Numer zawodnika: | 144 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1996 |
Przynależność klubowa: | UKS „Magnum” Koźmice Wielkie |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 31609 |
Numer licencji okres.: | 7030 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00 4. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 4:10 |
|||||||
2 | B | PANUŚ Szymon | X | RYŚ Piotr | 0:3 (3:11, 2:11, 5:11) | ||
5 | A |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
W |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
0:3 (5:11, 10:12, 6:11) | ||
7 | A | WOLANIN Kacper | X | RYŚ Piotr | 0:3 (2:11, 1:11, 2:11) | ||
14 | D | STACHURA Magdalena | X | RYŚ Piotr | 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 8:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 12. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - UKS Miasto Soli Wieliczka 10:4 |
|||||||
2 | B | RYŚ Piotr | X | OLEKSA Kacper | 3:0 (11:3, 12:10, 14:12) | ||
6 | B |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
X |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
3:0 (11:6, 11:5, 11:5) | ||
8 | B | RYŚ Piotr | W | SROKA Jakub | 3:0 (11:1, 11:1, 11:6) | ||
13 | B | RYŚ Piotr | Z | SALETNIK Jakub | 2:3 (8:11, 11:6, 11:5, 9:11, 8:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:30 15. KS Heros Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 1:13 |
|||||||
3 | C | WIERZBICKI Mariusz | Y | RYŚ Piotr | 1:3 (10:12, 4:11, 11:9, 7:11) | ||
6 | B |
LEWANDOWSKA Agata PIERWOŁA Karol |
X |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
9 | D | LEWANDOWSKA Agata | Y | RYŚ Piotr | 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) | ||
11 | A | KRUT Oleksandr | Y | RYŚ Piotr | 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 19. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - FCIS Kraków 10:4 |
|||||||
1 | A | RYŚ Piotr | W | SIEMIENIUK Andrzej | 3:1 (11:8, 13:11, 6:11, 11:3) | ||
5 | A |
RYŚ Piotr BEŁZA Janusz |
W |
SIEMIENIUK Andrzej NOFENKO Volodymyr |
1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 6:11) | ||
7 | A | RYŚ Piotr | X | NOFENKO Volodymyr | 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:7) | ||
11 | A | RYŚ Piotr | Y | OLSZEWSKI Andrzej | 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 21. UKS Zarabie Myślenice III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 1:13 |
|||||||
2 | B | MAJ Jacek | X | RYŚ Piotr | 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) | ||
5 | A |
KNAP Marian ARENDARCZYK Marcin |
W |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
2:3 (7:11, 11:8, 7:11, 11:8, 8:11) | ||
7 | A | GAWLIK Tymon | X | RYŚ Piotr | 1:3 (5:11, 16:14, 9:11, 9:11) | ||
14 | D | MARSZAŁEK Kazimierz | X | RYŚ Piotr | 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-19 15:00 50. KS Rockets Wiśniowa - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 |
|||||||
2 | B | TABOR Paweł | X | RYŚ Piotr | 0:3 (3:11, 6:11, 2:11) | ||
6 | B |
KUCHNIA Andrzej MUTA Michał |
X |
RYŚ Piotr KOCHANOWSKI Tomasz |
2:3 (12:10, 9:11, 8:11, 11:8, 5:11) | ||
7 | A | TABOR Krzysztof | X | RYŚ Piotr | 1:3 (4:11, 9:11, 11:4, 5:11) | ||
14 | D | KUCHNIA Andrzej | X | RYŚ Piotr | 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 26. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - LKS Kłos Olkusz III 12:2 |
|||||||
2 | B | RYŚ Piotr | X | BATKO Paweł | 3:1 (13:11, 11:4, 9:11, 13:11) | ||
5 | A |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
W |
KURDZIEL Mikołaj BATKO Paweł |
3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:3) | ||
8 | B | RYŚ Piotr | W | KURDZIEL Mikołaj | 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:9) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-04 18:30 31. LKS Wisła Rząska II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 4:10 |
|||||||
1 | A | MICHAŁOWSKI Włodzimierz | W | RYŚ Piotr | 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
MICHAŁOWSKI Włodzimierz REPTAK Grzegorz |
W |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
0:3 (3:11, 6:11, 6:11) | ||
8 | B | PUU Aarne | W | RYŚ Piotr | 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) | ||
12 | C | NOWOTNY Jacek | W | RYŚ Piotr | 1:3 (10:12, 12:10, 5:11, 7:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 18:00 63. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - LKS Polonia Wilczkowice 3:11 |
|||||||
3 | C | RYŚ Piotr | Y | SZELEST Jacek | 0:3 (10:12, 10:12, 11:13) | ||
5 | A |
RYŚ Piotr BRUZDA Rafał |
W |
PIASKOWSKI Piotr DĄBROWSKI Damian |
0:3 (4:11, 9:11, 8:11) | ||
10 | C | RYŚ Piotr | Z | DĄBROWSKI Damian | 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 9:11) | ||
12 | C | RYŚ Piotr | W | PIASKOWSKI Piotr | 2:3 (11:6, 8:11, 11:6, 8:11, 8:11) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-03-01 18:00 40. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 14:0 |
|||||||
2 | B | RYŚ Piotr | X | PANUŚ Szymon | 3:1 (11:3, 10:12, 11:6, 11:5) | ||
5 | A |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
W |
KOCHANOWSKI Mateusz NOWAK Tomasz |
3:0 (11:3, 11:7, 11:7) | ||
8 | B | RYŚ Piotr | W | KOCHANOWSKI Mateusz | 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) | ||
13 | B | RYŚ Piotr | Z | NOWAK Tomasz | 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) |