Kamil Marchewka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-21 18:00 ⇨ 2018-09-29 13:00
3. MKS KSOS Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12
1   A MARCHEWKA Kamil W WALA Tomasz 1:3 (11:8, 4:11, 3:11, 6:11) ⇓
7   A MARCHEWKA Kamil X JANIK Grzegorz 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) ⇓
11   A MARCHEWKA Kamil Y WOŹNY Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 18:00
14. MKS KSOS Kraków IV - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 1:13
3   C MARCHEWKA Kamil Y URBAN Witold 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇓
5   A MARCHEWKA Kamil
GARDOŃ Jakub
W ŚLAZYK Paweł
LUHA Peter
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇓
10   C MARCHEWKA Kamil Z LUHA Peter 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 16:00
24. KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków IV 9:5
6   B WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X MARCHEWKA Kamil
SZEWCZYK Hubert
2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 5:11, 8:11) ⇑
11   A URBAN Piotr Y MARCHEWKA Kamil 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 13:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1695 BRUZDA Julia 2005
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
704 DZIADEK Dominik 1998
2080 DZIURA Wojciech 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
658 GARYCKI Adrian 1996
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
2664 JANIK Grzegorz 1977
2030 JURCZYK Marek 1970
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
979 KOLASA Szymon 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1544 KOPACKA Anna 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
653 KULIŚ Mateusz 1995
1287 KUSIAK Franciszek 2002
2002 LUHA Peter 1989
2127 MALARCZYK Martyna 2004
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
1988 PALUCH Michał 1999
1899 PASZEK Hubert 2004
1441 PĘK Karolina 1998
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
143 RYŚ Bartosz 1994
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
2036 STOJEK Michał 1974
1569 SYRDA Zuzanna 2006
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
1408 ZAJĄC Anna 2002
2027 ZAJĄC Kacper 2004
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2361 ZHAO Ziyi 2003