Anna Zając
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 2002-10-02
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 13:00
4. MKS KSOS Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13
1   A MARCHEWKA Kamil W ZAJĄC Anna 0:3 (2:11, 10:12, 6:11) ⇑
6   B MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
X KUSIAK Franciszek
ZAJĄC Anna
0:3 (4:11, 3:11, 3:11) ⇑
8   B PIEPRZYK Szymon W ZAJĄC Anna 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑
12   C CHOLEWA Wacław W ZAJĄC Anna 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
11. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska 3:11
1   A ZAJĄC Anna W DZIURA Wojciech 2:3 (7:11, 11:5, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
5   A ZAJĄC Anna
GÓRECKA Dominika
W MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
2:3 (19:17, 11:4, 5:11, 5:11, 7:11) ⇓
7   A ZAJĄC Anna X KORCZEK Łukasz 1:3 (11:2, 9:11, 7:11, 4:11) ⇓
11   A ZAJĄC Anna Y MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 12:30 ⇨ 2017-10-29 13:00
23. KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5
4   D BIEŃCZYCKI Łukasz Z ZAJĄC Anna 1:3 (11:8, 11:13, 3:11, 10:12) ⇑
6   B PIETRZYK Marcin
KOSIŃSKI Mateusz
X ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
1:3 (7:11, 11:5, 8:11, 2:11) ⇑
10   C PIETRZYK Marcin Z ZAJĄC Anna 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:8) ⇓
13   B KOSIŃSKI Mateusz Z ZAJĄC Anna 1:3 (9:11, 11:7, 1:11, 7:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 13:00
34. KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 4:10
4   D ZAJĄC Anna Z CHOJNA Dawid 2:3 (11:7, 6:11, 13:11, 12:14, 4:11) ⇓
9   D ZAJĄC Anna Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (11:13, 9:11, 11:9, 5:11) ⇓
14   D ZAJĄC Anna X WARMUZ Kamil 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-16 19:00 ⇨ 2017-11-07 18:00
38. KS „Górnik” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków IV 7:7
2   B MARCHEWKA Artur X ZAJĄC Anna 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
7   A KURCZYNA Łukasz X ZAJĄC Anna 3:0 (11:4, 12:10, 11:4) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 13:00 ⇨ 2017-11-23 17:30
47. KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I 6:8
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 11:7, 9:11, 12:10, 11:8) ⇑
14   D ZAJĄC Anna X MOSKAŁA Grzegorz 3:1 (11:5, 3:11, 11:7, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 15:00
53. UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8
3   C MOSKAŁA Ryszard Y ZAJĄC Anna 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:6) ⇓
6   B MOSKAŁA Ryszard
MICZOŁEK Krzysztof
X CHODACKI Marcin
ZAJĄC Anna
1:3 (12:14, 11:3, 9:11, 6:11) ⇑
9   D SARNA Ryszard Y ZAJĄC Anna 2:3 (11:5, 9:11, 11:8, 10:12, 9:11) ⇑
11   A WÓJCIK Krzysztof Y ZAJĄC Anna 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 16:00 ⇨ 2017-12-20 18:00
68. MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5
1   A ŁACH Bartłomiej W ZAJĄC Anna 3:2 (11:5, 11:4, 9:11, 5:11, 12:10) ⇓
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
3:2 (11:4, 8:11, 10:12, 14:12, 18:16) ⇓
8   B PACYNA Dariusz W ZAJĄC Anna 3:1 (11:5, 11:7, 4:11, 11:4) ⇓
12   C ROBAK Wiktor W ZAJĄC Anna 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 14:00 ⇨ 2018-01-16 18:00
73. KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
2   B ZAJĄC Anna X SITARZ Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇑
5   A ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
3:2 (11:6, 9:11, 11:9, 9:11, 14:12) ⇑
8   B ZAJĄC Anna W TOMSIA Sławomir 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇑
13   B ZAJĄC Anna Z FRĄCZEK Łukasz 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 12:14) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-24 13:00 ⇨ 2018-02-26 18:00
93. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3
1   A FRĄCZEK Łukasz W ZAJĄC Anna 3:2 (6:11, 11:6, 8:11, 11:4, 11:8) ⇓
8   B GLANOWSKI Bartosz W ZAJĄC Anna 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 13:00
98. KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 5:9
3   C ZAJĄC Anna Y STALMACH Zbigniew 3:2 (11:6, 2:11, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
10   C ZAJĄC Anna Z DŹWIG Andrzej 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) ⇓
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 13:00 ⇨ 2018-04-13 18:00
103. KS „Bronowianka” Kraków IV - „Siemacha” Kraków 2:12
1   A ZAJĄC Anna W GRATKOWSKI Jacek 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 9:11) ⇓
6   B CHODACKI Marcin
ZAJĄC Anna
X WIERZBIŃSKI Marcin
RESZKA Jakub
3:2 (11:4, 11:8, 7:11, 6:11, 11:3) ⇑
7   A ZAJĄC Anna X PIEGZA Adrian 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
11   A ZAJĄC Anna Y WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1978 ANGRYS Karol 2001
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
281 BORKOWSKI Marek 1960
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1701 CHOLEWA Wacław 1960
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1920 CNOTA Jakub 2002
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
658 GARYCKI Adrian 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
541 JANIK Angelika 2000
2030 JURCZYK Marek 1970
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
662 KLUZEK Sławomir 1986
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
190 LECH Sylwester 1998
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2038 MASTERNAK Kuba 1972
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
229 MOTYKA Tadeusz 1961
890 MYSTEK Rafał 2001
322 NOWACKA Dorota 1966
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
862 SARNA Ryszard 1962
561 SITARZ Krzysztof 1985
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
2036 STOJEK Michał 1974
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
2447 TOMSIA Sławomir 1979
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
330 WARMUZ Kamil 1989
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1939 WILK Roman 1961
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
158 ZAWADZKA Emilia 1997