Filip Subik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00 ⇨ 2018-09-19 18:00
2. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5
1   A CELARY Mateusz W SUBIK Filip 3:2 (10:12, 5:11, 11:6, 11:6, 11:7) ⇓
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:1 (15:13, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
8   B KOŁOS Arkadiusz W SUBIK Filip 2:3 (6:11, 11:9, 3:11, 11:9, 9:11) ⇑
12   C TURECKI Kacper W SUBIK Filip 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 4:11, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 14:00 ⇨ 2018-10-17 19:00
8. KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice I 13:1
1   A SUBIK Filip W WARMUZ Kamil 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
5   A SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:7, 10:12) ⇓
7   A SUBIK Filip X CHOJNA Dawid 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 8:11, 11:5) ⇑
11   A SUBIK Filip Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:7, 11:2, 4:11, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 14:00
20. KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków II 12:2
1   A SUBIK Filip W ROBAK Wiktor 3:0 (11:4, 14:12, 11:4) ⇑
5   A SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W RAJTAR Marek
ŁACH Bartłomiej
3:2 (9:11, 11:3, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
7   A SUBIK Filip X RAJTAR Marek 3:1 (11:9, 12:10, 12:14, 12:10) ⇑
11   A SUBIK Filip Y PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
516 ANTOSIAK Jacek 1971
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
234 FLIS Bogusław 1972
2 FLOREK Arkadiusz 1993
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
1317 GALUS Katarzyna 1998
48 GIZA Bartosz 1996
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
969 GÓRKA Michał 1989
125 GRAJNY Piotr 1968
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
262 KOSMAL Kinga 1999
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
520 KUBÓW Janusz 1983
101 KUFEL Dominik 1979
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1441 PĘK Karolina 1998
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
98 SURMA Krzysztof 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
302 SZMYD Maciej 1976
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
53 TERLECKI Mirosław 1965
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
152 WAWRZON Mateusz 1990
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986