Joanna Piątek
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 2000-10-11
Przynależność klubowa: GOK Charsznica
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 10:00
10. GOK Charsznica - KS „Podwawelski” Kraków V 6:4
7   C PIĄTEK Joanna Y MIKRUT Jakub 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
9   C PIĄTEK Joanna X PALACZ Daniel 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 10:00
21. GOK Charsznica - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0
3   C PIĄTEK Joanna Z NOWAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇑
7   C PIĄTEK Joanna Y PERZ Izabela 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) ⇑
9   C PIĄTEK Joanna X PERZ Szymon 3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:4, 11:5) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00
33. GOK Charsznica - TKKF Dobczyce 9:1
2   B PIĄTEK Joanna Y ZAJĄC Kacper 3:1 (17:15, 11:13, 11:9, 11:7) ⇑
5   B PIĄTEK Joanna X BAJER Grzegorz 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:9, 6:11) ⇓
8   B PIĄTEK Joanna Z BAJER Emilia 3:0 (11:7, 13:11, 11:1) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
54. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - GOK Charsznica 4:6
2   B ROJEK Mateusz Y PIĄTEK Joanna 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 9:11, 7:11) ⇑
4   A SASIŃSKI Tomasz
RADZISZEWSKI Radosław
X PIĄTEK Joanna
SĘK Rafał
1:3 (8:11, 6:11, 11:4, 8:11) ⇑
7   C MARZEC Stefan Y PIĄTEK Joanna 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
10   A RADZISZEWSKI Radosław Y PIĄTEK Joanna 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-15 18:00
55. MKS KSOS Kraków IV - GOK Charsznica 0:10
2   B SZEWCZYK Hubert Y PIĄTEK Joanna 1:3 (7:11, 12:10, 2:11, 4:11) ⇑
4   A SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
X PIĄTEK Joanna
SĘK Rafał
1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 6:11) ⇑
7   C MAJDAK Rafał Y PIĄTEK Joanna 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 5:11) ⇑
10   A STOCHEL Adam Y PIĄTEK Joanna 2:3 (10:12, 11:4, 11:5, 6:11, 11:13) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 10:00
66. GOK Charsznica - KS „Jordan” Kraków 8:2
1   A PIĄTEK Joanna X LODOWSKI Janusz 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 13:11, 11:7) ⇑
6   A PIĄTEK Joanna Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (13:11, 11:6, 12:10) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 11:00
68. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - GOK Charsznica 8:2
3   C ZĘBALA Paweł Z PIĄTEK Joanna 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇓
4   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PIĄTEK Joanna
SĘK Rafał
3:1 (11:3, 11:5, 6:11, 11:4) ⇓
6   A GUMULA Marcin Z PIĄTEK Joanna 3:0 (22:20, 12:10, 11:5) ⇓
8   B FERDEK Marek Z PIĄTEK Joanna 3:0 (11:4, 12:10, 11:4) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2018-02-24 10:00
69. KS „Bronowianka” Kraków VI - GOK Charsznica 3:7
3   C KOPACKA Anna Z PIĄTEK Joanna 3:2 (12:14, 11:9, 11:6, 10:12, 11:8) ⇓
6   A SYRDA Zuzanna Z PIĄTEK Joanna 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) ⇓
8   B ANDRZEJAK Kacper Z PIĄTEK Joanna 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 12:10) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-03-17 10:00
75. GOK Charsznica - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 6:4
9   C PIĄTEK Joanna X PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-21 10:00
80. GOK Charsznica - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 8:2
3   C PIĄTEK Joanna Z MARZEC Stefan 1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1218 CHRZAN Hubert 1999
1787 DATA Adrian 1998
1774 FERDEK Marek 1968
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1322 GNIADEK Michał 2003
925 GRABANIA Zdzisław 1947
2024 GUMULA Marcin 1975
1202 HERJAN Marcin 1998
392 JUCHA Patrycja 1998
2031 JURCZYK Marcin 1985
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2099 KONIECZNY Bartosz 2004
1544 KOPACKA Anna 2006
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
386 KOZA Zuzanna 1992
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1642 KULIGA Katarzyna 1999
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1799 LICHOTA Katarzyna 1991
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1643 MACIĄG Andżelika 1997
1666 MAJDAK Rafał 2006
2124 MARZEC Stefan 1953
2250 MIKRUT Jakub 2003
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2248 PALACZ Daniel 1987
1988 PALUCH Michał 1999
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
420 PELCZAR Weronika 2001
1833 PEREK Robert 1973
2340 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1641 STOCHEL Adam 2006
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
1269 TURECKI Kacper 2006
1329 WCISŁO Konrad 2005
1646 WEREDA Barbara 1999
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
2027 ZAJĄC Kacper 2004
875 ZĘBALA Paweł 1998