Michał Bodnar
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00
16. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 7:7
1   A ZHAO Ziyi W BODNAR Michał 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) ⇓
5   A ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
W PIETRAŃCZYK Jakub
BODNAR Michał
3:0 (11:2, 11:6, 11:8) ⇓
8   B SZTWIERTNIA Ilona W BODNAR Michał 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) ⇓
12   C ZAJĄC Anna W BODNAR Michał 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:4) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 14:00
18. MKS „Skawa” Wadowice III - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14
4   D ZAJDA Bartłomiej Z BODNAR Michał 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) ⇑
6   B ZAJDA Bartłomiej
KUBERA Dawid
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (3:11, 7:11, 11:13) ⇑
10   C KUBERA Dawid Z BODNAR Michał 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) ⇑
13   B STUDNICKA Anna Z BODNAR Michał 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-23 18:00 ⇨ 2018-11-21 18:00
29. ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice II 1:13
4   D KACHEL Piotr Z BODNAR Michał 0:3 (4:11, 7:11, 15:17) ⇑
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X BODNAR Michał
GALA Dawid
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇑
10   C BANAŚ Jan Z BODNAR Michał 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇑
13   B KACHEL Jan Z BODNAR Michał 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-07 18:00
40. KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14
3   C KORCZAK Natasza Y BODNAR Michał 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 3:11) ⇑
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
9   D LEŚNY Paweł Y BODNAR Michał 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 4:11) ⇑
11   A GNIADEK Piotr Y BODNAR Michał 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 14:00
49. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice 1:13
1   A BODNAR Michał W GDULA Adam 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 5:11) ⇓
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
0:3 (3:11, 8:11, 6:11) ⇓
7   A BODNAR Michał X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇓
11   A BODNAR Michał Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-18 17:00
51. KS „Unia” Naprawa - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14
3   C KOŁODZIEJCZYK Mateusz Y BODNAR Michał 1:3 (11:9, 2:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A TERLECKI Mirosław
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (1:11, 8:11, 7:11) ⇑
9   D MOSKAŁA Kamil Y BODNAR Michał 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
11   A TERLECKI Mirosław Y BODNAR Michał 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 16:00 ⇨ 2019-01-20 10:30
56. ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 9:5
2   B KACHEL Mateusz X BODNAR Michał 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W PALACZ Mirosław
BODNAR Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇓
7   A RACZEK Marcin X BODNAR Michał 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) ⇓
14   D PIETRZAK Antoni X BODNAR Michał 3:1 (11:3, 11:5, 6:11, 11:8) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 2. | 2019-02-22 18:00 ⇨ 2019-03-11 18:00
61. KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice II 1:13
1   A MROCZKA Alicja W BODNAR Michał 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
5   A MROCZKA Alicja
LECH Maja
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (6:11, 2:11, 7:11) ⇑
8   B LECH Maja W BODNAR Michał 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) ⇑
12   C MRUGAŁA Jan W BODNAR Michał 0:3 (3:11, 2:11, 12:14) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 4. | 2019-03-16 14:00
71. MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Unia” Naprawa 13:1
3   C BODNAR Michał Y TERLECKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) ⇑
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X TERLECKI Mirosław
MIREK Radosław
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇑
10   C BODNAR Michał Z KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 5. | 2019-03-29 17:00 ⇨ 2019-04-01 18:00
76. „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14
1   A BANDYK Katarzyna W BODNAR Michał 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 4:11) ⇑
5   A BANDYK Katarzyna
PALENIK Jerzy
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (2:11, 12:14, 11:9, 8:11) ⇑
8   B LITWIAK Tadeusz W BODNAR Michał 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) ⇑
12   C WŁODEK Sławomir W BODNAR Michał 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 7. | 2019-04-27 14:00 ⇨ 2019-04-12 18:00
86. MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” II 11:3
3   C BODNAR Michał Y GRAJNY Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 14:12) ⇑
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:0 (15:13, 11:7, 11:5) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2019-05-04 14:00
91. MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Victoria” Nidek 13:1
2   B BODNAR Michał X SKRZYPIEC Dawid 3:1 (12:10, 6:11, 11:5, 11:5) ⇑
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇑
8   B BODNAR Michał W WĘGLARZ Patryk 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
13   B BODNAR Michał Z BIZOŃ Stefan 3:0 (11:4, 13:11, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1798 BYRSKI Kamil 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2058 GASIDŁO Marian 1986
1829 GĄTKIEWICZ Patryk 1975
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
262 KOSMAL Kinga 1999
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1510 KOWALCZYK Michał 2007
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
2119 KROCHMAL Paweł 1987
2274 KUBERA Dawid 2007
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2112 MROCZKA Alicja 2008
2138 MRUGAŁA Jan 2010
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
30 OBROCHTA Piotr 1977
2144 OLSZOWSKI Sebastian 1990
1437 PANEK Kamil 1992
148 PIETRZAK Antoni 1998
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1641 STOCHEL Adam 2006
2070 STUDNICKA Anna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
53 TERLECKI Mirosław 1965
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2118 WIERZBICKA Marlena 2001
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1408 ZAJĄC Anna 2002
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
2361 ZHAO Ziyi 2003
94 ZYCH Szymon 1995
2383 ZYSEK Piotr 1967
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007