Numer zawodnika: | 143 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1994 |
Przynależność klubowa: | UKS „Magnum” Koźmice Wielkie |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 28525 |
Numer licencji okres.: | 7029 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00 4. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 4:10 |
|||||||
1 | A | WOLANIN Kacper | W | RYŚ Bartosz | 0:3 (3:11, 5:11, 3:11) | ||
5 | A |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
W |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
0:3 (5:11, 10:12, 6:11) | ||
8 | B | PANUŚ Szymon | W | RYŚ Bartosz | 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) | ||
12 | C | NOWAK Tomasz | W | RYŚ Bartosz | 0:3 (4:11, 1:11, 4:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 12. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - UKS Miasto Soli Wieliczka 10:4 |
|||||||
1 | A | RYŚ Bartosz | W | SROKA Jakub | 3:0 (11:2, 11:1, 11:5) | ||
6 | B |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
X |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
3:0 (11:6, 11:5, 11:5) | ||
7 | A | RYŚ Bartosz | X | OLEKSA Kacper | 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) | ||
11 | A | RYŚ Bartosz | Y | GĄSIOROWSKI Adam | 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:30 15. KS Heros Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 1:13 |
|||||||
4 | D | LEWANDOWSKA Agata | Z | RYŚ Bartosz | 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) | ||
6 | B |
LEWANDOWSKA Agata PIERWOŁA Karol |
X |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
10 | C | WIERZBICKI Mariusz | Z | RYŚ Bartosz | 0:3 (3:11, 9:11, 7:11) | ||
13 | B | PIERWOŁA Karol | Z | RYŚ Bartosz | 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 21. UKS Zarabie Myślenice III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 1:13 |
|||||||
3 | C | ARENDARCZYK Marcin | Y | RYŚ Bartosz | 0:3 (6:11, 2:11, 7:11) | ||
5 | A |
KNAP Marian ARENDARCZYK Marcin |
W |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
2:3 (7:11, 11:8, 7:11, 11:8, 8:11) | ||
9 | D | MARSZAŁEK Kazimierz | Y | RYŚ Bartosz | 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) | ||
11 | A | GAWLIK Tymon | Y | RYŚ Bartosz | 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 26. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - LKS Kłos Olkusz III 12:2 |
|||||||
1 | A | RYŚ Bartosz | W | KURDZIEL Mikołaj | 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) | ||
5 | A |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
W |
KURDZIEL Mikołaj BATKO Paweł |
3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:3) | ||
7 | A | RYŚ Bartosz | X | BATKO Paweł | 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) | ||
11 | A | RYŚ Bartosz | Y | CIUBA Szymon | 3:0 (11:2, 11:4, 11:6) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-04 18:30 31. LKS Wisła Rząska II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 4:10 |
|||||||
2 | B | PUU Aarne | X | RYŚ Bartosz | 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
MICHAŁOWSKI Włodzimierz REPTAK Grzegorz |
W |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
0:3 (3:11, 6:11, 6:11) | ||
7 | A | MICHAŁOWSKI Włodzimierz | X | RYŚ Bartosz | 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) | ||
14 | D | REPTAK Grzegorz | X | RYŚ Bartosz | 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 49. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - UKS Zarabie Myślenice II 6:8 |
|||||||
2 | B | RYŚ Bartosz | X | CZYŻYCKI Bogdan | 1:3 (2:11, 3:11, 11:9, 6:11) | ||
5 | A |
RYŚ Bartosz BRUZDA Rafał |
W |
CZYŻYCKI Bogdan DŹWIG Andrzej |
0:3 (4:11, 7:11, 5:11) | ||
8 | B | RYŚ Bartosz | W | WALICZEK Wojciech | 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) | ||
13 | B | RYŚ Bartosz | Z | STALMACH Zbigniew | 2:3 (11:13, 11:9, 6:11, 11:9, 9:11) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-03-01 18:00 40. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 14:0 |
|||||||
3 | C | RYŚ Bartosz | Y | WOLANIN Kacper | 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) | ||
5 | A |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
W |
KOCHANOWSKI Mateusz NOWAK Tomasz |
3:0 (11:3, 11:7, 11:7) | ||
10 | C | RYŚ Bartosz | Z | NOWAK Tomasz | 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) | ||
12 | C | RYŚ Bartosz | W | KOCHANOWSKI Mateusz | 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) |