Michał Bodnar
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 19:00
3. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
4   D SUBIK Filip Z BODNAR Michał 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) ⇓
6   B SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
2:3 (8:11, 11:9, 11:4, 5:11, 8:11) ⇑
10   C KLUZEK Sławomir Z BODNAR Michał 3:1 (7:11, 12:10, 11:5, 11:8) ⇓
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z BODNAR Michał 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 6:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
4   D BODNAR Michał Z RACZEK Marcin 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 2:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
9   D BODNAR Michał Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 5:11) ⇓
14   D BODNAR Michał X KACHEL Mateusz 1:3 (12:14, 7:11, 12:10, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
3   C BOGACZ Wojciech Y BODNAR Michał 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 5:11) ⇑
9   D CHUDZICKI Maksym Y BODNAR Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
11   A BUCZYŃSKI Witold Y BODNAR Michał 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 17:00
25. KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
3   C BODNAR Michał Y DUDEK Radosław 1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 6:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) ⇓
10   C BODNAR Michał Z MLECZKO Radosław 0:3 (13:15, 8:11, 7:11) ⇓
12   C BODNAR Michał W GALUS Mateusz 3:2 (11:7, 13:15, 10:12, 11:9, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 17:00 ⇨ 2019-11-24 17:00
24. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6
3   C BODNAR Michał Y TATARCZUCH Marek 3:0 (11:4, 13:11, 11:7) ⇑
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 13:11) ⇑
10   C BODNAR Michał Z DYCHTOŃ Jakub 2:3 (11:6, 12:14, 8:11, 11:7, 3:11) ⇓
12   C BODNAR Michał W FURTAK Krzysztof 1:3 (9:11, 3:11, 11:6, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 17:00 ⇨ 2019-12-08 17:00
41. KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
3   C BODNAR Michał Y KUTAJ Maksymilian 3:1 (11:9, 11:7, 3:11, 11:3) ⇑
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (8:11, 3:11, 11:4, 11:8, 4:11) ⇓
10   C BODNAR Michał Z CELARY Mateusz 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) ⇓
12   C BODNAR Michał W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 4:11) ⇓
DPPM | KO | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-11-13 18:00 ⇨ 2019-12-11 18:00
3. ULKS „Lachowice” II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 0:4
3   C KACHEL Jan Z BODNAR Michał 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) ⇑
4   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 19:00 ⇨ 2019-12-20 19:00
32. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y BODNAR Michał 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:3) ⇓
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:2 (11:9, 11:13, 11:9, 11:13, 11:2) ⇓
9   D LENART Marek Y BODNAR Michał 2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 11:4, 10:12) ⇑
11   A URBAN Witold Y BODNAR Michał 2:3 (6:11, 8:11, 11:6, 11:9, 11:13) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2020-01-12 11:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
2   B GĄSIOR Natalia X BODNAR Michał 2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 10:12, 6:11) ⇑
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
7   A KOZIOŁ Sandra X BODNAR Michał 3:0 (12:10, 11:9, 11:4) ⇓
14   D SZTWIERTNIA Ilona X BODNAR Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 17:00 ⇨ 2020-01-18 16:45
51. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8
3   C BODNAR Michał Y RADEK Arkadiusz 1:3 (9:11, 8:11, 11:1, 9:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
2:3 (11:3, 6:11, 7:11, 11:7, 7:11) ⇓
10   C BODNAR Michał Z KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
12   C BODNAR Michał W PASIECZNY Jan 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 10:00 ⇨ 2020-01-19 10:30
58. „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
3   C BOLEK Łukasz Y BODNAR Michał 0:3 (5:11, 4:11, 1:11) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
9   D GRATKOWSKI Jacek Y BODNAR Michał 3:0 (12:10, 13:11, 11:4) ⇓
11   A GŁĄB Damian Y BODNAR Michał 3:0 (13:11, 11:8, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 17:00 ⇨ 2020-01-23 17:30
64. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
1   A BODNAR Michał W PIEKARCZYK Michał 3:2 (11:5, 5:11, 11:7, 7:11, 11:9) ⇑
5   A BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
7   A BODNAR Michał X GOŁDA Gabriel 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇓
11   A BODNAR Michał Y JURZAK Łukasz 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
2820 BUCZYŃSKI Witold 1993
1798 BYRSKI Kamil 2000
162 CELARY Mateusz 1995
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
867 DUDEK Radosław 1979
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1790 DŹWIG Andrzej 1986
233 FURTAK Krzysztof 1970
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2058 GASIDŁO Marian 1986
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1829 GĄTKIEWICZ Patryk 1975
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1509 KORCZAK Natasza 2006
262 KOSMAL Kinga 1999
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1510 KOWALCZYK Michał 2007
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
2274 KUBERA Dawid 2007
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
128 LENART Marek 1992
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
671 MLECZKO Radosław 1993
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2112 MROCZKA Alicja 2008
2138 MRUGAŁA Jan 2010
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
30 OBROCHTA Piotr 1977
2144 OLSZOWSKI Sebastian 1990
1437 PANEK Kamil 1992
601 PASIECZNY Jan 1967
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
148 PIETRZAK Antoni 1998
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1641 STOCHEL Adam 2006
2070 STUDNICKA Anna 2006
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
265 TATARCZUCH Marek 1974
53 TERLECKI Mirosław 1965
2594 URBAN Witold 1994
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2118 WIERZBICKA Marlena 2001
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1408 ZAJĄC Anna 2002
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
94 ZYCH Szymon 1995
2383 ZYSEK Piotr 1967
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007