Filip Golonka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 13:00
8. UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
6   B GOLONKA Filip
BĄCIO Konrad
X SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
3:2 (11:7, 11:4, 5:11, 7:11, 11:1) ⇑
10   C GOLONKA Filip Z SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) ⇑
12   C GOLONKA Filip W FLĄDRO Piotr 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
14. MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8
4   D ŻYDOWSKA Weronika Z GOLONKA Filip 2:3 (2:11, 12:10, 4:11, 12:10, 9:11) ⇑
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X GOLONKA Albert
GOLONKA Filip
3:1 (11:3, 6:11, 13:11, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 11:00
20. UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X KOZIOŁ Jarosław
BAŃBOR Andrzej
1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 6:11) ⇓
9   D GOLONKA Filip Y BAŃBOR Andrzej 3:2 (10:12, 11:8, 13:11, 10:12, 13:11) ⇑
14   D GOLONKA Filip X KOZIOŁ Jarosław 3:2 (15:17, 5:11, 11:4, 11:8, 11:2) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 15:00 ⇨ 2019-11-11 11:00
26. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 4:10
3   C PROCHAZKA Tomasz Y GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 12:10, 11:3) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
32. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 9:5
3   C GOLONKA Filip Y GAJDA Rafał 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 8:11) ⇓
6   B TWARÓG Mariusz
GOLONKA Filip
X MRÓZ Jakub
GAJDA Rafał
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:13) ⇓
10   C GOLONKA Filip Z HEŁMECKI Szymon 0:3 (8:11, 7:11, 13:15) ⇓
12   C GOLONKA Filip W MRÓZ Jakub 3:0 (11:9, 11:3, 11:2) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2019-12-22 09:30
44. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice 6:8
3   C GOLONKA Filip Y MÓL Marcin 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 6:11) ⇓
6   B GOLONKA Filip
DOMITER Julia
X BERDYSZ Mariusz
WOŹNIAK Dominik
0:3 (3:11, 10:12, 5:11) ⇓
10   C GOLONKA Filip Z WOŹNIAK Dominik 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00
50. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
3   C MACIUSZEK Wiesław Y GOLONKA Filip 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:3) ⇓
6   B TROJANOWSKI Dawid
PASEK Adrian
X TWARÓG Mariusz
GOLONKA Filip
3:2 (8:11, 13:11, 4:11, 12:10, 11:7) ⇓
9   D TROJANOWSKI Dawid Y GOLONKA Filip 3:0 (12:10, 13:11, 11:6) ⇓
11   A BORKOWSKI Marek Y GOLONKA Filip 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 9:11, 11:13) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 11:00 ⇨ 2020-01-22 19:00
56. UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7
2   B GOLONKA Filip X PIETRZAK Krzysztof 1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 10:12) ⇓
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 4:11) ⇓
8   B GOLONKA Filip W BOBER Damian 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:9, 8:11) ⇓
13   B GOLONKA Filip Z PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-07 11:00
70. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
3   C GOLONKA Filip Y BOLSĘGA Henryk 3:1 (11:8, 11:13, 11:6, 11:9) ⇑
5   A ROZUM Dawid
GOLONKA Filip
W BOLSĘGA Henryk
TABOR Janusz
1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 13:15) ⇓
10   C GOLONKA Filip Z TABOR Janusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) ⇑
12   C GOLONKA Filip W OBROCHTA Piotr 2:3 (11:7, 11:9, 11:13, 9:11, 6:11) ⇓
4W | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-23 11:00 ⇨ 2020-03-09 17:00
69. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Start” Nowy Sącz 11:3
3   C GOLONKA Filip Y TROJANOWSKI Dawid 2:3 (7:11, 11:7, 2:11, 11:6, 4:11) ⇓
5   A ROZUM Dawid
GOLONKA Filip
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:2 (11:4, 5:11, 6:11, 11:5, 11:7) ⇑
10   C GOLONKA Filip Z PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:9, 16:14) ⇑
12   C GOLONKA Filip W IWANIEC Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
742 FLĄDRO Piotr 1982
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
1008 KANTOR Jan 1987
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
588 KUBIC Marcin 1996
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
780 MÓL Marcin 1978
1406 MRÓZ Jakub 2003
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
674 OLESIAK Grzegorz 1999
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
1849 PASEK Kamil 2003
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
248 TABOR Janusz 1970
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002