18. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 12:6
3   C KANIA Jan Y MARTYKA Bartłomiej 1:3 (11:6, 9:11, 3:11, 9:11) ⇑
6   B PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
X ZBYLUT Patryk
MARTYKA Bartłomiej
0:3 (9:11, 12:14, 2:11) ⇑
9   D PARA Eligiusz Y MARTYKA Bartłomiej 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 4:11) ⇑
11   A PODGÓRSKI Jan Y MARTYKA Bartłomiej 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) ⇑
17   B KORUS Paweł Y MARTYKA Bartłomiej 3:2 (5:11, 5:11, 11:6, 12:10, 11:8) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
41. UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2
2   B MARTYKA Bartłomiej X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
6   B MARTYKA Bartłomiej
GAJDA Rafał
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:2 (11:9, 7:11, 2:11, 11:4, 11:2) ⇑
8   B MARTYKA Bartłomiej W JEWUŁA Mateusz 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇓
13   B MARTYKA Bartłomiej Z MROCZEK Adrian 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2206 GAJDA Rafał 2000
2564 GAJDUR Krystian 2005
1342 HAZIK Jakub 1971
2215 JELEŃ Michał 2005
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
190 LECH Sylwester 1998
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
2391 MADEJ Tomasz 1979
2948 MARTYKA Igor 2005
1782 MROCZEK Adrian 1997
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
30 OBROCHTA Piotr 1977
2205 OLCHAWA Daniel 1998
5 OPIOŁA Tomasz 1954
2562 OSTROWSKI Artur 2005
243 PALACZ Grzegorz 1982
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
249 TABOR Krzysztof 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
2949 WŁODEK Krystian 2003
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2389 ZNAMIROWSKI Sebastian 2002
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002