Anna Cyrwus
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
135 BANAŚ Jan 1967
329 BOBAK Piotr 1978
1272 BOLEK Łukasz 1997
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
658 GARYCKI Adrian 1996
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1580 IWANIEC Kinga 1999
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
1248 KCIUK Eryk 1999
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
979 KOLASA Szymon 2003
949 KONSTANTY Adam 1954
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
1445 LUBERDA Mateusz 2002
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
769 MOREK Radosław 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
1468 MROŻEK Damian 2005
322 NOWACKA Dorota 1966
118 PACYNA Dariusz 1965
1186 PALECZNA Justyna 1997
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1238 PUDZISZ Marcin 1996
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1469 RYPEL Mariusz 2004
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
862 SARNA Ryszard 1962
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1891 SKUBA Emilia 2005
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
121 SZLAMKA Andrzej 1966
2502 SZYDŁOWSKI Wojtek 1994
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1458 ZIÓŁKO Izaak 2005
1678 ŻYDEK Robert 2007