Michał Piekarczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 16:00
4. ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X PIEKARCZYK Michał 3:2 (9:11, 10:12, 11:4, 11:7, 11:8) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 11:5, 11:9, 4:11, 11:4) ⇓
7   A RACZEK Marcin X PIEKARCZYK Michał 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 9:11, 11:5) ⇓
14   D KACHEL Mateusz X PIEKARCZYK Michał 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
17. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
2   B MOTYKA Tadeusz X PIEKARCZYK Michał 2:3 (5:11, 11:8, 10:12, 11:8, 9:11) ⇑
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:6) ⇓
7   A DYCHTOŃ Jakub X PIEKARCZYK Michał 2:3 (7:11, 9:11, 11:5, 12:10, 8:11) ⇑
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X PIEKARCZYK Michał 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 14:00
26. MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5
2   B PIEKARCZYK Michał X DUDZIAK Damian 2:3 (11:9, 5:11, 5:11, 11:5, 7:11) ⇓
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W DUDZIAK Damian
URBAN Witold
3:0 (11:8, 11:8, 11:2) ⇑
8   B PIEKARCZYK Michał W SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 10:12) ⇓
13   B PIEKARCZYK Michał Z SZYMAŃSKI Bartosz 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 14:00 ⇨ 2019-11-10 11:00
23. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0
1   A PIEKARCZYK Michał W JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇑
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:8) ⇑
7   A PIEKARCZYK Michał X KOPACKI Paweł 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
11   A PIEKARCZYK Michał Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 16:14) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 14:00
42. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
2   B PIEKARCZYK Michał X ZAJĄC Anna 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇑
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W GAJEWSKA Natalia
LAM Ka Wai
3:2 (11:5, 7:11, 13:15, 12:10, 11:9) ⇑
8   B PIEKARCZYK Michał W GAJEWSKA Natalia 2:3 (8:11, 10:12, 19:17, 12:10, 8:11) ⇓
13   B PIEKARCZYK Michał Z LAM Ka Wai 1:3 (16:14, 10:12, 10:12, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 16:00 ⇨ 2019-12-08 11:00
31. LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
2   B GALUS Mateusz X PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:5, 11:4, 15:17, 8:11, 11:13) ⇑
6   B KOZIOŁ Jarosław
DUDEK Radosław
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:13, 9:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇓
7   A DUDEK Radosław X PIEKARCZYK Michał 3:2 (12:14, 11:7, 9:11, 11:4, 11:7) ⇓
14   D KOZIOŁ Jarosław X PIEKARCZYK Michał 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
373 BAŃBOR Andrzej 1969
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1272 BOLEK Łukasz 1997
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1798 BYRSKI Kamil 2000
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1436 DRABEK Kazimierz 1945
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1829 GĄTKIEWICZ Patryk 1975
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
662 KLUZEK Sławomir 1986
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
1509 KORCZAK Natasza 2006
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1510 KOWALCZYK Michał 2007
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
2995 LAM Ka Wai 1989
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1096 NALEPA Maciej 1973
2491 OCHMAN Michał 1987
674 OLESIAK Grzegorz 1999
809 OSIKA Janusz 1988
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
1437 PANEK Kamil 1992
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
129 SKOWRON Daniel 1995
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
376 TABOR Marcin 1981
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1583 WINCEK Marek 1981
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
94 ZYCH Szymon 1995
2383 ZYSEK Piotr 1967