Łukasz Knaga
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2003-08-13
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00 ⇨ 2017-09-28 18:30
1. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
4   D JANISZEWSKI Kamil Z KNAGA Łukasz 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) ⇑
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇓
10   C KIEROŃSKI Adam Z KNAGA Łukasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
13   B BŁOCHO Przemysław Z KNAGA Łukasz 0:3 (0:11, 5:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 16:00
8. KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1
1   A KNAGA Łukasz W KONIECZNY Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
6   B BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X KONIECZNY Tomasz
BRUZDA Rafał
3:2 (14:12, 4:11, 12:14, 11:8, 11:8) ⇑
7   A KNAGA Łukasz X WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) ⇑
11   A KNAGA Łukasz Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:3, 11:1, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 19:00 ⇨ 2017-10-28 14:00
15. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X KNAGA Łukasz 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) ⇑
6   B GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 13:11) ⇓
7   A GOŁDA Gabriel X KNAGA Łukasz 3:2 (11:13, 11:5, 9:11, 11:6, 11:8) ⇓
14   D JURZAK Łukasz X KNAGA Łukasz 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 10:12, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 13:00
29. MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
2   B RADEK Arkadiusz X KNAGA Łukasz 1:3 (7:11, 14:12, 3:11, 9:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
7   A KONSTANTYN Paweł X KNAGA Łukasz 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:8) ⇓
14   D ZAJĄC Jacek X KNAGA Łukasz 3:0 (16:14, 15:13, 11:9) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-02 16:00
49. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków 4:6
2 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik W KNAGA Łukasz 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 4:11) ⇑
5 1 A DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
X KNAGA Łukasz
KUZMENKO Hrihorii
3:2 (14:12, 1:11, 11:9, 9:11, 11:4) ⇓
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W KNAGA Łukasz 3:1 (11:8, 6:11, 12:10, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 14:00 ⇨ 2017-12-20 18:00
57. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8
6   B KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
1:3 (11:5, 9:11, 10:12, 9:11) ⇑
12   C KOWALCZYK Zuzanna W KNAGA Łukasz 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 11:6, 6:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 13:30
99. KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 6:8
1   A KNAGA Łukasz W UTYLSKI Filip 0:3 (9:11, 4:11, 10:12) ⇓
6   B BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇑
7   A KNAGA Łukasz X KONSTANTYN Paweł 2:3 (9:11, 13:11, 3:11, 11:3, 7:11) ⇓
11   A KNAGA Łukasz Y RADEK Arkadiusz 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 6:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-24 16:00 ⇨ 2018-03-17 09:00
94. KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11
3   C KNAGA Łukasz Y BŁOCHO Przemysław 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:9, 11:8) ⇑
6   B BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:5, 10:12, 14:12, 9:11, 7:11) ⇓
10   C KNAGA Łukasz Z PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) ⇓
12   C KNAGA Łukasz W KIEROŃSKI Adam 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 16:00 ⇨ 2018-03-22 17:00
101. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
2   B ŚLIWA Alicja X KNAGA Łukasz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇑
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 8:11) ⇑
7   A PĘK Karolina X KNAGA Łukasz 1:3 (8:11, 11:7, 15:17, 4:11) ⇑
14   D KOŁODZIEJ Ewa X KNAGA Łukasz 1:3 (1:11, 3:11, 11:8, 2:11) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-22 15:00
105. KS „Bronowianka” Kraków - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4
4 2 D KNAGA Łukasz Z JANIK Tomasz 2:3 (11:9, 11:8, 4:11, 9:11, 8:11) ⇓
6 2 C BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
W STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:9) ⇑
10 2 D KNAGA Łukasz W STRZAŁKA Marek 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1978 ANGRYS Karol 2001
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1920 CNOTA Jakub 2002
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
2080 DZIURA Wojciech 1987
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
622 GADAWSKI Adrian 1990
513 GOŁDA Gabriel 1997
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
2030 JURCZYK Marek 1970
342 JURZAK Łukasz 1983
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
2079 KORCZEK Łukasz 1984
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
2038 MASTERNAK Kuba 1972
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
187 NOWAK Stanisław 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
312 PACH Łukasz 1991
1988 PALUCH Michał 1999
1441 PĘK Karolina 1998
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
1604 SĘK Rafał 1977
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
2036 STOJEK Michał 1974
17 STRZAŁKA Marek 1969
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
1 UTYLSKI Filip 1982
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1939 WILK Roman 1961
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999